Novinky

February 15, 2024

Monopoly GO Golden Blitz Event: Získejte sady nálepek a vyplňte alba

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Události Golden Blitz Monopoly GO jsou perfektní příležitostí, jak získat nové sady nálepek a vyplnit alba. Další událost Golden Blitz v Monopoly GO se bude konat od 15. února ve 22:00 CT do 16. února ve 4:00 CT.

Monopoly GO Golden Blitz Event: Získejte sady nálepek a vyplňte alba

Co čekat

Tato událost Golden Blitz bude obsahovat samolepky Making a Splash a Pooch Perfect. Byla to také první událost alba Monopoly Origins Golden Blitz.

Monopoly GO Golden Blitz plán

V Monopoly GO!, akce Golden Blitz nemají stanovený harmonogram. S blížícím se datem konce alba se stávají běžnějšími, což hráčům dává větší šanci dokončit svou sbírku. Doporučuje se ponechat upozornění pro Monopoly GO zapnutá! na vašem zařízení, abyste dostávali aktualizace, když je Golden Blitz živě.

Další akce Golden Blitz

Další událost Golden Blitz v Monopoly GO se očekává někdy v únoru. Přesné datum zahájení ještě není známo, ale je důležité, abyste si tento článek přidali do záložek.

Co je Golden Blitz v Monopoly GO!?

Golden Blitz je dočasná událost v Monopoly GO, která hráčům umožňuje vyměnit si pár zlatých nálepek. Tyto nálepky jsou předdefinovány vývojáři hry pro každou událost. Akce obvykle trvá až 24 hodin nebo o něco déle. Hráči mají možnost vyměnit tyto zlaté nálepky za jakoukoli jinou nálepku ve hře.

Jak získat zlaté nálepky

Zlaté nálepky lze získat náhodně z libovolného balíčku nálepek v Monopoly GO! Šance na získání zlaté nálepky se zvyšují s hodnocením balíčku hvězdičkami. Pokračujte v otevírání balíčků a účasti na turnajích a hlavních událostech, abyste zvýšili své šance na získání zlaté nálepky.

Obchodování během Golden Blitz

Během akcí Golden Blitz se doporučuje vyměnit své náhradní zlaté nálepky. Tyto nálepky jsou velmi žádané a akce se nevyskytuje často. Využijte příležitosti vyměnit za samolepky, které potřebujete, protože neexistuje žádná záruka, že budou uvedeny na budoucích akcích.

Předchozí události Golden Blitz

Od vydání prvního alba z roku 2024, Monopoly Origins, se v Monopoly GO nekonaly žádné další akce Golden Blitz. Zůstaňte naladěni na aktualizace o budoucích událostech.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky