Novinky

February 12, 2024

Helldiver 2: Spojte se s ostatními Helldivery a osvoboďte Super Zemi od invazních sil

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ve světě Helldiver 2 nemusí být válka složitá, ale skutečný účel boje vás může nechat zpochybňovat. Tento článek vám poskytne vše, co potřebujete vědět o příběhu Helldiver 2.

Helldiver 2: Spojte se s ostatními Helldivery a osvoboďte Super Zemi od invazních sil

Pozadí

Helldivers 2 pokračuje ve vyprávění ze svého předchůdce a sleduje události z první hry. Po úspěšném osvobození systému Sol byly frakce - Terminid, Cyborgové a Ilumináti - zatlačeni zpět. Super Země zvítězila v galaktické válce a přinesla mír a harmonii civilizacím žijícím mezi hvězdami. V důsledku toho byli Helldivers zbaveni své povinnosti a začala nová éra známá jako Velká demokratizace.

Technologický pokrok

Se znalostmi získanými od Iluminátů technologie vzkvétala na Super Zemi. Objev E-710 v mrtvolách Terminidů vedl k rozvoji pokročilých zemědělských zemědělských technik.

Návrat chaosu

Mír na Super Zemi však neměl dlouhého trvání. Terminidové se vymanili z područí lidstva a rozšířili se po planetách Sluneční soustavy. Současně se ze západu objevila nová hrozba známá jako Automaton, zatímco Terminidové způsobili zmatek na východě. V reakci na to byli Helldivers povoláni zpět do akce, aby ukončili invazní síly a znovu osvobodili Super Zemi.

Vaše role Helldivera

Jako hráč převezmete roli Helldivera ve hře Helldiver 2. Vaším úkolem je sjednotit se s ostatními Helldivery a pracovat jako tým v boji proti zamoření hmyzem a narušit plány darebných robotů. Sestupte na planety ovládané Terminidy a Automatony, snižte jejich počet, zlikvidujte jejich propagandu a ukončete tuto novou galaktické válce.

Závěr

V Helldiver 2 pokračuje boj o Super Zemi. Jako Helldiver máte příležitost sehrát zásadní roli při osvobozování planet od invazních sil. Spojte se se svými ostatními Helldivery, vypracujte strategii a ukončete chaos. Osud Super Země leží ve vašich rukou.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky