Novinky

October 30, 2023

Finále: Soutěžní střílečka pro více hráčů s potenciálem esportů

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

The Finals, vyvinutý Embark Studios, si rychle získal popularitu od svého otevřeného beta vydání 26. října. Tato jedinečná střílečka, kterou vytvořili bývalí vývojáři z Battlefieldu, má za cíl stát se v budoucnu špičkovou esportovou hrou.

Finále: Soutěžní střílečka pro více hráčů s potenciálem esportů

Konkurenční od přírody

The Finals je hra zaměřená na více hráčů, která poskytuje kompetitivní zážitek, což z ní činí ideální základ pro esportovní hru. Díky herním komentátorům s umělou inteligencí, strategickým týmovým bojům a vysoce zničitelným mapám nabízí každá hra jedinečný a vysoce oktanový zážitek. Kombinace postav a schopností umožňuje různé herní styly a umožňuje hráčům předvést své dovednosti.

Jedním z předních herních režimů v The Finals je Cashout. V tomto režimu malé týmy bojují o vyloupení „sejfů“ a uložení hotovosti na „výplatní místa“, zatímco se brání proti ostatním týmům. Hra je rychlá a řízená prvky založenými na schopnostech, jako jsou těžké postavy, které srážejí překážky, a hbitě postavené postavy, které se mohou pochlubit schopnostmi dočasné neviditelnosti. Herní mechanismy také povzbuzují hráče, aby podporovali svůj tým pomocí léčivých schopností.

Rostoucí popularita

Finále si již získalo masivní přízeň, jen na Steamu se krátce po vydání otevřené betaverze zúčastnilo více než čtvrt milionu špičkových hráčů. Jeho free-to-play model a dostupnost na PC, Xbox Series X|S a PlayStation 5 zajišťují, že ke hře budou mít přístup miliony hráčů.

Budoucnost finále

Zatímco Embark Studios ještě plně nepřijalo esportovou scénu, existují náznaky, že turnaje a žebříčky budou hlavní součástí The Finals. Díky své soutěživé povaze, rostoucí popularitě a plánovaným aktualizacím má The Finals potenciál stát se prominentní esportovou hrou.

Pokud jste neměli možnost si The Finals vyzkoušet, otevřená beta je k dispozici ještě několik dní. Nenechte si ujít zkušenost, jaká by mohla být budoucnost esportu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky