Nejlepší bookmakeři přijímající Transfer Money

Správná správa sázkového účtu eSports je zásadním aspektem zodpovědného hraní. Sázení vyžaduje peníze a k tomu, abyste si mohli užít to, co sázková kancelář nabízí, je potřeba dobře financovaný účet. Převod peněz prostřednictvím banky se řadí mezi nejpoužívanější platební metody na online sázkových stránkách esportů. Téměř každý sázkař vlastní bankovní účet, místní nebo mezinárodní.

V té či oné chvíli zjistí, že používají tuto metodu k převodu peněz online bookmakerovi. Každý hráč, který si přeje použít tuto možnost, by měl mít určité základní znalosti o tom, jak funguje a jaké jsou její výhody a nevýhody. Tento článek o nich bude podrobně diskutovat.

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
O sázení na esporty s převodem peněz

O sázení na esporty s převodem peněz

Převod peněz z jednoho bankovního účtu na druhý lze vysledovat až do roku 1800 před naším letopočtem. Myšlenka začala v Babylonu, kdy půjčovatelé peněz poskytovali půjčky a účtovali úroky. Zároveň Roman a řecký banky přijímaly vklady jako úspory.

V průběhu historie prošla bankovní technologie několika zvraty a obraty, ale tou nejvýznamnější změnou byla schopnost převádět peníze přes internet. Online bankovnictví začalo, jakmile se v polovině 90. let internetové připojení stalo globální záležitostí.

Je převod peněz populární?

Převod peněz je pravděpodobně nejstarší způsob transakcí. Je to také nejoblíbenější platební systém ve všech zemích světa. Není žádným překvapením, že je nejrozšířenější možnost platby za sázení na esporty. Téměř všechny komerční banky dnes mají platformu online bankovnictví, kde se uživatelé přihlašují ke sledování a správě svých financí na dálku.

Některé banky převádějí peníze elektronicky bez poplatku, pokud má příjemce účet u stejné instituce. Ostatní to udělají za poplatek, ale doba převodu závisí na příslušné částce.

O sázení na esporty s převodem peněz
Jak provést vklad pomocí převodu peněz

Jak provést vklad pomocí převodu peněz

Když se sázkaři rozhodnou převést peníze prostřednictvím banky, aby mohli začít hrát sázky eSports, musí znát číslo bankovního účtu online sázková kancelář esport. Na světě existuje nespočet bankovních systémů, takže proces elektronického převodu finančních prostředků nemusí být u různých bank stejný. Podobně se bude proces lišit, pokud jde o transakční limity a časové rámce převodů. Průměrná doba převodu je však 24 – 48 hodin u místních bank nebo 2 – 5 pracovních dnů u mezinárodních bank.

Použití převodu peněz v online esport bookmakerech

Navzdory jemným rozdílům v bankovních systémech zůstává základní koncept stejný. Sázející na Esports, kteří preferují tento způsob vkladu, použijí proces, který vypadá takto:

 1. Zaregistrujte si osobní účet u sázkové kanceláře eSports
 2. Otevřete účet pomocí přihlašovacích údajů
 3. Přejděte do sekce bankovnictví/platby/pokladna
 4. Vyberte online bankovnictví, bankovní převod nebo přímý bankovní převod
 5. Zaškrtněte oblíbenou bankovní instituci
 6. Přihlaste se k zabezpečené bráně nebo zadejte směrovací číslo a číslo účtu
 7. Ověřte přihlášení pomocí mobilní aplikace, e-mailové výzvy nebo OTP zaslaného prostřednictvím SMS
 8. Přidejte částku, kterou chcete vložit na sázkový účet eSports
 9. Potvrďte platbu
 10. Získejte kredit za sázení
Jak provést vklad pomocí převodu peněz
Jak provést výběr pomocí převodu peněz

Jak provést výběr pomocí převodu peněz

Každý hráč, který používá stránky elektronického obchodu pro podnikání, chápe, jak snadné může být převod peněz z webové stránky na individuální bankovní účet. Výběr výher ze sázkové kanceláře je opakem vkladu.

 1. Otevřete sázkovou stránku eSports a přihlaste se pomocí hesla a e-mailu nebo uživatelského jména
 2. Přejděte na stránku bankovnictví/pokladna/platby
 3. Potvrďte výhru a částku, kterou chcete vybrat
 4. Vyberte si způsob platby pro výběr – internetové bankovnictví, bankovní převod nebo bankovní převod
 5. Zadejte jedinečné ID online bankovnictví
 6. Ověřte sázkařský účet a bankovní ID (musí být synchronizované)
 7. Počkejte na schválení
 8. Sázková kancelář převede peníze na bankovní účet hráče během 2-5 pracovních dnů

Převod Výběry peněz nejsou okamžité. Za prvé, Poskytovatel sázek eSports ověření identity hráče nějakou dobu potrvá. Jedná se o zásadní bezpečnostní opatření pro online hazardní hry, které pomáhá vyhnout se jakémukoli online podvodu. Stává se stále běžnějším, že jsou online hazardní hráči podvedeni o své těžce vydělané výhry. To je důvod, proč všechny legitimní a bezpečné stránky potřebují čas, aby znovu zkontrolovaly, zda se osoba žádající o výběr skutečně podílela na podávání sázek eSports.

Jak provést výběr pomocí převodu peněz
Výhody a nevýhody převodu peněz

Výhody a nevýhody převodu peněz

Když sázkaři eSports převádějí peníze online, spravují své bankovní účty prostřednictvím mobilních zařízení nebo počítačů. To znamená, že k dokončení transakcí nemusí navštěvovat své pobočky. To přichází s výhodami i nevýhodami, jak je uvedeno níže.

Profesionálové

 • Možnost vkládat peníze na online sázkové stránky na esporty pomocí několika kliknutí nebo přejetí prstem po obrazovce telefonu
 • Relativně nižší náklady na převod
 • Bezpečné útočiště pro pokladny

Nevýhody

Někdy je potřeba najít bankomat nebo bankovní instituci, kde si vloží peníze na své účty, než je pošle na online sázkový účet eSports. Tento proces může být komplikovaný. V závislosti na zemi mohou být hazardní transakce dohledatelné nebo přísně omezeny úřady.

 • Může podléhat přísným zákonům a nařízením dané země
 • Těžkopádný převod
Výhody a nevýhody převodu peněz
Proces otevření účtu převodem peněz

Proces otevření účtu převodem peněz

Chcete-li získat účet převodu peněz, potřebujete občanský průkaz, což znamená, že musí být plnoletí. Je také možné otevřít mezinárodní účet, který může pojmout různé měny. Ale takové účty jsou často omezené, pokud jde o to, kolik transakcí denně provést. Provedení bankovního převodu do jiné země navíc trvá déle.

Některé země umožňují nezletilým mít bankovní účty, ale musí na ně dohlížet dospělí opatrovníci nebo rodiče. Otevření nového bankovního účtu nevyžaduje další bankovní účet, protože každá instituce funguje samostatně.

Jak založit účet

Otevření účtu bankovního převodu peněz vyžaduje jednoduchý, ale formální postup.

 • Výběr bankovní instituce a typu účtu: Každá banka má různé možnosti účtu, tj. běžný účet, účet s pevným vkladem, spořicí účet atd. Běžný účet funguje nejlépe pro online převod peněz.
 • Vyplnění osobních údajů: Formulář pro otevření účtu je jako návrh. Zde žadatel uvede své celé jméno, e-mail, telefonní číslo, adresu a podrobnosti o plnění daňových povinností.
 • Doklad totožnosti: Bankovní instituce budou požadovat fotografii pasového formátu, občanský průkaz, otisk prstu a podpis.
 • Vytvoření profilu online bankovnictví: Jakmile je žádost přijata, může si zákazník otevřít online účet pro převod peněz. Proces lze provést na webových stránkách banky nebo v příslušné mobilní aplikaci.
Proces otevření účtu převodem peněz
Možnosti zákaznické podpory převodu peněz

Možnosti zákaznické podpory převodu peněz

Účty převodu peněz jsou spravovány z fyzických poboček a vzdáleně. I když je možné vejít do finanční instituce a na něco se zeptat, online komunikace je pohodlnější. Důvěryhodní poskytovatelé mají vyhrazená call centra a jejich online agenti jsou vždy k dispozici pro chatování se zákazníky. Nejběžnější kanály řešení zákaznických problémů jsou:

 • Telefon
 • E-mailem
 • Online poptávkový formulář
 • Živý chat

Většina finančních institucí otevírá své telefonní linky ráno a zavírá je večer. O víkendech a svátcích nemusí v některých hodinách fungovat telefonní hovory. Na e-maily a online formuláře odpovídáme do 24 - 48 hodin. Většina živých chatů je k dispozici v bankovních aplikacích. Některé podporují roboty, zatímco jiné zahrnují lidské zástupce zákazníků.

Možnosti zákaznické podpory převodu peněz