Novinky

November 9, 2023

Emil Larssen zůstane v týmu LEC společnosti Infinite Reality, přinese stabilitu a novou sestavu pro sezónu 2024

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Emil „Larssen“ Larsson, střední laner týmu LEC společnosti Infinite Reality, dosáhl ústní dohody, že zůstane v organizaci pro nadcházející sezónu. To je překvapením, protože Larssen byl původně hlášen, že v září našel dohodu s KOI a prodloužil svou smlouvu o další čtyři roky. Kvůli problémům v partnerství KOI-Infinite Reality se však Larssen rozhodl prozkoumat další možnosti.

Emil Larssen zůstane v týmu LEC společnosti Infinite Reality, přinese stabilitu a novou sestavu pro sezónu 2024

Nejistoty a vyjednávání

Ukončení spolupráce mezi KOI a Infinite Reality vedlo Larssena k porušení ústní dohody o prodloužení smlouvy. Na konci října začal Larssen aktivně hledat další týmy, přičemž zvažoval nejistotu kolem budoucnosti organizace. KOI se pokoušela vyjednávat s hráči, aby si udrželi klíčové členy svého seznamu, ale nejistoty v rozpočtech organizací znemožnily jednání.

Nabídky jiných týmů

Larssen, známý pro své minulé úspěchy a talent, se během mimosezóny těšil zájmu ze strany Excel Esports i dalších týmů LEC a LCS. Týmy jako SK Gaming, Vitality a FlyQuest údajně zvažovaly Larssena pro své základní sestavy. Nyní, když Larssen ústně souhlasil s tím, že zůstane u Infinite Reality, lze nyní zvážit další hráče, kteří byli pozastaveni kvůli Larssenově dostupnosti.

Budoucnost nekonečné reality

Vzhledem k tomu, že Larssen zůstane, tým LEC společnosti Infinite Reality se snaží vybudovat svou novou sestavu pro sezónu 2024. Podle GCD jsou top laner Szygenda a AD carry Comp již uzavřeny do roku 2025, respektive 2024. Jungler Malrang a support Advienne však letos končí smlouvy a údajně zkoumají nové příležitosti.

Na závěr, Larssenovo rozhodnutí zůstat v týmu LEC Infinite Reality přináší organizaci stabilitu a umožňuje jim soustředit se na budování své nové sestavy pro nadcházející sezónu. Bude zajímavé sledovat, jak si tým povede a jaký nový branding představí.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky