Nejlepší Call of Duty sázkové stránky 2024

V posledních letech se battle royale hry ukázaly jako velmi oblíbené v komunitě sázkařů eSports. Dobrým příkladem toho je FPS Call of Duty: Warzone. Hraje se zdarma a je k dispozici na celé řadě platforem. To zahrnuje verze na aktuální generaci konzolí PlayStation a Xbox a také na PC. CoD: Warzone je součástí dílu Modern Warfare z roku 2019, nikoli samostatným titulem. Byl vydán během 2. sezóny aktualizací obsahu Modern Warfare. To znamená, že k němu měla přístup velká zavedená základna hráčů CoD.

Od vydání CoD: Warzone v roce 2020 zaznamenalo značné množství serverového provozu. Tato hra byla přijata jako oblíbená mnoha profesionály v oblasti eSportu. V důsledku toho si toho všiml i hazardní průmysl. Za hrou stojí vývojáři Infinity Ward a Raven Software.

Nejlepší Call of Duty sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Krátký úvod do esportů Call of Duty

Posledně jmenovaný pracoval výhradně na výrobě části Warzone studené války. Vydala jej společnost Activision, která stojí za minulými úspěšnými tituly CoD.

Hráči si mohou vybrat ze dvou hlavních režimů: Battle Royale nebo Plunder. První z nich zahrnuje vhození do mapy s až 150 hráči ve standardní hře. Řada omezených časových kol podporuje 200 hráčů. To znamená, že hráči budou mít spoustu možností, na koho vsadit.

Battle Royale

Tento režim je podobný mnoha dalším populární hry v tomto žánru. Hráči proti sobě soutěží na mapě, která se neustále zmenšuje. Vítězem se stává poslední hráč/tým. Pokud vstoupíte do nehratelné oblasti, zdraví se poškodí žlutým plynem.

Plyn se šíří, dokud nejsou poslední přeživší vtlačeni do těsné části mapy. Když hráči zemřou, jsou přeneseni do nového režimu zvaného Gulag. Postaví je proti jinému v zápase smrti. Vítězové mají šanci znovu se znovu objevit v Battle Royale. Fanoušci sportovních sázek obvykle sázejí na přeživšího hráče nebo tým.

Kořist

V tomto režimu týmy spolupracují na hledání hromad peněz, které byly rozházené po mapě. Po smrti se hráči plundrují automaticky. Hlavním cílem je nashromáždit 1 milion dolarů. Jakmile je toho dosaženo, začnou přesčasy a peněžní částky se násobí. Tým, kterému se po vyčerpání hodin podaří nasbírat nejvíce peněz, je vyhlášen vítězem.

Blood Money je variací na tento režim, ve kterém provedení dokončovacích tahů odmění hráče penězi navíc. Mohou se také podílet na zakázkách. S vydáním CoD: Vanguard vyšla další variace. Představuje létatelná bojová vozidla do zápasů. Tyto faktory mohou ovlivnit kurz sázky.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na Call of Duty

Protože Warzone je tak dobře zavedeným titulem eSport hry nemělo by být těžké najít sázkařskou stránku, která se na to zaměřuje. Aby jej uživatel našel, bude muset vstoupit na kartu eSports trhy. Pokud přistupují k širokému online kasinu, karta bude pravděpodobně na stránce sportovních sázek.

Budou zde informace o nadcházejících zápasech. Uživatelé si mohou vybrat, který hráč má podle nich šanci na výhru. Obvykle se jich v jednom zápase utká 150 z nich. Přesné číslo může výrazně změnit šance. Pokud hazardní hráči neznají záznamy o hráčích, budou mít mizivé šance na výhru své sázky.

Warzone se řídí standardním vzorcem jiných battle royale her. Možnosti pro sázkové stránky eSport bude znát každý, kdo s podobnými tituly sázel. Uživatelé si mohou vybrat hráče, kterého předpovídají jako úplného vítěze. Případně by mohli vsadit, že budou mezi top 3.

Existují také možnosti aplikace pro sázení eSports, které umožňují hráčům sázet v zápasech CoD jeden na jednoho. Je to však stále poměrně málo a vyžaduje, aby hráči dostali pozvánku od tvůrců obsahu v aplikacích. Jedinečným aspektem této možnosti je, že neprofesionálové mohou vsadit na výhru sami na sebe.

Jak populární je Call of Duty esports?

Existuje mnoho důvodů, proč se miliony lidí po celém světě rozhodly hrát tuto hru. Internet je plný komunit zaměřených na Warzone a sázek na nadcházející zápasy. Bezplatná a online povaha hry je nedílnou součástí jejího úspěchu.

Hra je poměrně jednoduchá a zábavná. Pokud se lidé chtějí stát profesionály v této oblasti, musí si rozvíjet několik dovedností. Existuje řada strategií, jak zvýšit šance na výhru turnaje Warzone. Hazardní hráči si musí dávat pozor na zavedené i vycházející hvězdy.

internetová komunita

Protože hru baví tolik lidí po celém světě, vytvořila se kolem ní velká internetová komunita. To zahrnuje velké množství sociálních sítí. Existují subreddity věnované specifickým a specializovaným aspektům Warzone. To zahrnuje tipy, memy a diskuze o aktualizacích hry.

Streamovací aplikace Twitch je plná kanálů, kde mohou hráči sledovat zápasy a objevovat talentované hráče. Protože existuje taková zdravá komunita online, nováčci se mohou snadno naučit, jak hrát a sázet na tresky.

Hraní Call of Duty online

Drtivá většina eSportů se hraje výhradně online a Warzone není výjimkou. Hlavním rozdílem je, že tato hra umožňuje zápasy napříč platformami. Hráči na Xboxech mohou soutěžit s lidmi na PlayStationech. Online hraní také znamená, že hra je pravidelně aktualizována.

Jakékoli chyby a problémy lze opravit dříve, než se počet hráčů v důsledku toho sníží. Kromě toho se vytváří nový obsah. Online hráči Warzone si například mohli stáhnout nové mapy, zbraně, cutscény a skiny.

Největší hráči CoD

Hraní Warzone je pro mnohé koníčkem, ale někteří lidé to zvládají na profesionální úrovni. Pokud se někdo chce stát velkým hráčem eSports, musí udělat několik věcí. Nejprve by měli znát Warzone uvnitř i vně. Čím více budou hrát, tím lépe budou zdokonalovat své dovednosti.

Účast na turnajích a akcích zvýší jejich profil. Mnoho z nejznámějších jmen v eSports věnuje velký kus času hraní zvolené hry. Pokud se stanou dostatečně známými, začnou se objevovat na trzích sportovních sázek.

Proč je CoD hráči milováno?

Standardní verze Warzone je zdarma. Proto si to mohou užít lidé z mnoha různých ekonomických prostředí. Není to první battle royale titul, který se stal populárním. Fortnite nabídl podobný typ hry. Hra je však méně kreslená varianta. Série CoD je dobře známá pro své realistické zobrazení konfliktu.

Hráči si mohou vychutnat tuto vítěznou estetiku v herním režimu, který podporuje pozornost, strategii a neustálé řešení problémů. Vzhledem k tomu, že Warzone má omezený počet map, dalo by se předpokládat, že její opakující se charakter časem začne nudit. Lidé si to však i nadále užívají.

Jak se hraje soutěžní CoD?

Hráči esportu, kteří chtějí mít šanci na výhru, budou muset splnit několik úkolů. Je důležité nejprve zkontrolovat mapu, do které budou padat. Padák je možné několikrát vyskočit a přeříznout, abyste našli bezpečnou zónu pádu. Hráči si musí schovat své peníze, než je zabije nepřítel. Hromadění není nikdy vítěznou možností. Kromě toho, pokud pracují jako součást týmu, je moudré sdílet zdroje.

Největší hráči a týmy hry

Pokud chtějí hazardní hráči podat vítěznou sázku Warzone, je důležité, aby se seznámili s nejúspěšnějšími hráči a týmy. To se může poměrně často měnit. Velké množství z nich se prezentuje v aplikaci Twitch. Je užitečné číst týdenní aktualizace o tom, kdo překonal v týdenních turnajích Warzone. Hazardní hráči mohou být také ve střehu po vycházejících hvězdách. Sázení na ně je ideální pro každého, kdo hledá dobré kurzy.

Existuje mistrovství Call of Duty?

Call of Duty League byla založena teprve v roce 2020. Přesto se jí podařilo získat značnou pozornost komunity hazardních her. Turnaji dominují týmy z USA. První tři byly OpTic Texas (dříve Dallas Empire), Atlanta FaZe a OpTic Chicago (dříve Chicago Huntsmen).

Pokud hazardní hráči chtějí porozumět tomu, kteří hráči Warzone jsou největší, mohou se podívat na nedávné hodnocení síly. Například v srpnu 2021 bylo pět nejúspěšnějších Supervan, Fifakill, Biffle, Jukeyz a Tommey. Tito hráči se nemusí vždy účastnit samotné CoD ligy, ale do jisté míry se překrývají.

Zatímco USA tvoří většinu vítězných týmů, existuje několik uchazečů z Velké Británie, Kanady a Francie. Dále jednotliví hráči považovali za prvotřídní krupobití z Ruska, Španělska, Turecka, Číny a Německa. Ligoví manažeři často hledají nové hvězdy, aby se přihlásili. Mohou si vybrat lidi, kteří se stali profesionály prostřednictvím sólových soutěží. Pořadí těchto jednotlivců je obvykle založeno na tom, kolik vydělali na výhrách v událostech.

Vše o Call of Duty League

Verze mistrovství světa v eSportech funguje velmi podobně jako její protějšky ve skutečném světě. Týmy elitních hráčů mezi sebou soutěží o hlavní cenu. To je obvykle ve formě hotovosti. Například v roce 2021 pro hlavní obory Call of Duty League cena byla 1 200 000 $.

I když byly v minulosti považovány za výklenku, světové turnaje eSports nedávno vstoupily do hlavního proudu. Svou roli v tom sehrál hazard. Fanoušci sázek na tresku uznali, že sázení na tyto události je zábavné a jednoduché. Významní sponzoři také zvýšili profil turnajů. Poskytováním vysoce placených cen vítězným týmům zvýšili jejich elitní povahu.

Světový pohár v eSports má formu sezóny. CoD má pět fází, ve kterých týmy hrají zápasy v průběhu tří týdnů. To umožňuje hráčům studovat nejlepší hráče v přípravě na finále. V každém velkém turnaji se účastní 12 kvalifikačních týmů. Výherní fond je široce distribuován. I když se tým v play off umístí na 8. místě, stále může získat 25 000 $. Z tohoto důvodu přitahuje mistrovství světa ostřílené profesionály.

CoD: Sázení na Světový pohár ve Warzone

Existuje obrovský trh pro CoD sázky warzone. Nováčci se mohou nakonec cítit ohromeni a zmateni všemi možnostmi. Výběr známého turnaje, jako je CoD League, je pro tyto hráče ideální.

Mohou vsadit na některé z největších hráčů Warzone na světě. Je třeba poznamenat, že tato hra je ve skutečnosti součástí CoD: Modern Warfare. V důsledku toho lze pod tímto názvem najít možnosti pro sázkové kanceláře.

Jak se eSports začíná brát vážněji, zdá se pravděpodobné, že bude přibývat online kasin, která nabízejí sázky na Warzone. Povahu zápasů ovlivní i nové aktualizace obsahu. Například vydání Call of Duty Black Ops: Cold War mělo velký vliv na herní režimy hrané v CoD League.

Problémy fair play

Hráčům bude přirozeně záležet na tom, aby zápasy, na které vsadili, probíhaly spravedlivě. Renomované stránky sázkových kanceláří také berou tento problém vážně. Call of Duty League lze hrát pouze pomocí PC. Regulátor musí být také předem schválen. Zápasy se odehrávají v řízeném digitálním prostředí, kde každý tým začíná rovnoměrně. To pomáhá předcházet opravám zápasů.

Existují omezení pro mapy, herní režimy a zbraně dostupné pro soutěžící. Musí dodržovat přísná pravidla. Regulace je důležitým aspektem sázení eSport.

Najděte perfektní sázkové kanceláře CoD esports

V minulosti bylo poměrně obtížné najít web, který uživatelům umožňoval sázet na události videoher. Naštěstí se to mění, protože eSporty se stávají více mainstreamovými. Existuje mnoho poskytovatelů tohoto typu sázek. Nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda se společnost specializuje na tento trh, je otevřít stránku se sázkovou kanceláří. Pokud bude sekce eSport, bude to dobrá zpráva.

Konkrétně pro Warzone však bude ještě těžší najít poskytovatele. Navzdory své popularitě je tato hra ve světě hazardu ve srovnání s Fortnite nebo FIFA více mezerou. Nejlepší sázková stránka eSport bude mít rozsáhlý katalog titulů, na které lze vsadit. Hazardní hráči budou mít více štěstí, pokud počkají na globální turnaje, které se týkají konkrétně Warzone. Stránky pro sázení CoD není tak těžké najít, protože jde o známou hru, na kterou se dá sázet.

Pokud se lidé stále snaží najít trhy od tradičních herních zařízení, existuje alternativní možnost. Mohli by vyhledat sázkové stránky specifické pro eSport. Protože se tyto organizace zaměřují pouze na hraní her, budou poskytovat větší množství titulů. Warzone může být jedním z nich.

Sledujte nejlepší týmy CoD: Warzone a sázejte přesně

Protože tam je obvykle 12 profesionálních týmů soutěží v turnaji důležité je poznat každého. Hráč tak získá přehled o tom, kdo s největší pravděpodobností vyhraje. Čím více člověk zkoumá týmy, tím přesnější bude pravděpodobně jeho sázka.

Osoba, která sází, může chtít analyzovat silné a slabé stránky každého týmu vedoucího do play-off. Pokud potřebují provést další výzkum, jsou užitečné stránky pro streamování her. Hráč může sledovat jednotlivé hráče, aby lépe porozuměl jejich dosavadním výsledkům.

Svou roli budou hrát i scénáře, kterým budou v turnaji čelit. Některým týmům se daří pouze v jedné konkrétní mapě a herním režimu. Při sázce call of duty je třeba vzít v úvahu přesnou povahu zápasových kol.

Co hledat v esport týmu?

I když skupina šampionů Warzone má za sebou historii výher, neznamená to, že sázky jsou jistá věc. Detaily jejich herního stylu budou mít vliv. Hráč by měl nejprve sledovat starou hru týmu, o který má zájem vsadit, aby vyhrál. Tým musí vykazovat řadu klíčových vlastností.

Každý člen Warzone bude mít specifickou roli, která hraje podle jeho silných stránek. Některé jsou agresivní, zatímco jiné jsou více taktické. Klíčové je, aby jednotlivci dobře spolupracovali jako kolektiv.

Nejlepší hráči vystřelí pouze tehdy, pokud si jsou jisti, že si zajistí eliminaci. Když dojde k chybě, má tendenci varovat nepřátele. Pokud mají týmy nízké hodnocení přesnosti/úspěšnosti, sázení na ně bude riskantní.

Kromě odborných znalostí o zbraních bude lepší tým znát nejlepší místa k přistání na začátku zápasu. Už tam bude herní plán, kterého se budou držet. Z tohoto důvodu tráví profesionálové mnoho hodin seznamováním se s mapami Warzone.

Pozoruhodné týmy CoD, na které lze vsadit

Kromě dříve uvedených uchazečů o CoD League existuje několik vysoce postavených týmů, kterým se daří v jiných soutěžích Warzone. Problém s určením těch nejlepších je v tom, že týmy pravidelně obměňují sestavy. Je proto užitečné založit pozoruhodnost na dlouhodobém pokroku.

Od března 2020 do listopadu 2021 se odehrálo 275 turnajů Warzone. Mezi týmy se rozdělilo prize pool ve výši přes 8 000 000 $. Pět největších výdělků během této doby byli: 100 Thieves, NRG Esports, FaZe Clan a New York Subliners. Pokud kterákoli z těchto skupin soutěží proti skupině s nižším hodnocením, bude mít velkou šanci na výhru. To z nich dělá poměrně bezpečnou sázku.

Výhody a nevýhody sázení Call of Duty

I když se mnoho lidí rozhodlo vsadit na zápasy Call of Duty, není to pro každého. Aby hráč určil, zda se jedná o ideální eSport, měl by vzít v úvahu všechny pozitivní i negativní aspekty.

Profesionálové

  • Každý zápas obsahuje přibližně 150 hráčů, což dává hráčům velký výběr.
  • Herní pravidla jsou poměrně snadno pochopitelná a naučit se je.
  • Nejlepší hráči se účastní pravidelných turnajů, takže je jednodušší zúžit potenciální vítěze.
  • Warzone je velmi zábavná hra. Někteří lidé sledují zápasy pouze pro rekreační účely.
  • Před velkými soutěžemi ve Warzone je velké množství mediálního rozruchu. Čtení publikací o nich poskytne hazardním hráčům další náhled před tím, než vsadí na Warzone.

Nevýhody

  • I když jsou zápasy zábavné, mohou být také nepředvídatelné, takže sázky jsou méně bezpečné než jiné eSporty.
  • Internet je plný komunit Warzone, ale může být problém najít stránky, které by to na jejich trzích se sázkovými sázkami obsahovaly.
  • Pokud chtějí hráči sledovat zápas živě, budou ho muset streamovat online. Je vzácné, aby se soutěže Warzone vysílaly v televizi.
  • Série CoD pravidelně vydává nové hry. To činí budoucí životnost Warzone nejistou. Hráči a hazardní hráči mohou nakonec přesunout svou pozornost na jinou CoD hru.

Pochopení sázkových kurzů Call of Duty

Kurzy pro sázení na esport na Warzone bude založeno na několika faktorech. Někteří lidé rádi uzavírají poměrně jednoduché sázky, jako je předpovídání celkového vítěze zápasu. Kurzy Warzone však lze změnit tím, že budou konkrétnější. Mohli například předpovědět, jaké skóre nakonec nasbírá vítěz. Vzhledem k tomu, že režim Plunder zahrnuje sbírání virtuálních peněz, sázka se může zaměřit na celkovou částku.

Mapa může hrát velkou roli při změně CoD kurz na sázku. V mnoha případech poskytovatel nabídne uživatelům výběr sázek založených na mapě. Pokud uživatel předpovídá, že tým A vyhraje, může upřesnit sázku uhodnutím počtu map, na kterých tým B prohraje. Alternativně může být předpověď, jaká konkrétní mapa tým A vyhraje.

Handicapy jsou populární ve světě eSports hazardních her. Tento handicap nastaví sázková kancelář. Běžným příkladem je, když má soupeřící tým náskok 1 mapy. Je na uživateli, aby rozhodl, zda tým stále vyhraje, i když je v nevýhodě. Tento typ sázky má tendenci mít lákavé kurzy, ale je spíše rizikový.

Tipy a triky na sázení

Největší výhodou hazardního hráče jsou znalosti. Pokud si předem prozkoumají každý tým a hráče, budou mnohem lepší při výběru vítěze. Internet je plný těchto informací, takže výzkum by neměl být příliš obtížný. Je také moudré zůstat aktivní v online komunitě Warzone. Pomůže to lidem pochopit nepředvídané faktory, které mohou ovlivnit sázku.

Pro nadšence sázení je také dobrý nápad, aby si hru zahráli sami. Neexistuje lepší způsob, jak získat přehled o výzvách, kterým hráči Warzone čelí. Běžní hráči mohou být informováni o aktualizacích hry, jako jsou nové mapy, zbraně a cíle. Vědět o nich je nesmírně užitečné.

Sázení na zápasy Warzone je poměrně jednoduché. Profesionální hráči s nejlepšími zbraněmi mají tendenci vyhrávat. Často se jedná o takové, které mají dobrou rovnováhu mezi poškozením, dosahem a zpětným rázem. Šampioni jsou pravidelně k vidění s SMG a AR. H

nicméně je známo, že vývojáři CoD čas od času mění statistiky zbraní. To donutí týmy přijít s novou taktikou. Hráči by si měli být vědomi, kdy k těmto změnám dojde, aby neuzavírali neinformované sázky.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim

Nejnovější zprávy

Zažijte vzrušení z MW3 Zombies: Operation Deadbolt v Urzikstanu
2023-11-07

Zažijte vzrušení z MW3 Zombies: Operation Deadbolt v Urzikstanu

Modern Warfare 3 představuje nový vzrušující režim zombie s názvem 'Operation Deadbolt'. Tento epos s otevřeným světem, týmový hráč vs prostředí, se odehrává v Urzikstanu a nabízí jedinečný zážitek ze střílečky. Hráči musí splnit úkoly, vymýtit nemrtvé noční můry a úspěšně se dostat z mapy. Je to komplexní Zombies zážitek, který zahrnuje zcela nové mechaniky, nové způsoby hraní a řadu vzrušujících funkcí.