Novinky

October 28, 2023

Gaimin Gladiators triumfují nad Team Liquid na The International 12

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Zápas mezi Team Liquid a Gaimin Gladiators na The International 12 byl velmi očekávaný a mnohými sledovaný. Fanoušci Team Liquid doufali v příběh o vykoupení, ale bohužel to tak nebylo.

Gaimin Gladiators triumfují nad Team Liquid na The International 12

Thorn in Liquid's Side

Gaimin Gladiators se po celý rok neustále prokazovali jako impozantní soupeř pro Team Liquid. Tento zápas nebyl výjimkou, protože GG znovu předvedli svou dominanci. Jejich vítězství nad Liquidem nepochybně posílí jejich motivaci pro nadcházející sezónu.

Hlavní body hry

V první hře Team Liquid ukázal své dovednosti a odolnost. Navzdory tomu, že Micke's Luna zpočátku zaostávala v počtu zabití, zůstala silou, se kterou je třeba počítat a zajistila si nejlepší farmu po celou dobu hry. Stěžejní souboj v jámě Dire Rosh otočil vývoj ve prospěch Liquid a dovedl je k vítězství v prvním zápase.

Gaimin Gladiators však ve druhém utkání odskočili. Ace's Lone Druid trsátko v kombinaci s Harpunou a Radiance postavenou na medvědovi se ukázalo jako příliš mnoho pro Liquid. To ukázalo, proč si Gaimin Gladiators zasloužili své vysoké umístění na TI 12.

Třetí hra byla pro Liquida zoufalou situací, protože Zai's Kentaur bojoval proti Dyrachyo's Weaver. Už po 20 minutách bylo jasné, že zápas byl výrazně ve prospěch Gaimin Gladiators.

Dívat se dopředu

I když to byl pro Team Liquid neuspokojivý konec roku, není to špatný tým. I když je možné zamíchat soupisky, je důležité uznat jejich konzistentní výkon po celou sezónu. Hráli výjimečně dobře, jen nedosahovali toho, že jsou nejlepší. Jak se blíží další sezóna, Liquid bude mít příležitost resetovat se a vrátit se silnější.

To může být konec cesty Team Liquid na The International 12, ale rozhodně to není konec jejich přítomnosti na scéně Dota 2. Fanoušci mohou očekávat, že v budoucnu uvidí od tohoto talentovaného týmu více.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky