Novinky

Nejnovější zprávy o sázení na NewBee
2022-09-22

Nejnovější zprávy o sázení na NewBee

NewBee je čínská eSports organizace. V určitém okamžiku byl NewBee 4 nejlepším týmem v globálním žebříčku Dota2 a druhým týmem v Číně. Jejich úspěch přiměl komunitu Dota 2 označovat NewBee jako Dream Team. Zhang „Xiao8“ Ning tvořil tým, zatímco Wang „Niuwa“ Yue, čínský miliardář, byl sponzorem týmu.

Nejnovější zprávy o sázení na StarCraft II
2022-09-15

Nejnovější zprávy o sázení na StarCraft II

Soutěž TeamLiquid StarLeague9 pro StarCraft II byla vyhlášena v červnu 2022. Tyto akce začnou 29. července a potrvají do 4. září. Budou se konat online a offline na adrese Tým Liquidškolicí zařízení. Po úvodním online turnaji odletí 12 nejlepších závodníků do Nizozemí, aby se zúčastnili offline v Team Liquid's Training Facility.

Nejnovější balíček komunitní péče od PUBG
2022-09-08

Nejnovější balíček komunitní péče od PUBG

PUBG je v současnosti jednou z nejznámějších esport sázkových her a existuje spousta esportových sázkových stránek, kde si hráči mohou na hru vsadit. Skutečnost, že tým za PUBG neustálé zavádění změn ke zlepšení hry je jedním z důvodů, proč si získala tak obrovskou sledovanost.

N1 Bet a partneři nabízejí jedinečné promo akce
2022-09-01

N1 Bet a partneři nabízejí jedinečné promo akce

N1 Partners Group, mateřská společnost N1 Bet, oznámila vítěze své nové propagační kampaně s názvem 'Mystery Drops.' Tato promo akce nabízí možnost vyhrát lukrativní bank a nabízí hráčům dvojnásobnou zábavu při hraní Slot Hunter. 

Casumo Esports vylepšuje své bonusové nabídky
2022-08-25

Casumo Esports vylepšuje své bonusové nabídky

Casumo Esports, vlastněné a provozované společností Casumo Services Limited, patří mezi nejoblíbenější sázkové stránky eSport. Mezi hlavní důvody pro jeho schválení je to, že nabízí působivou škálu sázkových trhů eSports. Kromě toho je poskytovatel sázek licencován v několika jurisdikcích, díky čemuž je nejen dostupný sázkařům ze všech koutů světa, ale také důvěryhodným herní web eSports

Team Spirit získává W0nderful Sniper
2022-08-18

Team Spirit získává W0nderful Sniper

Prostřednictvím jejich Dota 2 divize Team Spirit zaznamenala obrovskou popularitu. Špičková umístění v několika soutěžích, kde porazili známé atlety, pomohla jejich proslulosti. Fanoušci sledovali triumf Team Spirit ve vzestupu na jednom z nejnapínavějších turnajů, které byly svědky, The International 10. 

Oznámení účastníků pro DreamHack 2022
2022-08-11

Oznámení účastníků pro DreamHack 2022

Podle Twin Galaxies a Guinessovy knihy rekordů, DreamHack je největší LAN party a počítačový festival po celém světě. Událost představuje nejrychlejší a největší internetový provoz na světě. Nadšenci mohou předvídat několik významných nadcházejících událostí prostřednictvím online sázení na esporty. Tyto turnaje streamují živě na různých platformách.

Průvodce pro sázkaře: Nadcházející události Rocket League 2022
2022-08-04

Průvodce pro sázkaře: Nadcházející události Rocket League 2022

Herní průmysl eSports je již léta výjimečným lákadlem. A i když existují nejrůznější střílečky, většina hráčů eSports se stává tak trochu klecí vůči obecným titulům a předvídatelným herním režimům. Raketová liga hráči mají takové štěstí. Tento eSports titul vyniká ve svém žánru tím, že přináší solidní přitažlivost díky svému fascinujícímu konceptu. Rychle vpřed se Rocket League může pochlubit působivým seznamem soutěžních událostí.

Zlí géniové dávají téměř jisté sázky
2022-07-28

Zlí géniové dávají téměř jisté sázky

Evil Geniuses je tým esportů v Severní Americe. Tento tým esportů je jednou z nejstarších franšíz esportů na světě. Byl založen ve Victorii v Britské Kolumbii v roce 1999. Tým obsahuje sbírku hráčů a týmů napříč různými žánry.

Ninjové v pyžamu Pokračujte v dominanci v eSportu
2022-07-21

Ninjové v pyžamu Pokračujte v dominanci v eSportu

Divize ZETA zajistila finále Valorant Champions Tour Playoff Masters Reykjavik s rozhodujícím vítězstvím 2:1 nad Ninjas in Pyjamas. Oba týmy vstoupily do vyřazovacího zápasu s bilancí jedna jedna ve skupinové fázi, vyhrály proti Fnatic a prohrály s DRX.

Valorant otřásá trhem s novinkami
2022-07-14

Valorant otřásá trhem s novinkami

Valorant je vlajková loď First-Person Shooter vytvořená Riot Games. Neobvyklý marketingový plán Riotu využívající streamery již vytvořil na Twitchi několik rekordů. Popularita je způsobena jak originalitou hry, tak unikátní marketingovou technikou Riotu, díky které se Valorant stal volbou pro online sázení na esporty.

Nadcházející události CS: GO
2022-07-07

Nadcházející události CS: GO

Miliony fanoušků denně sledují esporty po celém světě. Field Level Media vydává sérii přehledů, které mají fanouškům ukázat nejoblíbenější tituly, týmy a osobnosti. Hry pokrývají různé formáty, druhy soutěží a rozvrhy.

Melbet představuje řadu odměn
2022-06-23

Melbet představuje řadu odměn

Webové stránky bookmakera Melbet jsou jedním z nejúžasnějších míst pro nadšence sportovního sázení. Sázkaři mohou sázet s dobrými kurzy a rychle vybírat peníze. Melbet je uživatelsky velmi přívětivý web. Po dokončení rychlého registračního procesu budou uživatelé moci okamžitě začít sázet. První vklad také není přehnaně nízký, činí 1 €.

Pixel.bet Journey to eSports Prominence
2022-06-16

Pixel.bet Journey to eSports Prominence

Někdy na začátku ledna 2018 společnost Pixel.bet oznámila své tvrzení na scéně sázení eSports poté, co spustila specializovanou stránku pro sázení eSports. Pixel.bet se zaměřoval na evropský trh pouze během svých prvních let a fungoval pod herní licencí Curacao. To znamenalo, že poskytovatel sázek nebyl ve Spojeném království dostupný, protože v té době neměl licenci od britské komise pro hazardní hry.

Parimatch opouští Rusko a expanduje v Indii
2022-06-09

Parimatch opouští Rusko a expanduje v Indii

Parimatch patří mezi nejlepší esportovní sázkové stránky, které jsou důvěryhodné, kde mohou sázkaři vždy vsadit na své oblíbené esporty, turnaje nebo fotbalový klub. Parimatch nabízí živé sázení, aktuální sportovní zprávy a pořadí šampionátů. Poskytovatel sázek také poskytuje podrobné statistiky a denní analýzy. Sázkaři mohou vsadit na více než dvacet sportů z více než padesáti zemí. Tyto události pokrývají více než dvě stě lig s více než 500 sportovními událostmi denně.

Výběr redakce z nejnovější recenze Zulabet
2022-06-02

Výběr redakce z nejnovější recenze Zulabet

Zulabet je jednou z novějších platforem online sázení, která v poslední době přitahuje velký zájem. Společnost, která za tím stojí, Maltix Limited, musela udělat hodně pro to, aby se vznášela ve vysoce konkurenčním odvětví hazardních her, zvláště poté, co se k němu připojila tak pozdě. Tato recenze zdůrazňuje některé z nových a jedinečných funkcí, které společnost Zulabet v poslední době zavedla, aby sázková stránka vynikla v tomto odvětví.

Prev1 / 3Next