Novinky

November 1, 2023

Fortnite Chapter 4 Season 5: The Return of Fortnite Planes a nostalgická hratelnost

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Úvod

Fortnite se připravuje na návrat mapy Chapter 1 v Chapter 4 Season 5. Spolu s mapou Epic Games naznačili návrat různého obsahu z kapitoly 1, včetně populárních letadel Fortnite.

Fortnite Chapter 4 Season 5: The Return of Fortnite Planes a nostalgická hratelnost

Teasery a spekulace

Epic Games vydává upoutávky pro nadcházející sezónu, které hráčům poskytují pohled na to, co mohou očekávat. Tyto upoutávky předvedly nové vzhledy, návrat položek, jako je pumpa, a především letadla Fortnite. Zahrnutí letadel do upoutávek naznačuje, že se vrátí v kapitole 4, sezóně 5.

Unikátní hratelnost

Letadla Fortnite byla kontroverzním přírůstkem během kapitoly 1 kvůli jejich vzdušné povaze a destruktivním schopnostem. Od té doby však prošly vyrovnávacími změnami, díky nimž jsou méně silné. Letadla nabízejí jedinečný herní zážitek, jejich sesazení je složitější a pro hráče představují vzrušující výzvu.

Zábavný Flashback

Návrat letadel Fortnite v 5. kapitole 4. sezóny je součástí snahy hry znovu se vrátit k nezapomenutelným okamžikům z 1. kapitoly Fortnite. Spolu s dalšími položkami z kapitoly 1 letadla přidají zábavný prvek do budovatelské i nestavební hry.

Závěr

S návratem mapy kapitoly 1 a zahrnutím letadel Fortnite slibuje kapitola 4 sezóna 5, že bude vzrušujícím a nostalgickým zážitkem pro hráče Fortnite. Ať už vás baví stavění, nebo dáváte přednost akčnějšímu přístupu, letadla nabídnou do hry napínavý doplněk. Připravte se vznést se do nebe a přijmout nostalgii Fortnite Chapter 1!

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky