Dominance Betssonu v eSports sázení

Novinky

2022-02-10

Betsson je jednou z tradičních sázkových kanceláří, která se zaměřila na eSports sázení, jeden z nejrychleji rostoucích trhů v odvětví online hazardních her.

Dominance Betssonu v eSports sázení

Podle zprávy Eilers & Krejcik z roku 2020 sázelo na zápasy eSports více než 6,5 milionu hráčů. Od roku 2021, kdy eSport exponenciálně rostl, toto číslo zaznamenalo další nárůst.

Vzhledem k tomu, jak rozsáhlý a silný je průmysl eSports sázení, BML Group Ltd, provozovatel sázkové stránky, chce dominovat na scéně eSports sázení, stejně jako to dělají v tradičním sportovním sázení. Strategie se čtyřmi pilíři nabízí hráčům spoustu možností sázení a pohodlí.

Široké pokrytí eSports

Betsson není obyčejný eSport bookmaker, který pokrývá pouze elitní eSport turnaje; pokrývá všechny konkurenční hry eSports po celém světě. Ať už jde o bitvu Dota 2 v kvalifikaci nižší úrovně nebo Mistrovství světa v LoL, Betsson má sázkaře pokryto. Mezi soutěže, na které mohou hráči v současnosti sázet, patří Dota 2: DOTA PRO CIRCUIT DIVISION 1, Dota 2: DOTA PRO CIRCUIT DIVISION 2, CS: GO: IEM WINTER a FIFA eSports Battle.

Rozsáhlé sázkové trhy

Kromě komplexního pokrytí turnajů a soutěží eSports jde Betsson ještě dále tím, že nabízí širokou škálu trhů, ze kterých si můžete vybrat. Pro sportovní simulační eSports, například FIFA, jsou sázkové trhy stejné jako tradiční sázení na fotbal. Nicméně pro hry z pohledu první osoby (FPS) má většina sázkových webů eSports pouze základní trhy. Ale Betsson má spoustu trhů. 

V CS: GO mohou hráči například vsadit na vítěze zápasu, správné skóre, remízu žádná sázka, vítěze kola pistole 1, vítěze kola pistole 2, handicapy, celkový počet kol odehraných na mapě, prodloužení na mapě, vyhraná kola na mapě (handicap), mapy hrané v sérii, vítězové konkrétní mapy a tak dále.

Vysoké šance na eSporty

Kurzy jsou klíčovým faktorem při výběru dobré sázkové stránky. Hráči vždy hledají nejvyšší kurzy; Betsson to jasně chápe. Aby bylo zajištěno, že bude na vrcholu hry, Betsson nabízí jedny z nejvyšších kurzů na trhu ve všech třech formátech kurzů. Například když ostatní sázkové stránky eSport mít vítězný kurz eSports týmu na 1,66, Betsson bude mít kurz nastavený na 1,70 nebo dokonce vyšší.

Rychlé, bezpečné vklady

Betsson také zefektivnil svou bankovní infrastrukturu a rozšířil partnerství s online platební metody usnadnit rychlé a vklady. Není to obvyklá sázková stránka eSports, která odkládá vklady až několik hodin po skončení zápasu, na který si chtěl sázkař vsadit. 

co víc? Betsson urychluje výběry, pokud hráči ověřili své účty. Kromě toho sázková kancelář uzavřela partnerství se všemi oblíbenými online platebními systémy, od elektronických peněženek po debetní a kreditní karty a další.

Betsson má totiž jasný plán, jak se prosadit v seznamu nejlepších sázkařských webů eSports. Kromě komplexního pokrytí eSports, různých sázkových trhů, vysokých kurzů a rychlých vkladů má Betsson jeden z nejlepších eSport bonusů v okolí. co víc? Sázková stránka nabízí zákazníkům výjimečný zážitek.

Nejnovější zprávy

Základy sázení Fortnite
2023-03-30

Základy sázení Fortnite

Novinky

Propagace kasina

22BET:Až 600 $
Hrát

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close