Novinky

February 14, 2024

Dosažení úrovně 100 v Last Epoch: A Challenging Journey with Great Rewards

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Zajímá vás, jaká je maximální úroveň v populárním ARPG, Last Epoch? Pokud jste ještě nezačali se svým dobrodružstvím, možná budete chtít znát nejvyšší úroveň hry, abyste pochopili, jak moc budete muset makat – a zde je odpověď.

Dosažení úrovně 100 v Last Epoch: A Challenging Journey with Great Rewards

Maximální úroveň

V Last Epoch je maximální úroveň, kterou můžete dosáhnout, 100. Je však důležité poznamenat, že to platí pouze pro základní úroveň, nikoli vaši úroveň dovedností nebo úroveň mistrovské třídy. Dovednostní úroveň je omezena na 20, ale limit lze zvýšit pomocí určitých zařízení.

Výhody Leveling Up

Jak budete postupovat základními úrovněmi, získáte několik výhod, které vám pomohou na vaší cestě k úrovni 100:

  • Získejte +5 bodů zdraví a +1 bod zdraví za použití lektvaru za úroveň
  • Získejte jeden pasivní bod každou úroveň po třetí úrovni
  • Odemkněte další sloty pro specializace pro dovednosti na úrovni 3, 9, 19, 34 a 49
  • Odemkněte pasivní dovednosti v závislosti na vaší třídě

Grind na úroveň 100

Dosáhnout úrovně 100 v Last Epoch není snadný úkol. I když vám počáteční úrovně nemusí připadat jako velký grind, obtížnost se výrazně zvyšuje, když se blížíte ke konci hry. Hráči, kterým se podařilo hru porazit, se shodují, že dostat se z úrovně 80 na úroveň 100 vyžaduje mnohem více práce, než dosáhnout úrovně 80 od začátku. Proto buďte připraveni investovat značné množství času a trpělivosti, pokud chcete dosáhnout maximální úrovně Last Epoch.

Čas k dosažení úrovně 100

Doba potřebná k dosažení úrovně 100 v Last Epoch se liší v závislosti na vaší postavě. Některým hráčům se to podařilo za pouhý týden, jiným může trvat měsíce, než dosáhnou stejného cíle. Chcete-li rychle postoupit na vyšší úroveň, zaměřte se na plnění úkolů, abyste odemkli nové oblasti a šéfy, porazte moby, kdykoli je to možné, a komunikujte se Zážitkovými svatyněmi. Nezapomeňte si však užít cestu do úrovně 100, protože samotný zážitek je nejdůležitějším aspektem.

Závěr

Závěrem lze říci, že maximální úroveň v Last Epoch je 100. I když úsilí o dosažení této úrovně může být náročné, výhody a odměny na cestě z toho činí úsilí, které stojí za to. Ať už dosáhnete úrovně 100 za týden nebo měsíce, nezapomeňte si tento proces užít a užít si pocit úspěchu, až konečně dosáhnete svého cíle.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky