Novinky

November 14, 2023

Návrat mrazivých letů: Vraťte se k Nostalgickému zimnímu biomu ve Fortnite Chapter 1

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Fortnite Frosty Flights, jeden z nejoblíbenějších bodů zájmu (POI) z kapitoly 1, se vrací v nadcházející aktualizaci Fortnite. Toto ikonické místo se zimní tématikou má v srdcích hráčů zvláštní místo a jeho návrat je velmi očekáván.

Návrat mrazivých letů: Vraťte se k Nostalgickému zimnímu biomu ve Fortnite Chapter 1

Dědictví mrazivých letů

Frosty Flights byl poprvé představen v kapitole 1 sezóně 7 spolu s přidáním sněhu do hry. Tento POI se rychle stal synonymem pro nový zimní biom a jeho zasněžená krajina se stala oblíbenou fanoušky. I když není tak ikonický jako Tilted Towers, Frosty Flights zanechalo na hráčích trvalý dojem, dokonce inspirovalo kolekci kosmetiky pojmenované po něm.

Domov pro letadla

Fyzicky se Frosty Flights skládá ze dvou hangárů a spojovacího komplexu naplněného kořistí. Toto místo bylo navrženo jako centrum pro letadla, protože 7. sezóna byla první, která představila vozidla Fortnite. Hangáry, o nichž se říká, že je vlastní seržant Winter, se staly oblíbeným cílem hráčů, kteří se chtěli vznést do nebes.

Návrat mrazivých letů

Rozhodnutí vrátit Frosty Flights v nadcházející aktualizaci Fortnite OG Season 7 hráče potěšilo. Tento POI se zimní tematikou by se měl vrátit 16. listopadu a očekává se, že zůstane ve hře po dobu trvání kapitoly 1. Stejně jako v předchozích sezónách zůstane Frosty Flights pravděpodobně až do konce aktuální sezóny Fortnite. konec.

Závěr

Připravte se znovu navštívit nostalgické Frosty Flights ve Fortnite Chapter 1. Ať už jste fanouškem zimního biomu, nebo si prostě užíváte vzrušení z létání s letadly, toto ikonické místo vám jistě přinese příjemné vzpomínky. Poznamenejte si do kalendářů 16. listopad a připravte se na další průzkum oblohy!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky