Nejlepší bookmakeři přijímající Trustly

Trustly je dnes jedním z nejsilnějších motorů online plateb na světě. Neustále se rozšiřující FinTech umožnilo obchodníkům a kupujícím provádět platby rychlým, snadným, pohodlným a bezpečným způsobem. Také připravil půdu pro růst mnoha dalších online plateb.

Umožnění plateb začalo v Evropě, ale s tím, jak se globální ekonomika stává realitou, se stále rozšiřuje. Používá se téměř ve všech typech a velikostech plateb. V poslední půl dekádě došlo k prudkému nárůstu přijetí Trustly jako platební metody na webech pro online sporty a e-sporty.

Nejlepší bookmakeři přijímající Trustly
O společnosti Trustly

O společnosti Trustly

Když si představíte Trustly jako online platební metoda, měli byste myslet na motor, který pohání celé vozidlo. Trustly není samostatný způsob platby jako Skrill nebo kreditní karty. Místo toho takové transakce řídí softwarová infrastruktura tím, že umožňuje otevřené bankovnictví.

Společnost byla založena v roce 2008 ve Švédsku. Mozky za revolučním nápadem byli Carl Wilson, Lukas Gratte a Joel Jakobsson. Od té doby rozšířila své působení po Evropě a Spojených státech. V roce 2021 také zahájila provoz v Austrálii a dosáhla tržeb 230 milionů USD s více než 650 zaměstnanci. Sídlo společnosti je ve Stockholmu, Švédsko.

Trustly začal tím, že umožňoval pouze bankovní transakce. Dnes přivedl více než 8 000 obchodníků do tohoto záhybu bezpečných plateb. Používají jej prodejci jako Alibaba, Facebook, eBay, Dell, Transferwise a UNICEF. Více než 525 milionů kupujících používá Trustly k platbám ze svých bankovních účtů, což je číslo vyšší než u uživatelů karet. Společnost spolupracuje s více než 6300 bankami v oblastech svého působení.

Jedná se o platební metodu, kterou mnoho sázkových kanceláří přijímá, zejména s růstem sázení na esporty.

O společnosti Trustly
Jak provést vklad u Trustly

Jak provést vklad u Trustly

Toto je platební možnost, kterou sázející na esporty milují kvůli její jednoduchosti. Trustly nevyžaduje, abyste se zaregistrovali nebo stáhli aplikaci. Vše, co je potřeba, je, aby to vaše preferované kasino nebo sázkařská stránka přijalo jako a způsob vkladu. Většina špičkových bookmakerů to má ve svém seznamu možností vkladu.

Uložit:

 • Vyberte 'Vklad' na webu sázkové kanceláře. Zobrazí se rozevírací seznam dostupných možností.
 • Ze seznamu vyberte možnost Důvěryhodný. V okně Trustly přesměrování se zobrazí seznam bank. Klikněte na vámi preferovanou. Chcete-li rychle najít svou banku, můžete použít možnost vyhledávání.
 • Banka vás poté vyzve k výběru účtu, ze kterého chcete provést vklad. Zadejte číslo účtu/uživatelské jméno a ověřovací kód, např. PIN
 • Zadejte částku, kterou chcete vložit, a potvrďte transakci. Částka bude stržena z vaší banky a okamžitě promítnuta na vašem sázkařském účtu. Pomocí něj pak můžete sázet na své oblíbené e-sporty.

Pamatujte, že pokaždé, když chcete platit přes Trustly, musíte zadat své bankovní údaje. Společnost nikdy neukládá detaily žádné transakce. Trustly také nemá limity vkladů, pokud máte bankovní zůstatek. Není třeba spojovat Trustly s vaším bankovním účtem. Vaše banka již tento požadavek eliminuje, jakmile uzavře obchodní smlouvu s Trustly.

Jak provést vklad u Trustly
Jak provést výběr s Trustly

Jak provést výběr s Trustly

Proces výběru je snadný a automatizovaný. V mnoha ohledech je podobný procesu vkladu. Opět se spouští ze sázkové webové stránky.

 • Jakmile vyhrajete v kole sázek, vyberte na svém sázkařském účtu „Vybrat“.
 • Vyberte Trustly jako preferovaný způsob výběru. Budete přesměrováni na stránku Trustly, kde se opět objeví seznam bank; vyberte svou banku.
 • Zadejte účet, na který chcete peníze vybrat.
 • Zadejte částku, kterou chcete vybrat.
 • Potvrďte transakci a odejděte.

Vzhledem k tomu, že se jedná o automatizovaný proces, nemůžete výběr vrátit zpět. Jedinou dostupnou možností je provést další vklad. Doba zpracování závisí na schválení Trustly a době zpracování bankou. Schválení je téměř okamžité, ale kvůli bankovním procesům může trvat 1–2 dny, než se peníze projeví na vašem účtu. To mohou ovlivnit víkendy a státní svátky.

Minimální částka pro výběr je 10 USD. Maximální výběr je omezen na 10 000 USD. Důvěryhodné transakce lze provádět na mobilu i PC pomocí běžných internetových prohlížečů.

Jak provést výběr s Trustly
Klady a zápory s Trustly

Klady a zápory s Trustly

Klady

 • Snadné a bezpečné použití – Hráči si nemusí vytvářet účet ani stahovat aplikace. Sázková kancelář, banka a Trustly spolupracují na odstranění tohoto požadavku. V důsledku toho hráč nemusí při transakci uvádět žádné osobní údaje. To je obrovské bezpečnostní opatření.
 • Nejsou uloženy žádné podrobnosti – své údaje zadáváte znovu pokaždé, když potřebujete provést transakci. To znamená, že nikdo nemá přístup k vašemu účtu a transakcím bez vašeho vědomí.
 • Nízká cena – Většina plateb Trustly je zdarma.
 • Rychlost – Většina plateb, zejména odchozích, je provedena okamžitě

Nevýhody

 • Někteří lidé preferují mít uložená hesla, která nejsou u Trustly dostupná
 • Výběry mohou trvat až dva dny, což je déle než u některých jiných způsobů výběru
 • Pro přehrávač neexistuje žádná přímá podpora Trustly
 • Některé banky, zejména mimo Evropu/USA, nemusí být připojeny k Trustly
Klady a zápory s Trustly
Spolehlivý proces otevření účtu

Spolehlivý proces otevření účtu

Pokud nejste obchodník, který přijímá platby, nemusíte si zakládat účet Trustly. Trustly obvykle propojuje obchodníky a banky, aby vám, spotřebiteli, usnadnil platby a výběr peněz do vaší banky. Obchodníkům registrace jejich podnikání na platformě Trustly nezabere více než návštěvu webu nebo zástupce.

Chcete-li pracovat s Trustly, stačí mít účet u podporované banky a vsadit si na web, který daný způsob platby podporuje. Vždy zkontrolujte, zda je metoda podporována pro vklady i výběry.

Spolehlivý proces otevření účtu
Spolehlivé možnosti zákaznické podpory

Spolehlivé možnosti zákaznické podpory

Opět platí, že jako sázkařský nadšenec nebo obecný spotřebitel nebudete muset kontaktovat zákaznickou podporu. Instituce (webové stránky a banka) obvykle vyřeší jakékoli problémy vaším jménem. Pokud se vaše platba nebo výběr zpozdí, společnost Trustly vám poradí, abyste kontaktovali svého obchodníka a požádali o potvrzení o platbě. To je předloženo bance, která zahájí následnou kontrolu.

Existuje však sekce Trustly FAQs, která pokrývá většinu problémů, se kterými se můžete setkat s Trustly, a jejich řešení. Stačí navštívit Stránka důvěryhodné podpory a vyberte kategorii, do které váš problém spadá. I když jste nezaznamenali žádný problém, je důležité si tyto informace prohlédnout a vybrat si znalosti pro budoucí použití.

Stránka má kontaktní formulář, který můžete vyplnit, pokud opravdu cítíte, že váš problém vyžaduje osobní pozornost. Stížnosti lze také směřovat na reklamační oddělení na adrese Vyřizování stížností zákazníků strana.

Spolehlivé možnosti zákaznické podpory