Novinky

October 31, 2023

Optimalizujte svůj herní zážitek se specifikacemi Modern Warfare 3 PC

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Activision nedávno odhalil PC specifikace pro Call of Duty: Modern Warfare 3 a překvapivě nejsou tak náročné, jak se očekávalo. To je skvělá zpráva pro PC hráče, kteří nemají špičkové vybavení. Je však třeba mít na paměti několik upozornění.

Optimalizujte svůj herní zážitek se specifikacemi Modern Warfare 3 PC

PC specifikace pro Modern Warfare 3

Pokud chcete spouštět Modern Warfare 3 na nejvyšší nastavení, budete potřebovat procesor i7 nebo srovnatelný AMD 8. generace, 16 GB RAM a RTX 3080 nebo RX 6800XT. Na druhou stranu, pokud máte PC nižší třídy, stále si můžete hru užít s i3 6. generace, 8 GB RAM a GTX 960 nebo RX 470. Stojí za zmínku, že tyto minimální specifikace umožňují pouze přístup na multiplayer, ne na kampaň.

Úvahy o počítačích nižší třídy

Modern Warfare 3 zavádí mise 'Open Combat', které vyžadují navigaci ve velkých, otevřených prostředích. To může způsobit další stres na počítačích nižší třídy, takže je důležité na to pamatovat.

PC vs. jiné platformy

PC je považováno za nejlepší platformu pro Call of Duty, zejména pro esporty a streamování. Většina profesionálních hráčů a streamerů používá počítače pro nejlepší výkon. Hra však také běží dobře na nastaveních podporovaných PS5. Zatímco Call of Duty na Xboxu hraje méně lidí, vlastnictví Activisionu ze strany Microsoftu by to mohlo v budoucnu změnit.

Závěr

Závěrem lze říci, že PC specifikace pro Modern Warfare 3 jsou relativně dostupné a umožňují si hru užít širokému spektru hráčů. Ať už máte špičkové zařízení nebo počítač nižší třídy, existuje konfigurace, která vyhovuje vašim potřebám. Mějte na paměti požadavky pro přístup ke kampani a potenciální stres na počítačích nižší třídy během misí „Open Combat“. Nakonec PC zůstává nejlepší volbou pro Call of Duty, ale i jiné platformy nabízejí dobrý herní zážitek. Zůstaňte naladěni na Esports.net pro další novinky Call of Duty.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky