Novinky

February 16, 2024

Nejlepší pirátské hry prožít dobrodružství

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Pokud jste si užili pirátský život ve hře Skull and Bones, existuje spousta dalších her, které to svědění dokážou poškrábat. Zde jsou některé z nejlepších pirátských her, které můžete vyzkoušet:

Nejlepší pirátské hry prožít dobrodružství

Sea of ​​Thieves

Sea of ​​Thieves je nejlepší volbou pro ty, kteří se chtějí ponořit hluboko do pirátského života. Navzdory své počáteční kritice za to, že se cítí prázdná, hra obdržela řadu velkých aktualizací a dokonce měla crossover příběh s Pirates of the Caribbean. Ve hře Sea of ​​Thieves vy a vaše posádka spolupracujete na řízení lodi, přijímáte mise, bojujete s monstry a účastníte se taktických bitev. Hra vyniká kooperativní hratelností a nabízí zábavný a jedinečný zážitek z pirátského hraní.

Pillars of Eternity II: Deadfire

Vydejte se na neobyčejné pirátské dobrodružství ve hře Pillars of Eternity II: Deadfire. Jako kapitán lodi shromáždíte posádku a vydáte se na plavbu do souostroví Deadfire, poháněni vaší snahou o odpovědi a pomstu. Hra nabízí jak tahové RPG, tak boj v reálném čase, s bohatým vyprávěním a dynamickou hratelností, která dokonale vystihuje podstatu napínavého pirátského příběhu.

Návrat na Monkey Island

Návrat na Monkey Island je ideální způsob, jak se ponořit zpět do oblíbené série Monkey Island. I když možná nenabízí intenzivní PvP akci, poskytuje okouzlující a vtipné pirátské dobrodružství. Připojte se ke Guybrush Threepwoodovi v jeho boji proti impozantnímu kapitánu LeChuckovi v tomto klasickém dobrodružství typu point-and-click. Hra nabízí aktualizovanou estetiku a zároveň si zachovává nádherný humor a poutavou hratelnost, kterou fanoušci zbožňují.

Piráti Sida Meiera!

Navzdory svému věku Piráti Sida Meiera! zůstává fantastickou volbou pro pirátské nadšence. Jednoduchost a hloubka hry ji činí dostupnou a zábavnou. Od vylepšování lodí a vedení obchodních cest až po zapojování se do bitev a dvoření se aristokracii, je tu spousta věcí, které můžete dělat. Živá komunita moddingu také nabízí způsoby, jak modernizovat zážitek, což z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří hledají hru s pirátskou tématikou, aniž by museli trávit dlouhé hodiny.

Král moří

King of Seas nabízí jednoduchý a zábavný pirátský zážitek. Hráči převezmou velení nad pirátskou lodí a procházejí fantastickým světem plným monster a soupeřů. Kreslený a odlehčený přístup hry z ní dělá příjemnou alternativu ke složitějším pirátským hrám. King of Seas se zaměřením na boj na lodích poskytuje efektivní zážitek připomínající starší akční RPG.

Bouře

Tempest je akční RPG hluboce zakořeněné v pirátském žánru. Hra nabízí komplexní pirátský zážitek s mýtickými mořskými bestiemi k lovu, questy, do kterých se můžete pustit, a rozsáhlé úpravy lodí. Díky plně otevřenému světu Tempest umožňuje hráčům objevovat svým vlastním tempem a soustředit se na radost z pirátství. Různé frakce a bohatý obsah hry zajišťují zábavné a pohlcující pirátské dobrodružství.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag hráče plně ponoří do pirátského života. Hra se odehrává během zlatého věku pirátství a umožňuje hráčům zapojit se do činností, jako je hledání pokladu, průzkum a nábor posádky. Black Flag se svým bohatým obsahem s pirátskou tématikou evokuje stejného ducha jako Skull and Bones a pro pirátské nadšence je nutností.

Blackwake

Blackwake kombinuje pirátství s online hraním pro více hráčů. Hra využívá nekonvenční střílečku z pohledu první osoby, která hráče ponoří do vysokooktanového námořního boje. Připojte se k posádce na pirátské lodi a zapojte se do bitev s konkurenčními plavidly v rozsáhlém online prostředí. Blackwake vyniká svým jedinečným zvratem v dobrodružství na volném moři a nabízí čistou, nefalšovanou zábavu pro pirátské nadšence.

Tortuga - Příběh piráta

Tortuga - A Pirate's Tale je pirátský simulátor, který hráče ponoří do složitých detailů života kapitána na volném moři. Přepadejte obchodní konvoje, zapojte se do šarvátek se soupeřícími pirátskými frakcemi, obchodujte mezi přístavy, plňte smlouvy žoldáků a staňte se námořními výtržníky. Hra nabízí zážitek ve stylu sandboxu s důrazem na detail a poskytuje bohatou a pohlcující pirátskou simulaci.

Port Royale 3: Piráti a obchodníci

Port Royale 3: Pirates & Merchants vezme hráče na strhující cestu po Karibiku 17. století. Jako podnikavý obchodník budujete ekonomické impérium a velíte flotilám. Zapojte se do strategických námořních bitev a vžijte se do vzrušujícího života notoricky známého piráta. Honba za skrytými poklady, drancování konkurenčních lodí a delikátní tanec mezi legalitou a pirátstvím činí každou cestu po mořích vzrušující. Ať už vás láká obchod, námořní válčení nebo lákadlo pirátského života, Port Royale 3 má všechno.

Pokud toužíte po dalších pirátských dobrodružstvích, tyto hry vám poskytnou hodiny zábavy a umožní vám i nadále žít pirátským životem.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky