Nejlepší bookmakeři přijímající Neteller

Neteller je metoda elektronického převodu peněz, která se používá při různých online obchodních činnostech, mezi něž patří platby do az online sportovních sázkových stránek. Lze jej použít k přímému výběru peněz pomocí karty Net+ nebo převodu těchto prostředků na bankovní účet. Službu vlastní společnost PaySafe Group, která mezitím získala Skrill, bývalého konkurenta společnosti Neteller. Jedná se o jednu z předních služeb elektronického převodu, která byla založena v roce 1999. Svou činnost zahájila v Kanadě, ale v roce 2004 se přesunula na Isle of Man. Po akvizici společnosti Skrill se stala jednou z největších služeb převodu elektronických peněz.

Nejlepší bookmakeři přijímající Neteller
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Pravidla FCA pro elektronické peníze vyžadují, aby Neteller držel peníze zákazníků na svěřeneckých účtech odděleně od vlastních provozních prostředků. To znamená, že v případě potřeby může vyplatit všechny zůstatky zákazníků najednou, což z něj činí bezpečný způsob použití.

Neteller nabízí převody hazardních her od července 2000. Tehdy zpracovával platby pro přibližně 85 % hráčů v oboru. Dnes je velmi populární u poskytovatelů esportových sázek.

Section icon
Jak provést vklad na sázení na esporty u Neteller

Jak provést vklad na sázení na esporty u Neteller

S Netellerem by mělo být vkládání peněz snadné, bezpečné a rychlé. Zde jsou následující kroky:

Přihlaste se ke svému účtu Neteller. Musíte zadat přihlašovací údaje použité při registraci. Tyto údaje mohou být uloženy pro snazší přihlášení, ale to pouze na osobních a bezpečných zařízeních.

Vyberte možnost Peníze. Tím získáte a seznam platebních možností. Klikněte na preferovanou metodu.

Zadejte částku, kterou chcete vložit na svůj účet Neteller, a klikněte na OK. Peníze budou okamžitě vloženy.

Jakmile budete mít peníze na svém účtu Neteller, můžete je použít k vkladu na svůj sázkařský účet.

Na webu sázení na esporty klikněte na 'Vložit'. Zobrazí se seznam možností vkladu. Klikněte na položku Neteller.

Stránka se otevře v novém okně, kde se přihlásíte a vyberete částku, kterou chcete poslat na svůj sázkařský účet.

Jakmile tuto částku zadáte a potvrdíte, váš zůstatek sázek se aktualizuje a odečte z Neteller. Tento zůstatek pak můžete použít k sázení na své oblíbené hry a turnaje.

Jak provést vklad na sázení na esporty u Neteller
Výhody a nevýhody Neteller

Výhody a nevýhody Neteller

Mezi výhody používání Neteller jako možnosti vkladu na webových stránkách pro sázení na esporty patří:

 • Pohodlí: Na hráče, který je na trhu tak dlouho, Neteller pěkně zestárnul. Jejich transakce jsou rychlé a bezpečné. Pro načtení karty je k dispozici více než 40 metod, mezi nimi bankovní, kreditní a debetní karty. Je akceptováno více než 26 měn a způsob převodu je dostupný ve většině zemí světa. Pohodlnější už to opravdu nejde, že?

 • Bonusy: Mnoho sázkových kanceláří odměňuje zákazníky bonusy a sázkami zdarma při vkladu u Neteller.

 • Nízké transakční náklady: Náklady se v jednotlivých zemích a od jedné sázkové kanceláře liší. Neteller však patří mezi platební metody s nejnižšími transakčními poplatky.

 • Úžasný zákaznický servis: Zákaznický servis poskytovatele služeb je rychlý a užitečný. Lze k nim přistupovat prostřednictvím živého chatu, e-mailu nebo telefonu.

Mezi nevýhody patří:

Limit 2 000 $ pro nečleny VIP při vkladu prostřednictvím karet. Limit se zvýší na 5 000 až 50 000 USD při vkladu z jiného účtu Neteller.

Různé limity výběru v závislosti na zemi, platební metodě a měně

Lze použít pouze akceptované měny

I když tato omezení přímo neovlivňují používání Neteller při vkládání na sázkařskou stránku esportů, dělají to nepřímo tím, že ovlivňují způsob načítání vašeho účtu Neteller.

Výhody a nevýhody Neteller
Jak hodnotíme bankovní metody

Jak hodnotíme bankovní metody

Esport Ranker používá přísné metody k hodnocení sázkových kanceláří a bankovních metod, které používají. Když se podíváme na bankovní metody, klademe je na váhy účinnosti a bezpečnosti. Rádi se podíváme na následující

 • Přístupnost - V kolika zemích je metoda dostupná? Kolik měn je přijímáno? Jak snadné je získat a používat metodu (většinou online)?
 • Bezpečnostní - Jaké úrovně zabezpečení jsou nabízeny pro soukromé informace a peníze uživatelů? Existuje certifikát SSL?
 • Popularita mezi sázkařskými weby – Nejlepší bankovní metody mají skvělé funkce, které přitahují mnoho špičkových sázkařských webů. Bankovní metoda, která je akceptována pouze na několika sázkařských webech, je červená vlajka.
 • Bezpečnost - Mohou uživatelé používat bankovní metodu anonymně? Jak snadné je sledovat transakce?
 • Podpěra, podpora - Jak rychlá a užitečná je zákaznická podpora bankovní metody?
Jak hodnotíme bankovní metody
Popularita Neteller v odvětví sázení na esporty

Popularita Neteller v odvětví sázení na esporty

Neteller je jednou z nejpopulárnějších platebních metod v odvětví sázení na esporty. Funguje již téměř dvě desetiletí, což znamená, že většina sázkařských webů vyrostla s ním. Postupem času také zdokonalovala své služby. Je pohodlný, důvěryhodný, cenově dostupný a dostupný ve většině částí světa. Neteller zaškrtává všechna políčka, která by sázkař esportů chtěl zaškrtnout.

Popularita Neteller v odvětví sázení na esporty
Proces otevření účtu Neteller

Proces otevření účtu Neteller

Účet Neteller se otevře v několika jednoduchých krocích na webu Neteller. Je to zdarma.

 1. Na webu klikněte na „Připojit se nyní“
 2. Zadejte požadované údaje – e-mail, jméno, zemi, měnu a heslo. Poté klikněte na 'Registrovat'. Poté obdržíte bezpečné ID
 3. Dokončete registrační proces otevřením potvrzovacího e-mailu, který vám byl zaslán, a zadáním Secure ID na stránce uvedené v odkazu
 4. Váš účet Neteller je nyní připraven k použití
Proces otevření účtu Neteller