Novinky

February 16, 2024

Nadcházející Twisted Fate Nerfs a další změny v opravě League of Legends 14.4

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Vývojáři Riot Games oznámili další změny, které mají být implementovány v Patch 14.4, konkrétně zaměřené na šampiona Twisted Fate.

Nadcházející Twisted Fate Nerfs a další změny v opravě League of Legends 14.4

Twisted Fate Nerfs

Twisted Fate, oblíbený mág v League of Legends, má získat významné nerfy. Změny, které Spideraxe zveřejnil 15. února, zahrnují snížení růstu rychlosti útoku ze tří procent na 2,5 procenta. Poměr AP na modré kartě Twisted Fate se také sníží ze 115 procent na 100 procent. Navíc se poměr AP u jeho schopnosti E sníží z 50 procent na 40 procent.

Důvod pro Nerfs

Nadcházející nerfy k Twisted Fate nejsou pro pravidelné hráče ligy žádným překvapením. Ve středním pruhu se Twisted Fate v současné době může pochlubit mírou výher 51,91 procent v řadách Emerald+, podle U.GG. V této roli však není nejvýkonnějším šampionem. Překvapivě Twisted Fate dominuje v horní linii a AD carry role, což z něj dělá pravděpodobně nejsilnější výběr v aktuálním patchi.

Další změny v patchi 14.4

Patch 14.4 přinese do League of Legends řadu změn. Kromě nerfů Twisted Fate dostanou buffy i nerfy další šampioni jako Lulu, Aurelion Sol, Renekton a Volibear. Různé položky a systémy, zejména položky podpory, také projdou drobnými úpravami.

Dopad na Solo Queue

Očekává se, že nadcházející změny v patchi 14.4 budou mít významný dopad na frontu sólo. Hráči budou mít možnost zažít tyto změny při vydání aktualizace ve čtvrtek 22. února.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky