Novinky

November 23, 2023

Fortnite Eminem Crossover: Událost velkého třesku a výkon ve hře

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fortnite se připravuje na další živou událost a bude to crossover s nikým jiným než Eminem. Nedávné poznámky k patchům nám daly několik tipů, co můžeme očekávat, a vypadá to, že se máme dočkat.

Fortnite Eminem Crossover: Událost velkého třesku a výkon ve hře

Událost velkého třesku

Po dlouhém čekání se ve Fortnite vrací koncerty s akcí Big Bang. Tentokrát je to všechno o Eminemovi. Nejen, že bude vystupovat ve hře, ale bude zde také vzhled Eminema a potenciálně více obsahu.

Nový Eminem Skin

Díky některým oddaným dataminerům na Twitteru nyní víme, že byl objeven nový vzhled Eminema. Epic dokonce potvrdil svou existenci. Tento skin bude k dispozici v obchodě s několika styly, což hráčům umožní oblékat se jako Slim Shady. Ale to není jen obyčejný doplněk do obchodu s předměty; je součástí Fortnite Big Bang, který znamená konec aktuální sezóny.

Výkon ve hře

Součástí akce na konci sezóny bude vystoupení Eminema ve hře. Fanoušky čeká krátký rapový koncert, který jistě zanechá trvalý dojem. Pokud jste však doufali v nějaký vývoj zápletky, nebojte se. Leakers ujistili hráče, že koncert je jen jedním z aspektů akce. Bude tam také nějaká tradice, která připraví půdu pro příští sezónu.

V návaznosti na převzetí rádia

Tato crossover událost navazuje na předchozí zapojení Eminema do Fortnite. V kapitole 2 převzal rádio, ale nyní jej posouvá na další úroveň tím, že je součástí samotné hry.

Připravte se na crossover událost Fortnite Eminem, kde se hry a hudba epickým způsobem střetávají!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky