Novinky

February 14, 2024

Optimalizujte své pěstování mithrilové rudy ve WoW Classic Season of Discovery

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Mithrilová ruda je cenným zdrojem ve druhé fázi WoW Classic Season of Discovery. Lze jej nalézt v různých zónách, které jsou oblíbené pro levelování. V tomto článku probereme nejlepší místa pro obhospodařování mithrilské rudy a poskytneme několik tipů pro maximalizaci těžby.

Optimalizujte své pěstování mithrilové rudy ve WoW Classic Season of Discovery

Rozsah úrovní

Mithrilská ruda se může objevit v zónách s rozsahem úrovní přibližně 30 až 50. Tyto zóny mají obvykle k dispozici úkoly v rámci tohoto rozsahu úrovní a také obsahují ložiska mithrilské rudy.

Požadavek na těžební dovednosti

Abyste mohli sbírat mithrilskou rudu, potřebujete těžební dovednost 175. Tento zdroj se používá v několika receptech na kovářství střední až vyšší třídy. Ať už se věnujete dvojici profesí hornictví/kovářství nebo plánujete prodat svou rudu v Aukčním domě, po celém Azerothu je spousta míst, kde můžete pěstovat mithrilskou rudu.

Nejlepší farmářské lokality

Nejhustěji se vyskytující oblasti pro mithrilskou rudu jsou Hinterlands, Stranglethorn Vale, Desolace, Tanaris a Felwood. V těchto zónách jsou roztroušeny uzly mithrilské rudy. Doporučujeme strávit co nejvíce času v těchto zónách a každou z nich spirálově rotovat ve směru nebo proti směru hodinových ručiček.

Největší ohniska mithrilské rudy jsou Skull Rock v Hinterlands a Manorroc Coven v Desolace. Tato místa se vyplatí navštěvovat, i když chcete po dosažení úrovně 40 jen zabít čas.

Nivelace a těžba

Vzhledem k tomu, že Mithrilovou rudu lze nalézt v mnoha zónách, kde budete během druhé fáze WoW Classic Season of Discovery levelovat, je důležité mít dostatečně vysokou těžební dovednost, abyste ji mohli sbírat. Doporučujeme, abyste si před vyrovnáním síly co nejvíce vyrovnali své těžařské dovednosti, abyste měli jistotu, že nepromeškáte příležitost sbírat mithrilskou rudu při vyrovnávání postavy.

Závěr

Mithrilová ruda je cenným zdrojem, který lze nalézt v různých zónách WoW Classic. Tím, že zaměříte své farmářské úsilí na doporučená místa a zajistíte, že vaše těžařské dovednosti jsou dostatečně vysoké, můžete efektivně sbírat mithrilskou rudu a zároveň vyrovnávat svou postavu. Využijte této možnosti multitaskingu a vytěžte ze své těžařské profese maximum ve druhé fázi WoW Classic Season of Discovery.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky