Novinky

October 28, 2023

COD Warzone Mobile: Návrat do Verdansku v nové éře Call of Duty

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Call of Duty Warzone Mobile se chystá udělat rozruch v herním světě s již více než 45 miliony předběžných registrací. Hra, jejíž vydání je naplánováno na jaro 2024, vyvolalo mezi fanoušky obrovské očekávání.

COD Warzone Mobile: Návrat do Verdansku v nové éře Call of Duty

Návrat do Verdansku

COD Warzone Mobile přivede hráče zpět na milované mapy Verdansk a Rebirth Island, které jsou považovány za ikonické v žánru battle royale. Dosud vydané herní klipy získaly pozitivní zpětnou vazbu, což ještě více podpořilo vzrušení kolem hry.

Nová éra pro Call of Duty

S nadcházejícím vydáním Modern Warfare III 10. listopadu, po němž bude následovat nový zážitek z Warzone zasazený do Urzikstanu, vstupuje Call of Duty do nové éry. Hráči se mohou těšit na to, že se setkají s ikonickou postavou Vladimira Makarova a zažijí rychlý pohyb a nové mechanismy Modern Warfare III.

Jak se zapojit do akce

Chcete-li se přidat do fronty COD Warzone Mobile, jednoduše přejděte na stránku Call of Duty Warzone Mobile v obchodě iOS nebo Google Play a klikněte na „Předběžně se zaregistrovat“. Jakmile se předběžně zaregistrujete, obdržíte upozornění, až bude hra spuštěna na jaře 2024.

Hra s neomezeným potenciálem

Očekává se, že COD Warzone Mobile předefinuje mobilní hraní díky své pohlcující hratelnosti a nostalgické hodnotě. Jako jedna z nejočekávanějších mobilních her posledních let si již získala masivní přízeň 45 milionů hráčů.

Zůstaňte naladěni na Esports.net pro další vzrušující zprávy o mobilních hrách.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky