Novinky

February 14, 2024

Hraní Last Epoch na Steam Deck: Výkon, podpora ovladačů a omezení

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Last Epoch je nejnovější ARPG, které se dostalo na trh a nabízí hráčům vzrušující zážitek z cestování v čase a procházení dungeonů ve smrtícím světě Eterra. S jeho vydáním na PC přes Steam se mnoho hráčů zajímá, zda lze Last Epoch hrát na přenosném Steam Decku. V tomto článku prozkoumáme možnosti a omezení hraní Last Epoch na Steam Decku.

Hraní Last Epoch na Steam Deck: Výkon, podpora ovladačů a omezení

Hraní Last Epoch na Steam Decku

Ano, je možné hrát Last Epoch na Steam Decku. Last Epoch je k dispozici na PC přes Steam a hráči, kteří ji testovali na Steam Decku, hlásili, že běží dobře, i když s několika nevýhodami.

Výkon

Hráči zjistili, že Last Epoch může na Steam Decku dosáhnout 60 FPS při použití sníženého grafického nastavení a menšího rozlišení 1152x768. Hra při této snímkové frekvenci běží plynule a někteří hráči dokonce preferují hraní ARPG na Steam Decku.

Pokud jste ochotni obětovat snímkovou frekvenci, můžete zvýšit nastavení grafiky nebo mírně zvýšit rozlišení na 30 nebo 45 FPS.

Podpora ovladačů

Jednou z hlavních nevýhod, se kterou se hráči setkali, je nedostatek podpory ovladačů na Steam Decku. V současné době hráči nemohou používat ovládací prvky Steam Decku v žádné nabídce, takže pro navigaci je nutná myš. Očekává se však, že v nadcházející aktualizaci 1.0 bude k dispozici lepší podpora ovladačů.

Závěr

Závěrem lze říci, že Last Epoch lze hrát na Steam Decku, což hráčům poskytuje příležitost užít si hru na cestách. I když existují určitá omezení, jako je potřeba myši pro navigaci a současný nedostatek podpory ovladačů, hra na Steam Decku běží dobře se sníženým nastavením grafiky. Vzhledem k tomu, že vývojáři pokračují ve vylepšování hry, je pravděpodobné, že tato omezení budou vyřešena v budoucích aktualizacích. Takže pokud jste fanouškem Last Epoch a vlastníte Steam Deck, vyzkoušejte to a zažijte svět Eterra, ať jste kdekoli!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky