Novinky

February 12, 2024

Objevte Recept na půdu v ​​Little Alchemy 2 a odemkněte nespočet možností

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

V minihře Little Alchemy 2 můžete kombinací různých předmětů objevit celkem 720 receptů. Jedním z těchto receptů je Soil, ale nalezení jeho cesty receptu může být náročné, protože to není příliš zřejmé.

Objevte Recept na půdu v ​​Little Alchemy 2 a odemkněte nespočet možností

Půda je přírodní prvek, který lze přidat do vaší encyklopedie. Ve srovnání s jinými recepturami stejného druhu je však zpracován jinak. Odemknutí půdy vám velmi pomůže při dosahování vašeho cíle objevit všechny recepty v Little Alchemy 2, protože se používá v mnoha dalších receptech, jako je bláto, pole, rostliny a cihly.

Chcete-li vytvořit půdu, musíte spojit život se Zemí. Získání těchto prvků však může vyžadovat provedení několika dalších kroků. Země je objevena, jakmile začnete hrát hru, zatímco život lze získat kombinací sopky s prapůvodní polévkou.

Pokud nemáte obě požadované ingredience pro život, můžete je získat takto:

  • Voda a voda: louže
  • Puddle and Puddle: Rybník
  • Rybník a rybník: Jezero
  • Jezero a jezero: Moře
  • Oheň a Země: Láva
  • Země a láva: Sopka
  • Moře a láva: Prvotní polévka

Jakmile získáte Život a Zemi, můžete je spojit a vytvořit Půdu. Kromě toho můžete také vytvořit Bakterie zkombinováním sopky a života a poté zkombinovat bakterie s mořem, abyste získali konečný předmět, plankton.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky