Novinky

November 9, 2023

Emil Larssen zůstane v týmu LEC společnosti Infinite Reality, přinese stabilitu a novou sestavu pro sezónu 2024

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Emil „Larssen“ Larsson, střední laner týmu LEC společnosti Infinite Reality, dosáhl ústní dohody, že zůstane v organizaci pro nadcházející sezónu. To je překvapením, protože Larssen byl původně hlášen, že v září našel dohodu s KOI a prodloužil svou smlouvu o další čtyři roky. Kvůli problémům v partnerství KOI-Infinite Reality se však Larssen rozhodl prozkoumat další možnosti.

Emil Larssen zůstane v týmu LEC společnosti Infinite Reality, přinese stabilitu a novou sestavu pro sezónu 2024

Nejistoty a vyjednávání

Ukončení spolupráce mezi KOI a Infinite Reality vedlo Larssena k porušení ústní dohody o prodloužení smlouvy. Na konci října začal Larssen aktivně hledat další týmy, přičemž zvažoval nejistotu kolem budoucnosti organizace. KOI se pokoušela vyjednávat s hráči, aby si udrželi klíčové členy svého seznamu, ale nejistoty v rozpočtech organizací znemožnily jednání.

Nabídky jiných týmů

Larssen, známý pro své minulé úspěchy a talent, se během mimosezóny těšil zájmu ze strany Excel Esports i dalších týmů LEC a LCS. Týmy jako SK Gaming, Vitality a FlyQuest údajně zvažovaly Larssena pro své základní sestavy. Nyní, když Larssen ústně souhlasil s tím, že zůstane u Infinite Reality, lze nyní zvážit další hráče, kteří byli pozastaveni kvůli Larssenově dostupnosti.

Budoucnost nekonečné reality

Vzhledem k tomu, že Larssen zůstane, tým LEC společnosti Infinite Reality se snaží vybudovat svou novou sestavu pro sezónu 2024. Podle GCD jsou top laner Szygenda a AD carry Comp již uzavřeny do roku 2025, respektive 2024. Jungler Malrang a support Advienne však letos končí smlouvy a údajně zkoumají nové příležitosti.

Na závěr, Larssenovo rozhodnutí zůstat v týmu LEC Infinite Reality přináší organizaci stabilitu a umožňuje jim soustředit se na budování své nové sestavy pro nadcházející sezónu. Bude zajímavé sledovat, jak si tým povede a jaký nový branding představí.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky