Nejlepší bookmakeři přijímající Sofort

Sofort patří mezi nejoblíbenější platební možnosti v Evropě, zejména v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii a ve více než 40 zemích. V současné době má více než 147 milionů aktivních uživatelů. Díky tomu je nutností pro většinu online podniků, které cílí na evropské zákazníky, včetně webů s online sázením. Platební metoda Sofort je obzvláště oblíbená mezi sázkaři na esporty kvůli svým pokročilým funkcím zabezpečení.

Špičkové zabezpečení je ve světě online hazardních her zásadní, aby se sázkaři nestali obětí četných podvodných webů. Na rozdíl od elektronických peněženek se uživatelé Sofort nemusí nutně registrovat ke službě nebo si vytvářet virtuální účet. Mohou používat své bankovní údaje k provádění transakcí a zvolit postup ověřování.

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Sofort je bankovní metoda v reálném čase, která uživatelům umožňuje provádět rychlé a snadné online platby, včetně vkladů do kasin eSports. Značka Pay Now vznikla v roce 2014 poté, co Klarna Group získala Sofort. V roce 2017 Klarna také získala přímého konkurenta Sofort, BillPay. Tento krok upevnil pozici Sofortu jako jednoho z největších platebních řešení v Evropě s více než 70 000 obchodníky a zpracovávajícími více než 3 000 000 transakcí každý měsíc.

Centrála Pay Now se nachází v Mnichově, Bayern. Organizace má však prodejní kanceláře ve Španělsku, Belgii a Polsku. Společnost také spolupracuje s 66 poskytovateli plateb po celé Evropě.

Section icon
Je Sofort populární?

Je Sofort populární?

Sofort si vybudoval jméno v odvětví esportů jako poskytovatel bezpečných online plateb. Hlavním důvodem jeho popularity je to, že hráči nemusí zadávat údaje o své bankovní kartě. Navíc si ani nemusí vytvořit účet, aby mohli službu používat.

To zajišťuje, že žádný obchodník nemůže ukládat informace o kreditních nebo debetních kartách uživatelů. Místo toho Sofort umožňuje uživateli používat své online bankovní údaje k provádění vkladů. Uživatelé také dostávají okamžitá upozornění na všechny provedené vklady. Pro případ vkladu finančních prostředků na a sázková stránka esportů, používání služby umožňuje sázkařům pokračovat v sázení, jakmile schválí své vkladové transakce.

Je Sofort populární?
Jak provést vklad u Sofort

Jak provést vklad u Sofort

Aby mohli sázkaři financovat účet eSports u Sofort, musí mít účty u konkrétních bank v kterékoli ze 13 evropských zemí, kde je Sofort k dispozici. Kromě toho musí uživatelé před zahájením procesu vkladu potvrdit, zda jejich banky službu podporují. Dalším krokem je zajistit, aby sázková kancelář eSports akceptovala vklady Sofort. A konečně, sázkaři by se měli ujistit, že mají na svých bankovních účtech dostatek peněz na financování vkladu, který chtějí provést.

Používání Sofort v online sázkových kancelářích

Noví uživatelé se budou muset před pokračováním zaregistrovat na sázkařské stránce. S účtem si sázkaři mohou vybrat Sofort z možností vkladu na bankovní stránce. Měla by se objevit vyskakovací stránka s polem pro vyplnění částky, která má být vložena.

Odesláním žádosti o vklad budou uživatelé přesměrováni do uživatelského rozhraní Sofort. Uživatelé pak musí potvrdit, že zahájili vklad, a vybrat banku a účet, ze kterého budou prostředky vkládány. Prostřednictvím SMS bude uživateli automaticky zasláno autentizační číslo transakce. Zadáním kódu ověříte transakci, která bude okamžitě zpracována.

Vkladové limity

Sofort nemá žádná omezení ohledně částky, kterou mohou sázkaři vložit na své sázkařské účty eSports. Ve většině případů jsou tyto způsoby vkladu nastaveny sázkovými weby eSports.

Jak provést vklad u Sofort
Jak provést výběr pomocí Sofort

Jak provést výběr pomocí Sofort

Hlavní nevýhodou Sofortu je, že nepodporuje výběry. To znamená, že sázkaři musí prozkoumat alternativní způsoby platby pro výběry. Na výběr je mnoho dalších alternativ, z nichž každá má různé výhody a nevýhody.

Správná volba se obvykle scvrkává na pohodlí, náklady na transakce a osobní preference. Například možnost platby za výběr, která podporuje mobilní výběry odkudkoli a nulové transakční poplatky, bude s největší pravděpodobností dobrou volbou, pokud bude důvěryhodná.

Dobrá věc na výběrech z eSports je, že sázkaři mají k dispozici dlouhý seznam hodnotných možností. Kromě hotovosti zde jsou některé z alternativ Sofort, které lze použít k výběru peněžních výher z jakéhokoli kasina eSports:

 • Kreditní karty, např. Visa, MasterCard a American Express
 • Elektronické peněženky, např. Skrill, Neteller a Paypal
 • Přímé bankovní převody
 • Předplacené karty, např. PaySafeCard
 • Kryptoměna, např. Bitcoin, LiteCoin

V ideálním případě každý z výše uvedených způsobů výběru podléhá osobním preferencím. Proto se hráčům doporučuje, aby při zkoumání jakékoli Sofortovy alternativy provedli náležitou péči.

Jak provést výběr pomocí Sofort
Sofortovy klady a zápory

Sofortovy klady a zápory

Profesionálové

 • Zajistit: Sofort přidává další vrstvu soukromí a zabezpečení při vkladech na sázkové stránky eSports. To se provádí pomocí dvoufaktorové autentizace, protokolů SSL, pokročilého šifrování a mnoha dalších bezpečnostních funkcí. Bankovní informace uživatele také nejsou nikdy sdíleny s žádnou třetí stranou, což zaručuje soukromí uživatele.

 • Okamžité vklady: Vklady provedené prostřednictvím Sofort jsou obvykle okamžité. Částka vkladu je připsána na herní účet uživatele po autorizaci transakce. Sázkaři mohou pokračovat v sázení na své oblíbené hry eSports, jakmile potvrdí platby.

 • Přijímá refundace a chargebacky: Sofort podporuje refundace a chargebacky. To se obvykle hodí, když poskytovatel nebo sázkař eSports udělal chybu a chce transakci zvrátit. Má však přísná opatření, aby zabránila podvodům při žádostech o vrácení peněz nebo zúčtování.

 • Hráči si nemusí zakládat účet: Uživatelé Sofortu nejsou vystaveni zdlouhavému procesu otevírání účtu, což dává platební službě konkurenční výhodu oproti většině eSportů s možností platby v kasinu.

Nevýhody

 • Poskytovatel plateb nenabízí globální pokrytí
 • Nezdvojuje se jako možnost výběru
Sofortovy klady a zápory
Proces otevření účtu Sofort

Proces otevření účtu Sofort

Jak založit účet

Mezi věcmi, které činí Sofort tak pohodlným, je to, že nevyžaduje, aby si uživatelé před využíváním platebních služeb vytvořili účty. Jediným požadavkem je, aby uživatelé měli bankovní účty, které službu podporují. Sázkaři mohou používat své online bankovní údaje k vkládání finančních prostředků na své sázkové účty eSports. Hlavním rozdílem při používání Sofort je, že nebudou muset poskytovat své bankovní údaje kasinu, což funguje jako další vrstva ochrany.

Věkový limit

Sofort nemá žádné věkové omezení ohledně toho, kdo může službu používat, protože nefunguje jako bankovní účet. Většina bank však obvykle stanoví minimální věkovou hranici 18 let pro uživatele k otevření účtů. Ve výchozím nastavení je věková hranice pro používání Sofort 18 let. Neexistují žádná další významná omezení používání Sofort.

Proces otevření účtu Sofort
Možnosti zákaznické podpory Sofort

Možnosti zákaznické podpory Sofort

Sofort je známý tím, že nabízí skvělé služby zákazníkům. Zástupci zákazníků obvykle reagují profesionálně a rychle. Existují dva hlavní kanály zákaznické podpory, které jsou zvýrazněny níže.

Telefon

Nejjednodušší a nejúčinnější způsob přístupu ke službám zákaznické podpory je prostřednictvím telefonních hovorů. Každá podporovaná země má vyhrazené telefonní číslo, na které mohou uživatelé zavolat a promluvit si s agenty podpory. Uživatelé najdou telefonní čísla na stránce nápovědy na oficiálních stránkách Sofort.

E-mailem

Alternativní způsob, jak kontaktovat zástupce zákazníků, je prostřednictvím e-mailů. E-maily se hodí při zasílání popisných dotazů. Obdržení e-mailových odpovědí však obvykle trvá jeden až tři dny. E-mailová adresa zákaznické podpory je podpora@Sofort.com.

Hráči mohou také získat odpovědi na stránce nápovědy Sofort. Stránka obsahuje mnoho informací o běžných problémech a často kladených otázkách. Kromě toho funkce vyhledávání umožňuje uživatelům hledat řešení konkrétního problému, se kterým se potýkají.

Možnosti zákaznické podpory Sofort