Nejlepší bookmakeři přijímající Money Transfer

Slovo převod peněz se běžně používá k označení bankovních převodů. Termín se může lišit v závislosti na umístění hráčů. Postup je však téměř vždy ve všech případech stejný. Sázkařský účet poskytuje uživatelům informace o jejich bankovním účtu. Sázkaři pak pomocí těchto údajů vkládají prostředky přímo na své účty.

Při výběru je tomu naopak. Převody peněz probíhají buď v rámci jedné finanční instituce, nebo napříč mnoha platformami. Obvykle nedochází k žádnému zásahu pracovníků banky. Nejčastějším důvodem pro používání bankovních převodů na sázkařských účtech eSports je to, že jsou bezpečnější, protože jsou odesílány přímo z jednoho bankovního účtu na druhý.

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Je převod peněz populární?

Je převod peněz populární?

Platební metoda je rozšířená a mnoho hráčů ji s oblibou používá. Banky tyto transakce chrání, aby zajistily bezpečnost dat a peněz uživatelů. Bankovní převody jsou oblíbené u všech typů plateb, protože nevyžadují speciální účty ani použití specializovaného vybavení nebo platebních zařízení. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a nejjednodušších způsobů, jak platit za hazardní hry, zejména sázky eSports.

SWIFT zpracovává většinu mezinárodních plateb převodem peněz. Družstvo bylo vytvořeno v roce 1974 sedmi mezinárodními bankami provozujícími globální síť. Díky tomu je převod peněz jedním z nejstarších platební metody.

Poskytnuté možnosti platby

Elektronické převody finančních prostředků, zastřešující termín zahrnující platby prostřednictvím bankovních karet, jsou nejběžnějším typem převodu peněz. Lze také použít bankovní převod, což je mezinárodní zrychlený převod mezi bankami. Giro nabízí přímý vklad, zatímco další možnost umožňuje hráčům posílat peníze poštovním šekem nebo peněžní poukázkou. Lidé, kteří spravují své peníze v eSports sázení, mohou používat bankovní převody, které jsou přiměřeně bezpečnou metodou.

Bankovní převody jsou přijímány jako způsob vkladu pro transakce online sázkových účtů ve většině zemí, které to umožňují. Díky rozsáhlé síti bank je rozšířen v Evropské země a Spojenými státy.

Je převod peněz populární?
Jak provést vklad pomocí převodu peněz

Jak provést vklad pomocí převodu peněz

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak mohou hráči provádět bankovní platby z jakékoli banky, je transakce z místní pobočky. Hráči tak mohou učinit i po telefonu. Nejběžnějším způsobem je však provést přímý bankovní převod z jejich online bankovního účtu.

Hráči by si měli vybrat "vklad" z pokladní části svého online sázkařského účtu. Měli byste vyplnit požadované bankovní údaje a částku, kterou chcete převést. Sázkový účet může vyžadovat minimální vklad.

Nakonec musí hráči provést veškeré bezpečnostní kontroly, které banka vyžaduje. Po potvrzení bude hráč muset pouze počkat, až dorazí peníze, a poté začít hrát. Je možné, že to bude trvat několik pracovních dní.

Přímý vklad s převodem peněz

Hráči si mohou stáhnout aplikaci nebo hrát na webové verzi a provádět přímé vklady pomocí převodů peněz. Toto jsou nejpohodlnější možnosti. Využití služeb online bankovnictví, zejména bankovních aplikací, zajistí, že transakce bankovním převodem budou dokončeny během několika sekund.

Poplatky za převody se u jednotlivých bank liší v závislosti na převáděné částce. U online bankovních převodů neexistují žádné limity pro vklad ani výběr. Nějaký online sázkové stránky eSports, však mají různá omezení, kolik peněz mohou hráči vložit a vybrat pomocí online bankovních převodů.

Jak provést vklad pomocí převodu peněz
Jak provést výběr pomocí převodu peněz

Jak provést výběr pomocí převodu peněz

Vybrat peníze ze sázkařského účtu eSports není těžké. Jediné, co musí hráč udělat, je ujistit se, že dodržuje všechna pravidla hazardního webu. Ty mohou zahrnovat minimální částku potřebnou k udržení aktivního sázkového účtu a maximální částku.

Hráči se musí přihlásit k účtu své sázkové kanceláře a vybrat „výběr“ z pokladní části sázkařského účtu. Poté byste měli zvolit bankovní převod jako způsob výběru a zadat částku, kterou chcete vybrat. Hráč může být vyzván k výběru konkrétní banky, do které si přeje vybrat své výhry. Po potvrzení částky klikněte na tlačítko Vybrat. Sázkařský účet upozorní zákazníka po zpracování transakce a člověk musí počkat několik dní, než dostane peníze na bankovní účet.

Omezení výběru nejsou u převodů peněz běžná. Hráči si mohou své výhry kdykoli vybrat, dokonce i na svých telefonech. V závislosti na množství se však může doba zpracování lišit. Výběry mohou trvat tři až sedm dní. Pokud má sázkařský účet problémy s ověřením hráčského účtu nebo určením jeho schopnosti vybrat si, může to trvat až týden nebo dokonce dva týdny.

Jak provést výběr pomocí převodu peněz
Výhody a nevýhody převodu peněz

Výhody a nevýhody převodu peněz

Profesionálové

 • Transakční poplatky jsou neuvěřitelně minimální
 • Není třeba zakládat žádné další účty
 • Existuje vysoká úroveň zabezpečení a ochrany dat
 • Bezhotovostní převody jsou přijímány většinou online sázkových účtů
 • Je to docela snadné. Nevyžaduje od hráčů kontrolu kreditu ani osobní údaje
 • Klíčovou výhodou je, že bankovní převody může k platbám použít kdokoli

Nevýhody

 • Některé finanční instituce odmítají přijmout možnost platby sázkových účtů eSports
 • Není to nejrychlejší způsob platby online
 • Někteří hráči mohou raději nepoužívat své bankovní účty k hraní her
 • Pro všechny hráče je vyžadován bankovní účet
 • Některé banky mohou zpochybnit přímé převody a pozastavit hráčský účet, dokud s uživatelem nepromluví zástupce péče o zákazníky
Výhody a nevýhody převodu peněz
Proces otevření účtu převodu peněz

Proces otevření účtu převodu peněz

Protože bankovní převody probíhají přímo mezi bankami a bankovními účty, jsou chráněny bezpečnostními systémy. Banky používají některé z nejpokročilejších a nejpřísnějších šifrování, aby zajistily, že jejich peníze a peníze jejich klientů zůstanou v bezpečí.

Jak založit účet

Pro otevření účtu musí hráč jít do banky se svým dokladem totožnosti. Obvykle to lze provést během několika minut a hráč jej může použít na online sázkových platformách. Hráč poté musí po registraci propojit svůj bankovní účet s účtem pro online sázení dle vlastního výběru. Zákrok je většinou rychlý a lze jej absolvovat na počítači nebo na mobilním telefonu.

Použití možnosti platby bez bankovního účtu není možné. Uživatelé musí být plnoletí, aby mohli získat potřebné doklady totožnosti, které banka potřebuje. Účet pro převod peněz má několik nevýhod. Většina bank požaduje, aby uživatelé byli aktivní po určitou dobu. Hráčské účty mohou být smazány, pokud zůstanou delší dobu neaktivní. Aby dostali své peníze zpět, budou muset zajít do banky nebo zavolat zákaznický servis.

Proces otevření účtu převodu peněz
Možnosti zákaznické podpory převodu peněz

Možnosti zákaznické podpory převodu peněz

Oddělení zákaznických služeb většiny bank si zákazníků vysoce cení. Pro hráče je snadné kontaktovat banku nebo sázkařský účet. V případě zmeškaného vkladu by měl hráč nejprve zavolat na sázkařský účet, aby zjistil, zda prostředky obdržel. Pokud tak neučinili, hráč by se musel spojit se svou bankou a získat další informace. Výběry mohou být také pozastaveny, pokud si banka přeje ověřit identifikaci hráče. Většinu úkolů lze splnit, aniž byste museli navštívit banku.

Každá banka má svůj vlastní kontakt. Hráč by ale měl hledat následující:

 • Nejčastější dotazy k webu
 • Stránky sociálních médií
 • E-mail podpory
 • Volejte čísla
 • Živý chat
Možnosti zákaznické podpory převodu peněz