Novinky

February 14, 2024

Last Epoch: Prozkoumejte Eterru s přáteli v této vzrušující hře Dungeon-Crawler

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Last Epoch je vzrušující dungeon-crawler hra zasazená do okouzlujícího světa Eterra. Hráči se vydávají na vzrušující dobrodružství a čelí nepřátelům v různých časových obdobích. I když si hru můžete užít sólo, skutečně září, když ji hrajete s partou přátel.

Last Epoch: Prozkoumejte Eterru s přáteli v této vzrušující hře Dungeon-Crawler

Maximální velikost party

V Last Epoch můžete vytvořit skupinu až čtyř hráčů. To znamená, že si s sebou můžete vzít tři další dobrodruhy, když budete prozkoumávat rozsáhlý a pohlcující svět Eterra. Pozváním ostatních na vaši párty se připojí k vaší aktivní instanci, což vám umožní otevřít portály a cestovat společně.

Vytvoření party

Chcete-li vytvořit párty v Last Epoch, jednoduše stiskněte klávesu 'H' pro otevření sociálního panelu. Odtud můžete posílat pozvánky dalším online hráčům nebo přátelům na vašem seznamu. Je důležité si uvědomit, že přidání hráčů do vaší skupiny zvyšuje zdraví a poškození nepřátel, což představuje větší výzvu pro vaši skupinu. Všichni hráči ve skupině však dostávají stejné množství zkušeností za porážku okolních nepřátel, což z něj dělá vynikající způsob, jak se o úroveň výš.

Režimy pro více hráčů

Last Epoch nabízí čtyři interaktivní režimy pro více hráčů. Kromě párty se mohou hráči zapojit do obchodování na bazaru, účastnit se PvP bitev nebo prostě jen relaxovat a stýkat se ve veřejných prostorách. Každý režim poskytuje jedinečný zážitek pro více hráčů a dodává hře hloubku a rozmanitost.

Vylepšení pro více hráčů

Online multiplayer byl původně vydán v beta verzi v březnu 2023 a od té doby prošel významnými vylepšeními, která vedla k velké aktualizaci 1.0 v únoru 2024. Je důležité zajistit, aby všichni hráči, které chcete pozvat, byli ve stejném režimu, jako je hardcore režim. , aby byla zajištěna kompatibilita.

Pro podrobnější informace o funkcích pro více hráčů, včetně omezení večírků a dalších důležitých podrobností, Eleventh Hour Games poskytly obsáhlý blogový příspěvek na oficiální webové stránce Last Epoch. Navštivte webovou stránku, kde se dozvíte více a vylepšíte svůj zážitek ze hry pro více hráčů.

Užijte si vzrušující dobrodružství Poslední epochy se svými přáteli a pokořte výzvy, které čekají ve světě Eterra!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky