Nejlepší bookmakeři přijímající Skrill

Skrill je významný poskytovatel digitální peněženky, který obsluhuje více než 130 zemí po celém světě. Uživatelé rádi využívají jeho služby převodu peněz, protože jsou rychlé, spolehlivé a úžasně snadné. Kromě toho podporuje nepřeberné množství platebních metod včetně bankovního převodu a kreditních a debetních karet.

Skrill zejména umožňuje rychlé digitální platby od roku 2001, kdy byl založen jako Moneybookers. Její rychlý růst byl pozoruhodný – do roku 2007 byla uznána jako jedna ze tří nejlepších elektronických peněženek v Evropě. Popularita Skrill stále stoupá, což vysvětluje, proč si u něj vytvořilo účty nespočet renomovaných značek a jednotlivců. Patří mezi ně sportovní sázkaři v jurisdikcích obsluhovaných Skrill.

Nejlepší bookmakeři přijímající Skrill
Jak provést vklad u SkrillVýhody a nevýhody SkrillJak hodnotíme bankovní metodyPopularita v odvětví sázení na esportyProces otevření účtu Skrill
Jak provést vklad u Skrill

Jak provést vklad u Skrill

Předpokládejme, že sázkař již má účet Skrill, zde je nejpřímější postup, který může použít při vkladu u Skrill:

 1. Zaregistrujte se na pohodlném webu pro hazardní hry Skrill
 2. Přejděte do sekce vkladu na webu
 3. Vyberte Skrill jako preferovanou metodu k použití
 4. Zadejte konkrétní částku, kterou chtějí převést ze svého účtu Skrill na svůj sázkařský účet
 5. Potvrďte transakci

S ohledem na to, že Skrill je elektronická peněženka s pověstí své rychlosti, mohou sázející na esporty zkontrolovat zůstatky na svém herním účtu, jakmile budou ověřeny jejich vklady. Je pozoruhodné, že to není jediná výhoda, kterou si mohou užít použijte tento způsob vkladu. Například používání Skrill přitahuje bonus, který se liší od jedné platformy k druhé a je určen částkou přesunutou na účet člena.

Kromě toho se Skrill může pochlubit intuitivní webovou stránkou dostupnou v mnoha jazycích, včetně:

 • Angličtina
 • španělština
 • Němec
 • italština
 • polština
 • čeština
 • ruština
 • portugalština

Pokud sázkař neovládá jeden jazyk, může si libovolně vybrat jinou možnost, aby během procesu vkladu poskytl přesné podrobnosti. Vzhledem k tomu, že Skrill má mobilní aplikaci, mohou si ji sázkaři stáhnout, aby mohli financovat své sázkařské účty, zatímco cestují nebo vyřizují jiné pochůzky mimo domov.

Jak provést vklad u Skrill
Výhody a nevýhody Skrill

Výhody a nevýhody Skrill

Podívejte se na výhody a nevýhody Skrill.

Klady

 • Umožňuje sázejícím na esporty provádět rychlé vklady a výběry
 • Nabízí uživatelům mnoho platebních možností
 • Přijímáno na bezpočtu sázkových webů na esporty
 • Dostupné v mnoha zemích po celém světě
 • Poskytuje prvotřídní zákaznický servis
 • Dodává se s různými funkcemi zabezpečení / ochrany proti podvodům
 • Aplikace Skrill se neuvěřitelně snadno ovládá
 • Podporuje více zařízení, včetně iOS, webových a Android

Nevýhody

 • Některé země jako Afghánistán, Kapverdy, Kuba a Japonsko jsou omezeny.
 • Sázkaři by proto měli navštívit web Skrill a zkontrolovat, zda tato platební brána podporuje jejich jurisdikce. Pokud ne, je vhodné hledat stejně renomovaný a spolehlivý způsob vkladu/výběru.
Výhody a nevýhody Skrill
Jak hodnotíme bankovní metody

Jak hodnotíme bankovní metody

Seznam bankovních metod dostupných pro sázkaře v celosvětovém měřítku je neuvěřitelně dlouhý. To je důvod, proč by měli zvážit různé věci při rozhodování o platebních metodách, které použít. Pojďme se tedy ponořit do hlavních funkcí, které používáme k hodnocení bankovních možností.

Přístupnost

Jedním z faktorů, které bereme v úvahu při posuzování možnosti vkladu/výběru, je dostupnost. Působivé je, že Skrill je k dispozici ve více než 130 zemích světa. Některé z těchto jurisdikcí jsou Albánie, Německo, Keňa, Austrálie, Polsko, Jižní Afrika, Lotyšsko, Švédsko a Chile. Přesto jsou některé země omezeny a jejich obyvatelé nemohou tuto elektronickou peněženku používat.

Bezpečnostní

Při hodnocení platebních metod stojí za zvážení také bezpečnost. Skrill si zaslouží jedno z předních míst, protože využívá vysoce zabezpečené šifrování, aby udrželo hackery na dosah ruky.

Popularita mezi eSportsbooky

Mnoho sázkařů na esporty volí Skrill před jinými platebními možnostmi. To znamená, že její služby jsou vynikající, což z ní dělá jednu z nejlepších bankovních metod pro sázkaře.

Podpěra, podpora

Podpora společnosti Skrill je dostupná prostřednictvím telefonu (+1 855-719-2087) a sociálních médií. Jeho stránka má také podrobnou sekci FAQ, která uživatelům poskytuje odpovědi na některé jejich otázky.

Uživatelská zkušenost

Použitelnost Skrill je vynikající díky tomu, že je aplikace kompatibilní s více zařízeními a je dostupná v mnoha jazycích. V kombinaci s jeho dalšími žádoucími vlastnostmi, jako je rychlost a nespočet servisních zemí, slibuje skvělý uživatelský zážitek.

Na základě těchto faktorů patří Skrill k nejlepším elektronickým peněženkám, které mohou sázkaři používat k vkladům na svých oblíbených sázkařských stránkách.

Jak hodnotíme bankovní metody
Popularita v odvětví sázení na esporty

Popularita v odvětví sázení na esporty

Více než tři čtvrtiny esportovních sázek po celém světě akceptují Skrill. Sázkaři v zemích s obsluhou Skrill mohou zvážit převod prostředků na své sázkařské účty a výběr svých výher. Než se však rozhodnete pro tuto oblíbenou platební bránu, je rozumné porozumět pravidlům konkrétní sázkové stránky ohledně provádění vkladů a výběrů prostřednictvím Skrill. Předejdete tak nepříjemnostem, jako jsou zpoždění nebo neúspěšné žádosti o výběr, které by mohly zničit jejich sázení.

Sázející na esporty používající Skrill by si také měli dát na čas při výběru esportovních sázek, které budou používat. Zatímco někteří nabízejí Skrill jako způsob vkladu, neuvedli jej jako možnost výběru a naopak.

Popularita v odvětví sázení na esporty
Proces otevření účtu Skrill

Proces otevření účtu Skrill

Vytvoření účtu Skrill je hračka. Níže jsou uvedeny jednoduché kroky, které by sázkaři měli dodržovat, aby tak učinili:

 1. Navštivte domovskou stránku Skrill.
 2. Stiskněte tlačítko registrace v pravém horním rohu stránky.
 3. Vyplňte požadované údaje. Patří mezi ně celé jméno, země pobytu, preferovaná měna, e-mailová adresa a přístupový kód.
 4. Po přečtení podmínek použití této platební metody klikněte na „Registrovat“.
 5. Uveďte další podrobnosti, jako je město, adresa, PSČ, datum narození a telefonní číslo.

Sázkař by měl svůj účet Skrill ověřit po jeho vytvoření. Některé z dokumentů požadovaných pro ověření jsou platný řidičský průkaz, cestovní pas a občanský průkaz. Musíte také poskytnout důkaz o adrese, jako je výpis z účtu nebo kopie účtu za energie. Dokončení procesu ověření Skrill obvykle trvá 1–2 dny poté, co uživatel odešle všechny požadované údaje.

Proces otevření účtu Skrill