Nejlepší CS:GO sázkové stránky 2024

V tomto průvodci sázením CS: GO mohou sázející najít vše, co potřebují vědět o sázení ve videohře z pohledu první osoby. Ať už jde o hru a pravidla nebo o sázkové trhy a kurzy, tato stránka řekne vše. Není pochyb o tom, že sázení eSports přebírá vládu.

Fanoušci oblíbených titulů, jako jsou Valorant, FIFA21, Call of Duty, Madden, NBA2K, StarCraft, Dota 2 a ostatní, nyní mohou sázet na různé eSports události na soutěžní úrovni. Podle nejnovějších statistik dosáhla celková hodnota peněz a položek vsazených v eSports v roce 2020 12,9 miliardy dolarů.

Nejlepší CS:GO sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nejlepší CS: GO sázkových stránek 2024 : vše, co potřebujete vědět

Zatímco na sázkařských stránkách eSports funguje více než tucet videoher, CS: GO je jednou z nejdominantnějších sil. Podle statistik z publikace společností Narus Advisors LLC a Eilers & Krejcik Gaming je sázení CS: GO na druhém místě z hlediska objemu sázek eSports a tvoří 29 % celkových sázek eSports.

Counter Strike: globální útočné, běžně známý jako CS: GO, je pohlcující AAA střílečka pro více hráčů z pohledu první osoby vyvinutý společností a vydal Valve a Hidden Path Entertainment. Vydáno v roce 2012, je to čtvrtý díl série Counter-Strike.

Tato hra má několik nových doplňků, které ji odlišují od jejího předchůdce. Hra přichází s novými mapami, novými postavami, novými herními režimy, novou sadou zbraní, funkcemi dohazování a soutěžními skupinami dovedností.

V zápasech CS: GO jsou postaveny dvě strany, teroristé a protiteroristé. Obě strany se zapojují do bitev a mění strany. Cíl hry závisí na režimu. Některé z cílů zahrnují zajištění místa, zneškodnění bomb, záchrana rukojmích a zajetí rukojmí.

Když mluvíme o herních režimech, CS: GO jich má 9; Soutěžní, příležitostné, nebezpečná zóna, Wingman, Deathmatch, Kurz zbraní, Závody ve zbrojení, Demolice a Létající sčítač. Demolition, herní režim, který zahrnuje zneškodňování bomb, je nejoblíbenější ze dvou klasických režimů.

Po svém vydání se CS: GO dočkalo srdečného přivítání. Kritici videoher chválili vývojový tým za plynulou hratelnost hry a věrnost sérii. Mechanika hry, grafika a zvuk se také dramaticky zlepšily a nabídly hráčům realismus a ponoření do bojiště.

I tato videohra však měla slušný podíl odpůrců. Mezi konzolovou a PC verzí byly rozdíly ve funkcích. To je něco, co u některých fanoušků nebylo zrovna příjemné.

Důvody, proč byste měli vsadit na CS: GO

Sázka Cs go esports je zcela legální, ale hráčům se vždy doporučuje sázet na licencovaných a regulovaných stránkách. Sázení na CS: GO se nijak neliší od sázek na jiné FPS eSports, řeči o Valorantu, Call of Duty: Warzone a Rainbow Six Siege.

Jak se zaregistrovat u online sázkových kanceláří

Hráči musí nejprve najít web se sázkovými trhy CS: GO, aby mohli vsadit na csgo. Po nalezení spolehlivé sázkové kanceláře je další věcí, kterou musíte udělat, zaregistrovat si účet.

Klikněte na možnost PŘIHLÁSIT SE, zadejte požadované údaje, odsouhlaste obchodní podmínky a dokončete registraci. Noví hráči budou poté požádáni, aby potvrdili své e-mailové adresy, než jim bude umožněno začít sázet.

Real Money CS: GO sázení

Nyní musí hráči načíst svůj nově zaregistrovaný účet, aby se dostali do sázení CS: GO za skutečné peníze. Esports bookmakery spolupracují se všemi známými jmény v online platby odvětví usnadnit snadné, bezpečné, rychlé a cenově dostupné vklady a výběry.

Některé z dostupných možností vkladu a výběru zahrnují Visa, MasterCard, Neteller, Trustly, MuchBetter, Euteller, Paysafecard, Maestro atd.

Je jich spousta CS: GO propagační akce a bonusy že hráči mohou využít pro záznam. Noví hráči si mohou nárokovat uvítací bonus zatímco stávající hráči mohou využívat bonusy za dobití a cashback.

Proč je CS: GO tak populární?

tato hra patří mezi nejoblíbenější hry na scéně eSportů a v odvětví sázení na eSporty.

Podle publikace na Statista, CS: GO přilákalo neuvěřitelných 942 520 souběžných hráčů jen na Steamu v září 2021. Zajímavé je, že toto číslo dosáhlo vrcholu o pět měsíců dříve v březnu, kdy hra vydělala na Steamu téměř 1,2 milionu souběžných hráčů.

Od svého debutu csgo přitahuje každý měsíc více než 11 milionů hráčů a zůstává jednou z nejhranějších her na Steamu celkově.

Čím je tedy CS: GO populární na scéně eSportů a v odvětví sázení na eSporty?

1. Intuitivní hratelnost

Na rozdíl od mnoha FPS her se složitým příběhem má hra jednoduchou, přímočarou a intuitivní hratelnost, která se točí kolem principu „zabij nebo se nechej zabít“. Každá strana má šanci hrát za teroristy nebo protiteroristickou jednotku. Pokud jde o děj, je založen na problémech, které dnes ovlivňují celou zeměkouli – terorismu.

2. Přizpůsobitelnost

Dalším důvodem, proč je CS: GO stále populární, je ten, že umožňuje hráčům překonfigurovat hru podle jejich potřeb a úrovně dovedností. To pomáhá novým hráčům, kteří se chtějí učit a zdokonalovat své dovednosti ve hře. co víc? Hry také umožňují hráčům přizpůsobit aspekty, jako je FPS a rozsah pro lepší hraní.

3. Free-to-play model

Není pochyb o tom, že velká část úspěchu CS: GO vděčí za uvedení free-to-play modelu v roce 2018, díky kterému zůstala kosmetika jediným zdrojem příjmů. Nyní, když hráči za hraní hry nemusí nic utrácet, rozhodně přiláká více fanoušků.

4. Kontrola nad násilnickými sklony

Na vrcholu CS: GO se v komunitě objevil běžný problém. Někteří hráči se chovali násilně, což bylo ostatním na obtíž. To byl jeden z důvodů, které podnítily úpadek CS: GO, ale naštěstí společnost přišla s opatřeními ke kontrole násilných hráčů. To vrátilo kdysi ztracenou důvěru ve hru FSP.

5. Sázení na esporty a videohry

Counter-Strike: Global Offensive je velké jméno v odvětví eSportů. Jak již bylo zmíněno, je na druhém místě za League of Legends v seznamu nejoblíbenějších eSportů podle objemu sázek.

Tato hra je nejoblíbenější střílečkou mezi západními zeměmi a jednou z největších disciplín. co víc? Má influencery – hru hrají celebrity včetně Neymara. Katalyzátorem je také dostupnost sázkového trhu csgo eSports.

6. Vzrušující ekosystém

Vzrušující ekosystém CS: GO je také faktorem, který přispěl k popularitě hry. Jedním z pozoruhodných rysů hry je schopnost hráčů prodávat skiny.

Každý ostřílený hráč CS: GO ví, že vzhledy jsou monotónní. Dobrá věc je, že hráči mohou měnit skiny, získávat nové skiny nebo kupovat nové skiny, aby získali motivaci, když je aktuální skin nudný. Na skiny CS: GO můžete vsadit na stránky s kožními sázkami.

Obliba hry nyní klesá, protože existují novější FPS hry, a podvádění hráče odrazuje. Ale přesto je to síla, se kterou je třeba v odvětví sázení eSports počítat.

Největší turnaje a soutěže CS: GO eSports

Důvodem dominance csgo na sázkové scéně eSports je dostupnost adrenalinových turnajů po celý rok. Tyto turnaje přitahují výplaty od 1 000 $ až do 30 milionů $ za turnaje creme de la creme. V tomto segmentu zjistěte všechny největší CS: GO turnaje a soutěže.

Hlavní mistrovství

Sponzorováno společností Valve, The Major je největší a nejprestižnější CS:GO turnaj na celém světě. Turnaj se poprvé konal v roce 2013, kdy přilákal prize pool 250 000 $, rozdělený mezi 16 zúčastněných týmů. V průběhu let se The Major exponenciálně rozrostl. Poslední Major inzeroval celkový prize pool 2 000 000 $.

Natus Vincere je úřadujícím šampionem na Majoru 2021, který se konal ve Stockholmu v Avicii Areně. Ve vyhroceném finále Natus Vincere vyřadil G2 Esports 2:0. PGL Major Stockholm 2021 přilákal prize pool 2 000 000 USD, což je dvojnásobek částky, která byla naplavena v předchozím roce.

Ale Astralis zůstává nejúspěšnějším týmem v Counter-Strike: Global Offensive Major Championships, když vyhrál čtyři tituly.

The BLAST Premier je také známá jednou z nejlepších CS:GO akcí, na kterou se rozhodně vyplatí vsadit.

Události S-Tier

Dříve známý jako Turnaje Premier CS: GO, S-Tier události zahrnují nejlepší CS: GO profesionální hráče z Evropy, Severní Ameriky, Austrálie a Asie. Události S-Tier se vyznačují vysokooktanovými bitvami mezi nejlepšími světovými týmy.

A není to jen o adrenalinu; tyto akce také přitahují fantastické dobroty. Například ESL: One Rio 2020 a ESL: One Cologne 2020 mají odměnu 2 000 000 $, zatímco odměna Flashpoint Season 1 & 2 byla 1 000 000 $ v hotovosti za sezónu.

Události A-Tier

Pod událostmi S-Tier jsou akce CS: GO A-Tier, série akcí konaných v Severní Americe, Jižní Americe, Číně, na Středním východě a v Evropě. Společně s událostmi S-Tier jsou události A-Tier klíčové pro určení, kdo půjde do The Major.

Události úrovně B

B-Tier Events zahrnují LAN zápasy a online soutěže. Akce se konají v Evropě, Severní Americe, Asii a Austrálii. Možná nepřitahují obrovské finanční odměny, ale jsou součástí cesty k The Major.

Události úrovně C

Jedná se o mnohem menší turnaje, které nepřitahují velké množství fanoušků, ale jsou stále dostatečně konkurenceschopné. Hrají se online.

mistrovství Evropy

Jak název napovídá, jedná se o turnaj exkluzivně pro hráče CS:GO z evropských zemí. Sdružuje 16 nejlepších týmů, které se dělí o ohromující prize pool 30 000 000 $. Týmy, které se účastní mistrovství Evropy, se účastní prostřednictvím přímé pozvánky.

Řada IEM

Intel Extreme Masters (IEM) jsou csgo turnaje sponzorované společností Intel, které provozuje ESL (Electronic Sports League). Kvalifikační závody se konají v různých zemích; finále se koná v Polsku, kde dva týmy bojují o mistrovství světa IEM.

Výše uvedené jsou některé z nejlepších CS:GO turnajů a soutěží, které můžete sledovat a na které sázet. S tím, jak se sázení eSports rozrůstá, očekávejte více turnajů a soutěží.

Výherní fondy CS: GO turnaje

Pokud jde o prize money, statistiky od Statista ukazují, že celkové prize money globálních CS: GO turnajů výrazně klesly v roce 2020, kdy celkové prize money činily 15,85 milionu dolarů. V roce 2018 však padl rekord – tato hra přilákala celkový turnajový prize pool ve výši 22,65 milionů $.

V současné době popularita CS: GO klesá, takže je vysoce nepravděpodobné, že by se celkový cenový fond zvýšil. Ale pro vrcholné soutěže, jako je The Major, bude fond cen nepochybně navýšen.

Najděte perfektní sázkové stránky CS: GO eSports

Dnes stovky aplikací a webů pro sázení eSports nabízejí trhy s eSports, včetně CS: GO. I když je rozmanitost dobrá věc, staví hráče před dilema, na kterou webovou stránku bookmakera se připojit. Jak by si tedy sázkaři měli vybrat nejlepší sázkovou stránku eSport?

První věc, kterou je třeba zjistit, je důvěryhodnost webu a provozovatele, který za ním stojí. Ujistěte se, že je licencován a regulován. Hráči si mohou ověřit, co říkají online recenze, a co je důležité, vyhledat doporučení od sázkových kanceláří a fór eSports.

Dále zkontrolujte výběr her, sázkové trhy a cs:go sázkové kurzy. Ujistěte se, že bookmaker nabízí CS: GO bookmakera a pokrývá všechny profesionální akce cs go po celém světě. Sledujte také skvělé funkce, jako je živé vysílání a vysoké kurzy.

CSGO live sázení je skvělý způsob, jak učinit sázení na esporty více vzrušující. Živé hazardní hry Csgo jsou velmi populární formou sázek na videohry.

Za třetí, najděte sázkovou stránku eSports, která má flexibilní bankovní možnosti. Dobrá trefa je zde sázková stránka s rychlým platem, která hráčům nabízí rychlé vklady a okamžité výběry. Stránky s rychlým sázením jsou partnery všech známých firem v odvětví online plateb.

Nakonec najděte dobrého online bookmakera s bonusy. To jsou pobídky, které bookmaker pro začátek využívá k přilákání nových zákazníků a udržení těch stávajících. Výhodou bonusů je, že zvyšují bankrolly.

Nejlepší týmy CS: GO, na které můžete vsadit

Jedním z důvodů úspěchu na sázkové scéně eSports je úroveň týmů, které se účastní akcí CS:GO. Tyto týmy jsou stejně konkurenceschopné jako jakýkoli jiný tým, ať už je to jedna z nejlepších franšíz v NBA nebo fotbalové těžké váhy v Evropě.

Aby týmy CS: GO zůstaly konkurenceschopné, investují spoustu peněz do získávání talentů a školení. Hráči podepisují a dostávají smlouvy stejně jako ve fotbale a jiných sportech. Mohou být také vyhozeni, pokud nesplní očekávání týmu.

Nyní, pokud jde o sázky csgo esports, je důležité znát nejlepší týmy ve hře a co je důležité, jejich soupisky. V tomto segmentu se tedy dozvíte vše nejlepší týmy které by sázkaři měli následovat během velkých turnajů.

Astralis

Dánské těžké váhy eSports Astralis je nejúspěšnějším týmem CS: GO eSports. Tým založili Frederik Byskov, Jakob L. Kristensen a Nikolaj Nyholm. Dnes se Astralis pyšní čtyřmi tituly Major. Jejich aktuální seznam CS: GO má čistě dánský tým, který zahrnuje takové lidi jako Andreas Højsleth (Xyp9x), Lukas Rossander (gla1ve), Lucas Andersen (Bubzkji) a Kristian Wienecke (K0nfig).

Natus Vincere

Dalším týmem CS: GO eSports u kormidla je úřadující vítěz PGL Stockholm 2021, Natus Vincere. Ukrajinský tým se dostal na titulky ve Stockholmu, když vytlačil G2 eSports a získal titul The Major 2021. Aktuální seznam zahrnuje Oleksandra Kostylieva (s1mple), Denis Sharipov (electronic), Kirill Michajlov (Boombl4), Ilya Zalutskiy (Perfecto) a Valerii Vakhovskyi (blt).

G2 eSports

Lidově známý jako G2, to je další jméno v prostoru CS: GO eSports. G2 ovládla několik akcí, včetně DreamHack Open Tours 2017, ESL Pro League Season 5, eSports Championship Series Season 1 a DreamHack Masters Malmö 2017.

Aktuální soupiska má Nikola Kovač (NiKo), Nemanja Isaković (nexa), Nemanja Kovač (huNter-), Kenny Schrub (KennyS), Audric Jug (JaCkz) a François Delaunay (AmaNEk).

Týmová vitalita

Francouzské eSports těžké váhy Team Vitality jsou také oblíbené v prostoru CS: GO. Tým, který byl založen v roce 2013, nebyl ve hře tak dominantní, ale je to tým, který je třeba sledovat. Současný seznam zahrnuje Richarda Papillon (shox), Jayson Nguyen Van (Kyojin), Mathieu Herbaut (ZywOo), Kévin Rabier (misutaaa) a Dan Madesclaire (apEX).

Výše uvedené jsou některé z nejlepších týmů CS: GO eSports. Mezi další hodné zmínky patří Gambit eSports, FaZe Clan, Fnatic, a SK Gaming, mimo jiné.

CS: GO sázení pro a proti

V této části zjistěte některé z důvodů, proč by hráči měli zvážit sázení na csgo, a některé důvody, proč by si to měli hráči dvakrát rozmyslet.

Profesionálové

  • Široká škála událostí – Na rozdíl od jiných eSportů má CS: GO spoustu událostí, na které lze sázet po celý rok. Existují velké turnaje i středně pokročilé turnaje a všechny jsou soutěživé.
  • Šance na výhru – Vítězství je pro ty, kteří hrají. Sázející mají šanci vyhrát skutečné peníze při hraní na sázkařských stránkách CS: GO o skutečné peníze.
  • Spousta esport sázkových kanceláří – Na rozdíl od minulosti je dnes mnoho sázek Counter Strike. Kromě rozsáhlých stránek, které mají trhy CS: GO, nabízejí tyto stránky spoustu štědrých propagačních akcí ve formě bonusů.

Nevýhody

  • Žádná tvrdá data – Kromě nejvyšších soutěží nejsou k dispozici téměř žádná data, která by se dala posoudit, než se usadíte pro určitý tým v nižším CS: GO eSports turnaje.

Sázení na esport je zábavné, ale hráči musí dodržovat pravidla zodpovědného hazardu. Měli by si stanovit rozpočet na sázení na tuto hru a snažit se nikdy nepropadnout nutkavému hazardu – sázení CS: GO je stejně návykové jako samotné CS: GO.

CS: GO sázkové kurzy vysvětleny

Než se pustíte do sázky CS: GO, měli by hráči nejprve porozumět kurzům. Pro začátek jsou kurzy vyjádřením pravděpodobnosti, že událost projde. Čím vyšší kurz, tím nižší šance a naopak.

Nyní mohou být kurzy CS: GO zastoupeny v kterémkoli ze tří formátů kurzů; Britské kurzy, americké kurzy nebo evropské kurzy. Níže jsou uvedeny hlavní body jednotlivých formátů kurzů.

Britské kurzy

Také známé jako britské kurzy nebo zlomkové kurzy, jsou zastoupeny ve zlomcích. Ve zlomkovém kurzu je číslo nalevo to, co hráči vyhrají za vsazení čísla napravo plus sázka.

Americké kurzy

Americké kurzy jsou zastoupeny záporným číslem nebo kladným číslem. Kurz se znaménkem + ukazuje zisk za každých vsazených 100 $, zatímco znaménko - označuje částku, která musí být vsazena, abyste dosáhli zisku 100 $. Pro záznam, znaménko plus je pro smolného hráče, zatímco znaménko mínus je synonymem pro oblíbený tým.

Evropské kurzy

Také známé jako desetinné kurzy, evropské kurzy jsou zastoupeny v desetinných číslech. Pro výpočet výhry vynásobte desetinný kurz vkladem.

Některé sázkové kanceláře CS: GO mají pouze jeden z těchto formátů kurzů, zatímco jiné podporují trojici.

CS: GO Tipy a triky pro sázení

V této poslední části tohoto CS: GO průvodce sázením, odborníci sdíleli několik důležitých tipů a triků, které pomohou sázkařům získat větší šanci na výhru v sázení CS: GO.

Nejprve se hráči musí seznámit s hratelností a pravidly CS: GO eSports soutěží. Důležité je, že by měli ovládat všechny turnajové formáty, struktury závorek a csgo zápasové sázení typy.

Za druhé, vždy používejte rady předpovědí eSportů. Stejně jako fotbal a další tradiční sporty má i eSports vědce a experty, kteří přicházejí s některými spolehlivými poznatky o nadcházejících událostech CS: GO eSports.

Dalším tipem pro hazardní hry csgo je vyhledání sázkových stránek csgo s bonusy. Pro hráče, kteří chtějí navýšit svůj bankroll, přijdou vhod promo akce jako uvítací bonusy, dobíjecí bonusy a cashback.

Při sázení na csgo je také zásadní najít strategii. Stejně jako ve všech ostatních formách hazardních her existují strategie CS:GO, které mohou sázkařům pomoci získat větší šanci na výhru.

Nakonec postupujte podle pravděpodobnosti. Často se stává, že hráči jdou na vysoké kurzy, jen aby prohráli své peníze. Vždy důvěřujte sázkovým kancelářím – když jsou kurzy nízké, šance na výhru jsou vysoké, ale když jsou kurzy vysoké, je vysoká šance, že sázka nevyjde.

Zabalení

To je konec tohoto průvodce sázením csgo eSports. Zatímco CS: GO možná ztrácí na síle, ve světě sázení eSports zakořenuje a vzhledem k tomu, že hráči mohou csgo skinovat hazardní hry, sázková kancelář CS: GO tu zůstane.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim