Nejlepší bookmakeři přijímající Litecoin

Používání fiat měny pro online transakce se zdá poněkud všední. Nezapomínejme, že inflace v průběhu času snižuje její hodnotu. Nicméně kryptoměny jsou budoucností, protože nemají žádné omezení, kdy a jak je používat. Ještě lepší je, že digitální mince s větší pravděpodobností zhodnotí. Litecoin (LTC) také představuje budoucnost.

Uživatelé si jej mohou vyměnit bez prostředníků. Zapomeňte na kreditní karty a bankovní převody; LTC je výhodnější pro sázení na esporty. Někdy mohou tradiční platební metody způsobovat problémy, pokud je používáte v online sázkových kancelářích. Pokud žijete v zemi, která výrazně omezuje sázení, zvažte investici do slušné VPN a zaregistrujte se u sázkové kanceláře Litecoin (podívejte se na náš seznam 10 nejlepších s nejlepšími doporučeními). Tímto způsobem si užijete sázení s LTC bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Nejlepší bookmakeři přijímající Litecoin
O Litecoinu

O Litecoinu

Od ledna 2022 je Litecoin 21. největší digitální měnou na světě podle tržní kapitalizace s cenou 148,57 USD. Stala se základem mnoha krypto nadšenců kvůli její rostoucí popularitě. Litecoin je altcoin (alternativní krypto) spuštěný 13. října 2011 Charliem Lee, který pracoval ve společnosti Google jako inženýr.

Jedná se o derivát bitcoinového kódového základu, ale byl několikrát upraven. Jako každá jiná virtuální mince, LTC používá decentralizovanou platební síť, která není řízena jednotlivcem ani státním orgánem. Na rozdíl od bitcoin, který je založen na SHA-256, Litecoin používá Scrypt jako algoritmus proof-of-work a má rychlejší rychlost generování bloků.

Litecoin se může pochlubit licencí MIT, svobodnou softwarovou licencí od Massachusetts Institute of Technology. Může být použit kdekoli globálně, což umožňuje peer-to-peer transakce mezi jednotlivci, obchodníky a investory. Dnes tuto možnost platby za esporty akceptuje mnoho sázkových kanceláří. Díky větším blokům jsou transakce Litecoinu rychlejší a levnější.

Při použití jako a způsob vkladu na sázkové stránce esportů, LTC může trvat zhruba 3 minuty, zatímco bitcoin trvá asi 6 minut. Bitcoinová síť je rušnější a některé transakce mohou projít celou hodinu. Na druhou stranu poplatky za LTC tvoří jednu desetinu bitcoinů, což z něj dělá lepší volbu pro sportovní sázkaře, kteří dbají na rychlost a rozpočet.

O Litecoinu
Použití litecoinu v online sázkových kancelářích

Použití litecoinu v online sázkových kancelářích

Váš vklad by měl pocházet z peněženky LTC, i když jej nemůžete připojit přímo k bankovnímu účtu. Peněženku však můžete financovat z jiné kryptopeněženky nebo výměnné platformy pomocí kreditní karty. Chcete-li začít sázet na esporty Litecoin, najděte si bookmakera, který tento digitální coin podporuje. Máte-li pochybnosti, počítejte s našimi 10 nejlepšími sázkovými kancelářemi s Litecoiny, které byly z hlediska transparentnosti, spravedlnosti a bezpečnosti ověřeny odborníky.

Jak provést přímý vklad pomocí litecoinu

Po nalezení dobrého litecoinu sázková stránka esportů, financování vašeho účtu by mělo být snadné. Postupujte podle níže uvedených kroků.

 1. Přihlaste se k účtu sázení eSports
 2. Vyberte si eSport hru, na kterou chcete vsadit, a klikněte na hrát
 3. Budete přesměrováni na stránku s vkladem
 4. Jako způsob vkladu vyberte Kryptoměnu a poté Litecoin
 5. Na vyskakovací stránce se přihlaste do své peněženky Litecoin
 6. Zadejte částku, kterou chcete převést do sázkové kanceláře jako svůj bankroll
 7. Ve své peněžence LTC klikněte na tlačítko odeslat
 8. Pro dokončení transakce dokončete ověření na obrazovce

Převody litecoinů jsou okamžité a budete přesměrováni na potvrzovací stránku. Na vaši e-mailovou adresu obdržíte potvrzení o platbě. Peníze budou k dispozici na vašem esportovém účtu, takže můžete rovnou začít sázet. Před provedením vkladu se ujistěte, že znáte minimální povolenou výši vkladu sázkové kanceláře. U Litecoinu není stanoven žádný denní limit vkladu. Proto můžete vkládat libovolnou částku, jak často chcete.

Použití litecoinu v online sázkových kancelářích
Jak provést výběr s Litecoinem

Jak provést výběr s Litecoinem

Vzhledem k tomu, že jste již použili možnost platby Litecoinem pro esporty, můžete své výhry rychle vyplatit do své peněženky LTC. To je něco, co můžete dělat na svém smartphonu, protože nejlepší sázkové kanceláře Litecoin jsou vhodné pro mobily. Ujistěte se, že jste zadali správné místo určení nebo adresu, protože jakýkoli převod, který provedete, je nevratný. Chcete-li přesunout výhry z účtu eSports pomocí této platební metody, proveďte následující kroky.

 1. Na webu sázkové kanceláře klikněte na sekci výplat
 2. Vyberte si Litecoin jako způsob platby
 3. Přejděte do své peněženky LTC a zkopírujte adresu nebo naskenujte QR kód pomocí smartphonu
 4. Vložte adresu do části výběru sázkové kanceláře
 5. Zadejte částku, kterou chcete vybrat, s ohledem na minimální a maximální hranici sázkové kanceláře
 6. Než stisknete tlačítko Odeslat/vyžádat, zkontrolujte, zda jsou všechny podrobnosti správné
 7. Na obrazovce se objeví potvrzovací zpráva

Jakmile poskytovatel esportů potvrdí vaši žádost, obdržíte prostředky do vaší peněženky LTC. Můžete jej použít pro online platby nebo jej převést na fiat peníze prostřednictvím směnáren, které takové převody podporují. Litecoin opět neukládá limity transakcí, ale musíte dodržovat limity sázkové kanceláře. Výběr litecoinů by neměl trvat déle než dvě hodiny.

Jak provést výběr s Litecoinem
Výhody a nevýhody Litecoinu

Výhody a nevýhody Litecoinu

Historicky lidé věřili vládě, že vydá měny, ale Litecoin vznikl těžbou. Počet LTC coinů v oběhu je pevně daný. Těžaři využívají výpočetní výkon k přidávání transakcí do blockchainu. Litecoin jako virtuální měna založená na blockchainu má následující výhody a nevýhody.

Klady

 • Nabízí jedny z nejrychlejších digitálních transakcí
 • Nízké poplatky
 • Udržuje sázení eSports soukromé a anonymní
 • Špičkové online zabezpečení
 • Obchází geografická omezení

Nevýhody

 • Cena litecoinu pravidelně klesá, když kryptoprůmysl utrpí neúspěchy
 • Není snadné přijít u důvěryhodné sázkové kanceláře Litecoin
Výhody a nevýhody Litecoinu
Proces otevření účtu Litecoin

Proces otevření účtu Litecoin

Technicky neexistují žádná věková omezení pro získání litecoinu. Zavedené kryptoburzy jako Coinbase však umožňují těžit a obchodovat s LTC pouze uživatelům starším 18 let. Jiné způsoby nákupu tokenů LTC nevyžadují, aby uživatelé byli starší 18 let. K používání Litecoinu navíc nepotřebujete bankovní účet. Jak již bylo zmíněno dříve, Litecoin je dostupný prostřednictvím krypto obchodních platforem a burz jako Binance a CoinbasePro. Obchodníci obvykle směňují jak tradiční měny, tak i další kryptoměny za Litecoin. Jakmile získáte LTC, můžete jej uložit do své peněženky LTC nebo peněženky na více mincí.

Jak nastavit LTC peněženku

Při výběru peněženky pro uložení litecoinů zvažte bezpečnost a pohodlí. Při registraci u poskytovatele digitální peněženky budete muset poskytnout:

 • Vládou vydaný průkaz totožnosti/řidičský průkaz/pas
 • Emailová adresa
 • Telefonní číslo
 • Datum narození
 • Současná adresa
 • Selfie fotka

Můžete to nastavit v tomto jednoduchém procesu.

1. Stáhněte si aplikaci Peněženka z Google Play nebo AppStore
2. Zaregistrujte se pomocí svého mobilního čísla, e-mailové adresy nebo účtu na Facebooku
3. Poskytněte osobní údaje pro ověření vaší identity
4. Nastavte si PIN kód a silné heslo

Peněženku můžete otevřít také na ploše. Registrace k Litecoinové peněžence je zdarma. Po nastavení můžete mince snadno držet, kupovat, prodávat nebo používat pro sázení na esporty. Dejte si pozor na kryptopodvody, které povzbuzují uživatele Litecoinu, aby investovali do určitých firem pouze za účelem náhlého ukončení těchto schémat. Podvodníci obvykle zmizí poté, co podvedou nic netušící uživatele.

Proces otevření účtu Litecoin
Možnosti zákaznické podpory Litecoin

Možnosti zákaznické podpory Litecoin

Platformu pro výměnu Litecoinů můžete kontaktovat několika způsoby:

 • E-mailem
 • Online kontaktní formulář
 • Živí agenti
 • Podpora sociálních sítí

Pro rychlou odpověď odešlete požadavky prostřednictvím e-mailové adresy, kterou jste použili k registraci na platformě výměny. Obvykle budete muset vybrat kategorii otázky. Buďte co nejpodrobnější.

Možnosti zákaznické podpory Litecoin