Nejlepší bookmakeři přijímající Ripple

Mezi nejoblíbenější kryptoměny patří Ripple (XRP). Je také široce používán jako platební metoda v eSports, což usnadňuje transakce bez hranic v online sázkových kancelářích. Ve srovnání s většinou ostatních kryptoměn nabízí Ripple levnější transakční náklady a rychlé převody peněz.

Spolu s mnoha dalšími vedly tyto důvody k nástupu sázení Ripple eSports. Mnoho předních světových finančních institucí a bank přijalo Ripple, na rozdíl od jeho konkurentů. Sportovní sázení Ripple nepředstavuje žádné nebezpečí, protože XRP je v mnoha zemích považováno za legální. Nejlepší bookmakeri uvedení níže také poskytují jedinečné výhody, jako jsou bonusy pro nováčky a pravidelné akce pro věrné zákazníky.

Nejlepší bookmakeři přijímající Ripple
O Ripple

O Ripple

Virtuální měna Ripple, která se na kryptotrhu obchoduje jako XRP, byla vynalezena technologickou společností Ripple Labs Inc se sídlem v San Franciscu. Nezávislý ověřovací server ověřil jeho digitální podpisy. Jeho účetní kniha byla poprvé představena v červnu 2012 se 100 miliardami tokenů. Poté, co se Chris Larsen připojil k Ripple Labs Inc, založili v září 2012 NewCoin.

Jeho název se změnil z OpenCoin na Ripple. Navzdory regulačním obavám hodnota mince vyletěla na tříleté maximum nad 1 dolar na začátku dubna 2021. Kromě toho, že je Ripple směnitelný za většinu ostatních měn, může uživatelům ušetřit čas a úsilí spojené s frontami na banky.

Na rozdíl od bitcoinu a etherea není Ripple kryptoměnou založenou na blockchainu. Jde o digitální měnu s „hash tree“ a nelze ji těžit kvůli omezené nabídce (100 miliard coinů). Hašovací strom XRP napodobuje blockchain s mnoha uzly pro zpracování transakce. Během platby se finančním údajům přiřadí jedna hodnota a uvolní se do decentralizované veřejné sítě pro ověření serverových uzlů.

Je Ripple populární?

Díky robustní regulační struktuře zákonů o hazardních hrách je sázení eSports bezpečné a rychle rostoucí. Mnoho digitálních mincí, včetně Ripple, nahrazuje tradiční měny. Sportovní sázení s XRP zaznamenalo v posledních několika letech výrazný růst. Vzhledem k tomu, že Ripple je cenově dostupný pro většinu sportovních sázkařů, je ideální pro sportovní sázení. V době psaní tohoto článku (leden 2022) byla jeho hodnota 0,7429 $.

O Ripple
Jak provést vklad pomocí Ripple

Jak provést vklad pomocí Ripple

Mnoho sázkových kanceláří dnes přijímá Ripple jako způsob vkladu. Většina stránek, které vám umožňují financovat účet pomocí XRP, neukládá geografická omezení, což znamená, že můžete hrát eSport odkudkoli. Jste připraveni vsadit skutečné peníze s vklady Ripple? Budete-li postupovat podle níže popsaných kroků, budete na dobré cestě k podávání sportovních sázek.

 1. Získejte peněženku Ripple: Kupte si dostatek XRP z platformy pro výměnu kryptoměn a uložte je do digitální peněženky
 2. Zaregistrujte se na sázkařské stránce Ripple eSports: Podívejte se na jednu z našich navrhovaných stránek na této webové stránce s dobrým hodnocením
 3. Přihlaste se do bookmakerů a najděte platební stránku
 4. Jako způsob vkladu zvolte kryptoměnu a poté Ripple (XRP).
 5. Budete přesměrováni na stránku pokladny, kde se přihlásíte do své kryptopeněženky
 6. Zadejte částku pro financování vašeho sázkařského účtu
 7. Zadejte adresu peněženky bookmakera a naskenujte QR kód
 8. Zkontrolujte, zda jsou informace správné a klikněte na tlačítko odeslat.
Jak provést vklad pomocí Ripple
Používání Ripple v online sázkových kancelářích

Používání Ripple v online sázkových kancelářích

Jedním z důvodů, proč je Ripple an skvělá možnost platby v eSportech je úroveň jeho soukromí. Svou peněženku XRP nemůžete propojit s bankovním účtem; takže žádný úřad nemůže sledovat vaši historii hazardu. Vklady jsou okamžité a vysoce bezpečné. Váš vklad by měl být vyrovnán do tří až pěti sekund. Typická transakce s Ripple je tak nízká, že je prakticky zdarma. Při vkladu utratíte pouze 0,00001 XRP.

Upozorňujeme, že svou peněženku XRP nemůžete připojit přímo k bankovnímu účtu. S peněženkou GlobaliD se však můžete zaregistrovat k debetní kartě MasterCard a získat cashback ve formě coinů Ripple. Poté můžete kartu financovat prostřednictvím platební karty, jiné kryptoměny nebo bankovního účtu. Denní limit transakcí pro debetní kartu XRP MasterCard je 5 000 až 10 000 USD. Navíc je počet transakcí omezen na 15 za den. Před vložením peněz na účet vždy zkontrolujte limit vkladu u sázkové kanceláře.

Používání Ripple v online sázkových kancelářích
Jak provést výběr pomocí Ripple

Jak provést výběr pomocí Ripple

Podobný bitcoin, Ethereum, Litecoin a Dogecoin, Ripple poskytuje skvělý zážitek ze sázení eSports tím, že umožňuje funkce výběru. Předpokládejme, že vložíte peníze na svůj online sportovní sázkový účet u Ripple a vyhrajete velkou cenu hraním nějakého eSportu. Jak budete vyplácet své peníze?

 1. Přejděte na stránku s možnostmi platby a otevřete tlačítko výběru
 2. Jako způsob výběru vyberte Ripple XRP
 3. Zadejte částku, kterou chcete vyplatit ze sázkové kanceláře
 4. Zadejte adresu své externí peněženky
 5. Potvrďte a počkejte, až to bookmaker schválí

Celý proces lze provést na mobilu. Ripple kniha se nezasekává a dokázala zpracovat masivní transakce za sekundu (asi 1500). Výběry XRP jsou rychlé, takže by se peníze měly okamžitě objevit ve vaší peněžence.

Jediná věc, která může zpozdit platbu, je, když má sázková kancelář příliš mnoho výplat na schválení. Ale to je něco, co většina sázkových kanceláří dokončí do 24 hodin. Pokud jde o poplatky za výběr, poskytovatel eSportů vám bude účtovat jen zřídka. Ačkoli síť Ripple má nominální poplatek, obvykle zlomek centu. Jako by tam nebyl žádný poplatek.

Jak provést výběr pomocí Ripple
Výhody a nevýhody s Ripple

Výhody a nevýhody s Ripple

Sázení XRP eSports představuje mnoho výhod, kvůli kterým chtějí sázkaři sázet pomocí digitální mince. Toto jsou stejné výhody, které můžete získat z jakéhokoli webu s hazardními hrami, který přijímá kryptoměny. Hazardní hry s XRP však mají značné výhody.

Klady

 • Vhodné pro vklady i výběry
 • Neuvěřitelné rychlosti
 • Mizerné transakční poplatky
 • Pokročilé metody šifrování
 • Anonymní transakce

Nevýhody

 • Ne všichni bookmakeri přijímají XRP
 • Některé stránky se sportovními sázkami nenabízejí hráčům Ripple exkluzivní bonusy
Výhody a nevýhody s Ripple
Proces otevření účtu Ripple

Proces otevření účtu Ripple

Prvním krokem k získání XRP je založení účtu na Coinbase. Jedná se o bezpečné online centrum pro obchodování, převod a držení kryptoměn. Pomůže vám převést virtuální mince, jako je XRP, na místní měny. V podstatě si můžete ponechat své XRP přímo v aplikaci Coinbase.

Chcete-li otevřít tento účet, musíte poskytnout doklad totožnosti, který prokáže, že je vám 18 let a více. Potřebujete také telefonní číslo, na které budete dostávat potvrzovací zprávy. Ujistěte se, že máte nejnovější verzi prohlížeče a aplikace Coinbase. Také se ujistěte, že váš operační systém je aktuální. Za vedení účtu na Coinbase se neplatí žádné poplatky.

Jak založit účet

Pomocí aplikace Coinbase můžete snadno nakupovat Ripple a další kryptoměny nebo převádět USD. K tomu, abyste měli účet Ripple, nepotřebujete bankovní účet. Zde je návod, jak získat peněženku XRP na Coinbase.

 • Přihlaste se do své aplikace Coinbase
 • Na kartě Peněženka klepněte na „Přijmout“.
 • Vyberte Ripple
 • Pro aktivaci peněženky přidejte minimálně 20 XRP

Pamatujte, že cena Ripple je nestálá, ale ne tolik jako bitcoin a ethereum. Požádejte o radu finančního poradce nebo kryptoguru, abyste zjistili svůj investiční plán.

Proces otevření účtu Ripple
Ripple možnosti zákaznické podpory

Ripple možnosti zákaznické podpory

Máte dotaz ohledně transakce XRP? Podporu můžete získat prostřednictvím:

 • Bezplatné telefonní číslo zákazníka
 • E-mailem
 • E-mailová adresa na Ripple Labs Inc.
 • Centrum nápovědy Coinbase

Ripple management má jednu z nejlepších linek péče o zákazníky, kde mohou uživatelé mluvit přímo s agenty ohledně technické podpory a stížností. Než jim zavoláte, zkuste popsat svůj problém prostřednictvím aplikace Coinbase. Vyberte příslušnou kategorii a buďte co nejpodrobnější. Centrum nápovědy Coinbase vám také může poskytnout odpovědi na většinu dotazů.

Ripple možnosti zákaznické podpory