Novinky

February 12, 2024

Maximalizujte své body slávy v tanci pro UGC pomocí bezplatných kódů a odměn

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Dance for UGC je vzrušující hra, kde můžete sledovat, jak vaše postava tančí a sbírat předměty zdarma. Tancem získáváte body slávy, které lze vyměnit za různé předměty v obchodě UGC.

Maximalizujte své body slávy v tanci pro UGC pomocí bezplatných kódů a odměn

Jak získat zdarma body slávy

Abyste mohli sbírat body slávy, musíte ve hře dál tančit. Pokud však váš avatar nemá dostatečnou výdrž, můžete použít kódy Tanec pro UGC a získat spoustu bezplatných bodů slávy. Tyto kódy vám mohou ušetřit hodiny drcení a úsilí o získání požadovaných položek.

Zde jsou některé aktivní kódy Tanec pro UGC:

  • LoveAll: Uplatněte za 35 000 bodů slávy (novinka)
  • WelcomeCelebrities: Uplatněte za 30 000 bodů slávy

Úplný seznam kódů Tanec pro UGC najdete v našem článku.

Jak uplatnit kódy

Chcete-li uplatnit kódy v Dance for UGC, postupujte takto:

  1. Open Dance for UGC v Robloxu.
  2. Klikněte na ikonu Kódy na levé straně.
  3. Zadejte kód do textového pole.
  4. Kliknutím na Uplatnit získáte nárok na odměny.

Kde najít další kódy

Kódy Dance for UGC najdete v POND STORE Discord, na X účtu vývojáře (@lily_pondstore) a skupina POND STORE Roblox. Přidání našeho článku do záložek je však lepší možností, protože vám ušetří čas, který byste museli sami prohledávat ve všech sociálních sítích.

Odstraňování problémů

Pokud vaše kódy Dance for UGC nefungují, ujistěte se, že je zadáváte správně bez pravopisných chyb. Pro vložení kódu přímo do hry se doporučuje použít kopírování/vkládání. Navíc mějte na paměti, že kódy mají datum vypršení platnosti, takže pokud narazíte na kód, jehož platnost vypršela, dejte nám prosím vědět.

Další způsoby, jak získat odměny zdarma

Kromě používání Dance pro kódy UGC existují i ​​​​jiné způsoby, jak získat bezplatné odměny ve hře. Připojením ke skupině Roblox, o které jsme se zmínili dříve, nebo pozváním přátel můžete odemknout bezplatné snímky. Můžete také využít denní odměny a bezplatná otočení, která se doplňují každou minutu.

Závěr

Dance for UGC je zábavná a poutavá hra, ve které můžete tančit, abyste sbírali body slávy a vyměňovali je za skvělé předměty UGC. Nezapomeňte se podívat na náš článek o kódech Play for UGC a prozkoumejte naši sekci Kódy Roblox, kde najdete další výhody ve vašich oblíbených hrách.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky