E-sporty sázení na eSporty

Tento průvodce sázením eSports podrobně popisuje vše, co sázkaři potřebují vědět o daném tématu, nejlepší stránky sázení na eSporty a další. Není pochyb o tom, že eSports je jedním z odvětví, která i během pandemie nadále prosperují. Nejnovější projekce společnosti Statista ukazují, že velikost trhu eSports v roce 2021 je ohodnocena na něco málo přes 1,08 miliardy dolarů, což je téměř 50% nárůst od roku 2020.

Odvětví sázení eSports také exponenciálně rostlo. Po zastavení všech tradičních živých zápasů na vrcholu pandemie se eSports stal oblíbeným fanouškem, protože má lidský dotek, na rozdíl od virtuálních sportů, což byla v té době jediná další možnost.

E-sporty sázení na eSporty
Vše, co potřebujete vědět o historii sázení eSportsTypy sázení eSportsNejlepší tipy na sázení na esporty, které můžete vyhrátZodpovědné hraní

V tomto průvodci sázením CS: GO mohou sázející najít vše, co potřebují vědět o sázení ve videohře z pohledu první osoby. Ať už jde o hru a pravidla nebo o sázkové trhy a kurzy, tato stránka řekne vše. Není pochyb o tom, že sázení eSports přebírá vládu. 

Zobrazit více…

Dota 2 je jednou z těch videoher, které mají značnou sledovanost. Dnes (od roku 2021) se miliony hráčů po celém světě vzájemně propojují, aby měli spravedlivý podíl na hraní. Ve skutečnosti tuto hru hraje každý měsíc nejméně 10 milionů lidí. Hra má spoustu turnajů a lig, ve kterých mohou hráči soutěžit. 

Zobrazit více…

League of Legends (LoL) se stala jednou z nejpopulárnějších her v herní historii, s miliony hrajících hodiny každý den. Jedná se o multiplayerovou online bitevní arénu (MOBA), kterou vydala Riot Games v roce 2009. Před čtyřmi lety byla integrována jako eSport do World Cyber Games. 

Zobrazit více…

Udatné sázení na esporty patří k nejvýznamnějším událostem na scéně sázení na esporty. V tomto průvodci zjistěte vše, co je třeba vědět o sázení na tuto relativně novou hru, která soupeří s Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) a Fortnite na esportové scéně i v sázkovém průmyslu.

Zobrazit více…

Mnoho z populárnějších esportových her pochází z poměrně nedávných franšíz. Série Mortal Kombat je však jiná, protože soutěžní turnaje probíhají od konce 90. let. To znamená, že předchází samotnému konceptu internetového sportovního hazardu. Zatímco pozdější díly Mortal Kombat přinesly pokrok v grafice a hratelnosti, základní prvky zůstaly stejné od vydání první hry v roce 1992. 

Zobrazit více…

V posledních letech se battle royale hry ukázaly jako velmi oblíbené v komunitě sázkařů eSports. Dobrým příkladem toho je FPS Call of Duty: Warzone. Hraje se zdarma a je k dispozici na celé řadě platforem. To zahrnuje verze na aktuální generaci konzolí PlayStation a Xbox a také na PC. CoD: Warzone je součástí dílu Modern Warfare z roku 2019, nikoli samostatným titulem. Byl vydán během 2. sezóny aktualizací obsahu Modern Warfare. To znamená, že k němu měla přístup velká zavedená základna hráčů CoD.

Zobrazit více…

StarCraft II (SC II), populární po celém světě, vyzývá hráče, aby použili strategii v reálném čase a porazili konkurenci v některých z nejpopulárnějších světových esportových turnajů. Od svého uvedení na trh v roce 2010, SC II nadále zažívá obrovskou sledovanost. I když špičkové hry jako Dota 2 a League of Legends zajišťují přední místa v soutěžích esportů, StarCraft II stále přitahuje obrovské množství fanoušků.

Zobrazit více…

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, vydaný Ubisoftem před několika lety, je v současné době v kategorii vysoce hodnocených esportovních her. Většina lidí tuto videohru se střílečkou z pohledu první osoby (FPS), kterou Ubisoft Montreal vydal v roce 2015, označuje jako R6. Zpočátku byla dostupná na Xbox One, Microsoft Windows a PlayStation 4. O několik let později, v prosinci 2020, byla vydána vylepšená verze Rainbow Six hratelná na Xbox Series X/S a PlayStation 5, díky které byla tato hra dostupná pro více FPS fanoušky po celém světě. 

Zobrazit více…

Age of Empires

Vše, co potřebujete vědět o historii sázení eSports

Vše, co potřebujete vědět o historii sázení eSports

Počátky eSports lze datovat do roku 1971, kdy se mezioboroví studenti účastnili historické hry Spacewar. I když to nebyl eSport jako takový, vydláždil cestu pro první soutěžní herní akci, v roce 1980 Space Invaders Championship.

Ale pro sázení se sázení eSports stalo realitou teprve na začátku minulého desetiletí. Bylo to v době, kdy konkurenční videoherní scéna začala pořádat online turnaje pro více hráčů. Sázení se tedy mohlo objevit na scéně hazardu dříve.

Přesto existovaly obavy, že většina hráčů, kteří si užívali eSports, byla mladší 18 let, což znamená, že nesmějí hrát hazardní hry. co víc? Videohry byly vysoce neregulované, takže se objevily problémy s manipulací se zápasy.

Ale s popularizací týmy eSports, věci nabraly jiný směr. Za prvé, eSport se stal populárnějším a přilákal dokonce i dospělé, kteří měli legální povolení k sázení. Pak přišly obrovské sponzorské smlouvy a enormní sledovanost, které posunuly soutěžní videohry na další úroveň.

Živé sázení na esporty se stala velmi oblíbenou metodou pro sázkaře na esporty. Je to velmi vzrušující způsob sázení.

Esports je soutěžní zábava, kde mají profesionální hráči smlouvy a tučné výplaty, stejně jako tradiční profesionální sportovci. Existuje spousta špičkových turnajů, které přitahují miliony dolarů na prize money.

Bookmakeři na druhou stranu využili stále rostoucí poptávky po éře sázkových kanceláří eSports. Operátoři spěchají nabídnout hráčům nejnovější eSports trhy jako doplněk virtuálních her, kterým chybí lidský dotek.

Ze všech indicií patří esportsbets mezi nejrychleji rostoucí kategorie v celém odvětví online hazardních her.

Podle posledních čísel, online sázkový trh videoher Očekává se, že velikost dosáhne do roku 2027 neuvěřitelných 205 miliard dolarů. Zajímavé je, že v roce 2020 bylo více než 6,5 milionu sázkařů na eSports. Počet sázkařů na videohry samozřejmě vzrostl, když je eSports nejnovějším klukem na bloku ve sportovním sázení. svět.

Vše, co potřebujete vědět o historii sázení eSports
Typy sázení eSports

Typy sázení eSports

Pro hráče, kteří se zajímají o sázení eSports, patří mezi základy porozumění různým formám sázení online videoher.

Esports roste prvním tempem. Dostupné hry jsou však určeny popularitou žánru na současné scéně videoher. Níže je uveden seznam populární žánry eSports sázkaři mohou sázet na nejoblíbenější hry eSports a největší soutěže v každém žánru, což je důležité.

MOBA eSports

MOBA je strategická videohra známá také jako online bojové hry pro více hráčů. Mezi nejoblíbenější MOBA hry, na které lze sázet, patří League of Legends (LOL) a DOTA 2. Mezi nejvýznamnější MOBA události patří The International, největší turnaj DOTA 2, a League of Legends World Championship.

FPS eSports hry

Střílečky z pohledu první osoby zahrnují boj z pohledu první osoby. Mezi nejoblíbenější eSport hry v kategorii FPS patří Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty a Rainbow Six Siege. Mezi největší turnaje FPS eSports patří CS: GO Major Championships a Siege's Six Invitational.

Battle Royale eSports

Ve videohrách Battle Royale hraje mnoho hráčů v souboji posledního muže. Mezi nejznámější battle royale hry patří Fortnite a Apex Legends. Pokud však jde o největší turnaje, je tu Fortnite World Cup a Apex Legends Global Series.

Sportovní simulační videohry

Jak název napovídá, tyto napodobují skutečné sporty, jako je fotbal, basketbal, hokej atd. Mezi nejlepší eSports hry, na které lze v žánru sportovních simulací sázet, patří FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (dříve PES) atd.

RTS eSports

RTS eSports, známé také jako strategické hry v reálném čase, jsou také populární. Mezi nejlepší hry v této kategorii patří StarCraft a WarCraft. Co se týče turnajů, tím největším je WCS Global Finals.

Typy sázení eSports
Nejlepší tipy na sázení na esporty, které můžete vyhrát

Nejlepší tipy na sázení na esporty, které můžete vyhrát

Existuje několik tipů pro hráče, kteří jsou na této scéně noví, které jim pomohou začít.

Prvním bodem diskuse je výběr bookmakera. Začněte tím, že ne všechny weby pro sportovní sázení mají trhy s eSports. Takže po nalezení několika esport bookmakerů si hráči musí ověřit, zda mají konkrétní videohru, na kterou chtějí vsadit. Mezi další úvahy patří licence a předpisy, bankovní možnosti, použitelnost webu a propagace.

Další tip; sázkaři by se měli seznámit s pravidly a hratelností eSports her, na které chtějí vsadit. Mnoho sázkařů dělá tu chybu, že sází na hry, kterým téměř nerozumí. Pravidla a předpisy, sázkové trhy a sázkové kurzy by měl mít sázkaři na dosah ruky.

Za třetí, hráči by měli sledovat nejnovější vývoj ve hře eSports, na kterou sázejí. Zjistěte, jaké jsou v současnosti nejlepší týmy v League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO nebo jiných hrách. Důležitý je samozřejmě i nedávný běh týmů.

A konečně, pokud jde o sportovní simulační hry, nesázejte slepě na tým, se kterým profesionální hráč hraje. V eSportech nejde o velikost týmu, který hráč používá v reálném světě. Místo toho je výsledek hry FIFA nebo PES v eSports určen úrovní dovedností profesionálního hráče.

Nejlepší tipy na sázení na esporty, které můžete vyhrát
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Esports sázka online má veškerou zábavu, ať už je hráč nadšencem eSports nebo jen příležitostným nadšencem pro sportovní sázení. Ale pak by zodpovědné hraní mělo zůstat vždy zásadní. Stejně jako videohry, i sázení na eSports může být vysoce návykové. Hráči by měli vždy dodržovat pravidla zodpovědného hazardu.

Na prvním místě v seznamu pravidel odpovědného hazardu by herní sázky neměly nahrazovat školu nebo práci. Další zásadní věcí, kterou by si hráči měli zapamatovat, je stanovit rozpočet pro sázení na videohry a striktně jej dodržovat. Důležité je, že by měli vědět, kdy skončit; nikdy se nesnažte honit ztráty.

Zodpovědné hraní

Nejnovější zprávy

Nejnovější zprávy o sázení na StarCraft II
2022-09-15

Nejnovější zprávy o sázení na StarCraft II

Soutěž TeamLiquid StarLeague9 pro StarCraft II byla vyhlášena v červnu 2022. Tyto akce začnou 29. července a potrvají do 4. září. Budou se konat online a offline na adrese Tým Liquidškolicí zařízení. Po úvodním online turnaji odletí 12 nejlepších závodníků do Nizozemí, aby se zúčastnili offline v Team Liquid's Training Facility.

Nejnovější balíček komunitní péče od PUBG
2022-09-08

Nejnovější balíček komunitní péče od PUBG

PUBG je v současnosti jednou z nejznámějších esport sázkových her a existuje spousta esportových sázkových stránek, kde si hráči mohou na hru vsadit. Skutečnost, že tým za PUBG neustálé zavádění změn ke zlepšení hry je jedním z důvodů, proč si získala tak obrovskou sledovanost.

Team Spirit získává W0nderful Sniper
2022-08-18

Team Spirit získává W0nderful Sniper

Prostřednictvím jejich Dota 2 divize Team Spirit zaznamenala obrovskou popularitu. Špičková umístění v několika soutěžích, kde porazili známé atlety, pomohla jejich proslulosti. Fanoušci sledovali triumf Team Spirit ve vzestupu na jednom z nejnapínavějších turnajů, které byly svědky, The International 10. 

Oznámení účastníků pro DreamHack 2022
2022-08-11

Oznámení účastníků pro DreamHack 2022

Podle Twin Galaxies a Guinessovy knihy rekordů, DreamHack je největší LAN party a počítačový festival po celém světě. Událost představuje nejrychlejší a největší internetový provoz na světě. Nadšenci mohou předvídat několik významných nadcházejících událostí prostřednictvím online sázení na esporty. Tyto turnaje streamují živě na různých platformách.