Novinky

February 12, 2024

Najděte výkonnou spirálovou hůlku v Enshrouded's Kindlewastes Region

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

V nebezpečném světě Embervale v Enshrouded je zásadní vybavit se tím nejlepším vybavením, abyste mohli čelit smrtícím příšerám, které číhají kolem. Jednou z takových mocných zbraní je hůlka Helix. Pokud chcete tuto zbraň ovládat, je důležité vědět, kde ji v Enshrouded najdete.

Najděte výkonnou spirálovou hůlku v Enshrouded's Kindlewastes Region

Umístění spirálové hůlky

Hůlku Helix nelze nalézt na konkrétním místě v Enshrouded. Je to náhodně nalezená kořist na hrudi. Chcete-li zvýšit své šance na nalezení, měli byste se zaměřit na otevírání truhel v oblasti Kindlewastes.

Oblast Kindlewastes se nachází na východní straně Embervale. Chcete-li se dostat do této oblasti, zamiřte na východ z Umber Hollow, známého zemědělského místa pro Amoniové žlázy. I když to může být dlouhá cesta, odměny stojí za to.

Hledání Helix Wand

Jakmile jste v oblasti Kindlewastes, dávejte pozor na truhly, které můžete otevřít. Zatímco hůlku Helix běžně najdete ve zlatých truhlách, je vhodné otevřít i všechny ostatní truhly. Nikdy nevíte, na jakou užitečnou kořist můžete narazit.

Statistiky Helix Wand

Ačkoli hůlka Helix nemusí být celkově nejlepší zbraní v Enshrouded, stále je to solidní volba, zejména pro sestavení Mága nebo Čaroděje. Zde jsou statistiky hůlky Helix:

  • Poškození: 47
  • Typ poškození: Plášť
  • Regenerace many: +Jedna
  • Maximální trvanlivost: 300
  • Přetížení: 19 procent
  • Rychlost útoku: 0,6 sekundy

Výhody hůlek

Hůlky jsou neuvěřitelně užitečné zbraně, které můžete mít ve svém inventáři, i když je pravidelně nepoužíváte. Na rozdíl od hole nevyžadují hůlky munici a jsou vysoce účinné při udělování poškození z bezpečné vzdálenosti. Díky tomu jsou obzvláště cenné, když čelíte nepřátelům, kteří mohou zblízka způsobit poškození jedovatým jedem, jako jsou příšery s červenými houbami, které shazují Shroud Sacks a Ammonia Glands.

Závěr

Na závěr, hůlka Helix je mocná zbraň, která vám může pomoci na vaší cestě skrz Enshrouded. Tím, že se zaměříte na otevírání truhel v oblasti Kindlewastes, zvýšíte své šance na nalezení této cenné zbraně. Se silným poškozením pláště a dalšími působivými statistikami je hůlka Helix solidní volbou pro jakoukoli stavbu mága nebo čaroděje. Vybavte se tedy touto hůlkou a čelte nebezpečím Embervale s důvěrou.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky