Novinky

February 12, 2024

Anime Souls Simulator X: Uplatněte aktivní kódy za odměny a vylepšete svůj herní zážitek

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Anime Souls Simulator X je oblíbená hra Roblox, která hráčům umožňuje ponořit se do světa anime. V této hře se hráči mohou vžít do role anime hrdiny, zvyšovat úroveň své postavy, bojovat s nepřáteli a plnit výzvy. Aby byl postup ve hře jednodušší a rychlejší, existují různé kódy, které mohou hráči vyměnit za odměny.

Anime Souls Simulator X: Uplatněte aktivní kódy za odměny a vylepšete svůj herní zážitek

Aktivní kódy

Zde jsou některé z aktivních kódů pro Anime Souls Simulator X od února 2024:

  • HVĚZDY: Tento kód odměňuje hráče 1 všemi lektvary, 10 žetony prokletí, 10 zelenými stromy života, 10 zářivými úlomky, 10 magickými úlomky, 10 úlomky amuletů a 25 zlatými cihlami.
  • PROKLETÁ TECHNIKA: Uplatněním tohoto kódu mohou hráči získat 1 všechny lektvary, 10 úlomků amuletů, 10 hvězdných koulí, 5 modrých plamenů, 10 lesklých střepů, 10 krve, 10 žetonů očarování, 10 otočení avatarů a 10 pasivních žetonů.
  • 35KLIKES: Tento kód poskytuje hráčům všechny lektvary, 10 hvězdných koulí, 5 modrých plamenů, 10 lesklých střepů, 10 krve, 10 žetonů očarování, 10 otočení avatarů a 10 pasivních žetonů.
  • NEWMACHINE: Uplatněním tohoto kódu mohou hráči získat všechny lektvary, 10 roztočení třídy, 10 střípků amuletů, 10 hvězdných koulí, 10 modrých plamenů, 10 lesklých střepů, 10 krve, 10 žetonů očarování, 10 otočení avatarů, 10 pasivních žetonů a 25 žetonů Zlaté cihly.

Toto je jen několik příkladů aktivních kódů dostupných v Anime Souls Simulator X. Úplný seznam aktivních kódů si hráči mohou prohlédnout v poskytnuté příručce.

Jak uplatnit kódy

Chcete-li uplatnit kódy v Anime Souls Simulator X, postupujte takto:

  1. Spusťte Anime Souls Simulator X v Robloxu.
  2. Stiskněte ikonu nákupního košíku na levé straně hlavní obrazovky lobby.
  3. V obchodě najděte a stiskněte tlačítko kódů v pravém dolním rohu obrazovky.
  4. Do zobrazeného textového pole zadejte svůj aktivní kód.
  5. Pokud je kód správný, textové pole zmizí a odměny z tohoto kódu budou automaticky přidány na váš účet.

To je vše, co potřebujete vědět o aktivních kódech v Anime Souls Simulator X a o tom, jak je uplatnit. Ujistěte se, že tyto kódy využijete ke zlepšení svého herního zážitku!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky