Novinky

February 14, 2024

Odemkněte Snow Vanguard: The Ultimate Tank Ship ve hře Skull and Bones

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Ve hře Skull and Bones mají hráči možnost vydělávat a odemykat různé lodě. Jednou z velmi vyhledávaných lodí je Snow Vanguard, známá také jako Tanková loď. Tato loď nabízí výjimečnou odolnost a útočné schopnosti, díky čemuž je pro hráče cenným přínosem.

Odemkněte Snow Vanguard: The Ultimate Tank Ship ve hře Skull and Bones

Sněhový předvoj: Tanková loď

Sněhový předvoj vyniká mezi dostupnými loděmi v Skull and Bones. Může se pochlubit nejvyšším zdravím trupu a všemi sloty pro zbraně, což z něj činí impozantní sílu na mořích. Navíc má perk Tenacity, který umožňuje rychlé obnovení Brace Strength, což je zásadní aspekt poškození tankováním.

Výhody Snow Vanguard

Snow Vanguard je zvláště užitečný pro zapojení do koncového obsahu, jako jsou útoky na pevnost. Zatímco ostatní lodě se zaměřují na udělování poškození nebo poskytování podpory, Snow Vanguard vyniká v absorbování obrovského množství poškození prostřednictvím vzepření. Jeho odolnost a útočné schopnosti z něj dělají vynikající volbu pro hráče, kteří chtějí zdolat náročná střetnutí.

Získání Snow Vanguard

Aby hráči získali Snow Vanguard, musí nejprve získat jeho plány. Tyto plány lze zakoupit u obchodníka Shipwrecked Rogue na základně Khmoy Estate v severní části Východní Indie. Hráči však musí dosáhnout úrovně Corsair I of Infamy, aby měli nárok na nákup.

Výroba Sněhového předvoje

Jakmile získají plány, mohou hráči vyrobit Sněžný předvoj u loďaře. Mezi materiály potřebné pro výrobu patří jalovcová prkna, zinkové ingoty, jemná abaka, železná prkna, ocelové ingoty, tabulové sklo, šroubovací mechanismy a stříbro. Většinu těchto materiálů lze shromáždit v oblasti Východní Indie, zatímco ploché sklo a šroubové mechanismy lze uloupit z holandských lodí v této oblasti.

Závěr

Snow Vanguard je velmi žádaná loď ve hře Skull and Bones, která nabízí výjimečnou odolnost a útočné schopnosti. I když získávání plánů a výroba lodi může vyžadovat čas a zdroje, Snow Vanguard se ukazuje jako cenný přínos pro řešení náročného obsahu. Hráči, kteří hledají výkonnou tankovou loď, by měli zvážit přidání Snow Vanguard do svého arzenálu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky