Nejlepší bookmakeři přijímající Tether

Tether (USDT) je kryptoměna založená na platformě Tether. Používají jej jednotlivci a firmy jako platby za zboží a služby. Je to také způsob vkladu pro online sázkové kanceláře a webové stránky pro sázení na esporty. Jako kryptoměna s konzistentní cenou vůči americkému dolaru patří mezi nejpohodlnější kryptoměny, které může používat každý.

I přes přítomnost konkurentů si udržuje vysokou pozici na trhu kryptoměn. Jeho pověst říká, že jde o „digitální peníze pro digitální věk“. Mnoho důvěryhodných zdrojů, jako je Coin Market Cap, jej považuje za jednu z deseti nejslibnějších kryptoměn na světě.

O Tetheru

O Tetheru

Tether je zapsán v Hong Kongu a byl spuštěn v roce 2014. Od té doby se používá jako digitální měna fiat. Za tím stojí JL Van Der Velde (výkonný ředitel), Stuart Hoegner (generální právník) a Giancarlo Devasini (finanční ředitel). Využívá technologii Blockchain, která uživatelům umožňuje posílat a přijímat digitální tokeny mezinárodně, okamžitě a bezpečně.

A tyto výhody jsou uživatelům prezentovány za zlomek ceny jiných možností. Spolu s dalšími populárními kryptoměnami, jako je Bitcoin a Ethereum, jej mnoho lidí používá jako náhražku USD. Jako taková je jednou z předních kryptoměn z hlediska objemu obchodů.

Další vítěznou výhodou Tetheru je, že je kryt dolary, fyzickým zlatem, eury a dalšími reálnými a likvidními aktivy. A její název to představuje – kryptoměna ukotvená nebo „připoutaná“ ke skutečné hotovosti. Lidé, zejména ti s omezenými zkušenostmi s kryptoměnami, jsou k němu přitahováni kvůli této a její vysoce likvidní povaze. Hodnota jednoho tokenu Tether se rovná jedné základní jednotce měny, která jej podporuje, jako je americký dolar. Platby lze provést prostřednictvím:

 • Neteller
 • Vízum
 • bitcoin
 • Skrill
 • Astropay
 • Webmoney
 • perfektní peníze
 • Zar
O Tetheru
Je Tether populární?

Je Tether populární?

Pokud jde o kryptoměny, Tether je populární název. Kvůli pohodlí, které nabízí, je oblíbenou volbou jako a spolehlivý způsob platby používá se v online záložkách, sázkových stránkách esportů a kasinech.

Miliony lidí na celém světě používají Tether a stále více uživatelů si jej osvojuje. Protože se však platforma Tether řídí vládními nařízeními, obyvatelům následujících zemí se doporučuje, aby token nepoužívali:

 • Severní Korea
 • Kuba
 • Singapur
 • Pákistán
 • Írán

Venezuela

 • Sýrie
 • Krym

Občanům USA se také nedoporučuje používat platformu Tether. Lidé stojící za Tetherem však mohou učinit výjimky pro strany, včetně ECP (způsobilých smluvních účastníků) a podniků se sídlem mimo USA.

Je Tether populární?
Jak provést vklad pomocí Tetheru

Jak provést vklad pomocí Tetheru

Není možné přímo propojit účet kasina s účtem Tether. Je však vhodné rychle načíst kasino účet prostředky z účtu Tether. Minimální částka vkladu je 10 $ bez maximálního vkladu.

 1. V oblasti Vklad vyberte Tether.
 2. Vyberte obchodní účet (doporučujeme obchodní účet založený na USD, abyste se vyhnuli placení nákladů na konverzi).
 3. Vyberte Další.
 4. Klikněte na Odeslat prostředky. Zadejte adresu peněženky Tether a částku USDT, kterou chcete vložit.

Zůstatek na účtu bude připsán do 72 hodin.

Používání Tetheru v online sázkových kancelářích

Tether je skvělou platební možností sázkové stránky esportů. Používání platformy Tether je snadné a bez námahy, díky čemuž je pro uživatele snadné používat měny kryté fiat na blockchainy, včetně směnáren, peněženek, procesorů plateb, finančních služeb a bankomatů.

Jak provést vklad pomocí Tetheru
Jak provést výběr pomocí Tetheru

Jak provést výběr pomocí Tetheru

Výběr z Tetheru je stejně pohodlný jako vklad. Minimální částka výběru je 100 USD a maximální částka výběru je 1 000 USD.

V souvislosti s tím je společným problémem ohledně pohodlí, zda osoba může provádět výběry ze svých mobilních zařízení. Bohužel nemohou, protože platforma Tether nemá mobilní aplikaci. I když to může být řešení, trvat na používání mobilu k odstoupení se z bezpečnostních důvodů nedoporučuje.

 1. Vyberte Tether ze sekce Výběr.
 2. Vyberte obchodní účet, poté zadejte adresu peněženky Tether a částku, kterou chcete vybrat.
 3. Vyberte Další.
 4. Zobrazí se souhrn transakce. Ověřovací kód bude doručen e-mailem nebo SMS v závislosti na typu zabezpečení. Tento kód použijte k potvrzení žádosti o výběr.

Zůstatek na účtu bude připsán do 72 hodin.

Jak provést výběr pomocí Tetheru
Výhody a nevýhody Tetheru

Výhody a nevýhody Tetheru

Klady

 • Mnoho směnáren přijímá USDT – tam, kde jde o kryptoměny, je často přijímán USDT.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní – Platforma Tether je přímočará a přívětivá pro začátečníky.
 • Stabilní -\b Ve srovnání s jinými kryptoměnami je méně volatilní.
 • Okamžitá doba transakce -\b Transakce mohou být dokončeny během několika minut.
 • Nulové poplatky – Převody mezi peněženkami nejsou spojeny s transakčními poplatky.

Nevýhody

 • Nedostatek anonymity – ve světě virtuálních měn je to hlavní problém. Pro volné používání USDT je nutné předložit osobní průkaz.
 • Žádná mobilní aplikace – Uživatelům, kteří plánují výběr prostředků z mobilních zařízení, nebude vyhověno.
 • Těžba není povolena – Těžba je zakázána, pravděpodobně reguluje hodnotu USDT.
Výhody a nevýhody Tetheru
Proces otevření účtu Tether

Proces otevření účtu Tether

Otevření účtu Tether je snadné. Účet si může založit kdokoli i bez bankovního účtu nebo dokladů totožnosti. Mohou zahájit a dokončit proces vytváření účtu za méně než pět minut. Neexistují žádné věkové limity ani jiná omezení. Vše, co potřebujete, je několik osobních údajů a e-mailová adresa.

Je však důležité ověřit účet. Pokud se osoba rozhodne pokračovat s neověřeným účtem, její akce jsou omezené. Nesmí například převádět USDT na USD.

Jak nastavit účet

 1. Přejděte na Tether.io a klikněte na SIGNUP.
 2. Uveďte osobní údaje, jako je jméno a příjmení, e-mailová adresa a uživatelské jméno.
 3. Povolte 2FA (dvoufaktorové ověřování) v části Zabezpečení.
 4. Ověřte identitu kliknutím na uživatelské jméno.
 5. Klikněte na Ověření a vyberte Individuální ověření.

Chcete-li tento proces uzavřít, přečtěte si základní informace uvedené na stránce Individuální ověření. Poté poskytněte potřebné dokumenty.

Proces otevření účtu Tether
Možnosti zákaznické podpory Tether

Možnosti zákaznické podpory Tether

Tým Tetheru lze kontaktovat (e-mailem) prostřednictvím jejich webových stránek. Protože si svých uživatelů váží, poskytli odpovědi na většinu problémů. Jejich webové stránky jsou plné cenných zdrojů a mohou odpovědět na vše, co člověk potřebuje vědět o Tetheru a jak používat jeho platformu. Jejich webová stránka obsahuje snadno dostupné sekce, jako jsou stránky FAQ a Zdroje.

I když není mnoho možností, jak se s jejich týmem spojit, tým podpory reaguje na kontaktování prostřednictvím systému, který poskytl. Mají na to dokonce dvě oddělení, jedno věnované zákaznické podpoře a druhé mediální záležitosti.

Možnosti zákaznické podpory Tether