Novinky

October 31, 2023

Předběžné načítání MW3: Velikost stahování, předběžný přístup a další

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Modern Warfare 3 má vyjít za pouhých deset dní a fanoušci franšízy Call of Duty hru netrpělivě očekávají. Před oficiálním spuštěním však budou mít ti, kteří si hru předobjednali, možnost zpřístupnit poslední kapitolu rebootované ságy Modern Warfare. Pokud vás zajímá, kdy můžete MW3 předem načíst a jaká bude velikost stahování, čtěte dále.

Předběžné načítání MW3: Velikost stahování, předběžný přístup a další

Předběžné načítání MW3

Pokud máte předběžný přístup ke kampani, můžete hru začít přednačítat od 10:00 PT 1. listopadu. Hra se odemkne o dvacet čtyři hodin později, 2. listopadu v 10:00 PT. Po odemknutí se budete moci ponořit do drsného příběhu, který se odehrává ve Verdansku.

Velikost ke stažení

Velikost stahování Modern Warfare 3 se liší v závislosti na vaší platformě. K instalaci a hraní hry budete v průměru potřebovat přibližně 150 GB úložného prostoru. To zahrnuje samotnou základní hru a Call of Duty HQ. Pokud již máte COD HQ, vaše požadavky na stažení a instalaci se sníží na polovinu. Je důležité si uvědomit, že velikost stahování se může mezi platformami a aktualizacemi a opravami výrazně lišit.

Máte dostatek úložného prostoru?

Před přednačtením MW3 se ujistěte, že máte v zařízení dostatek úložného prostoru. Při velikosti stahování přibližně 150 GB je zásadní zajistit, abyste měli k dispozici dostatek místa.

Jak získat včasný přístup ke kampani MW3

Abyste získali včasný přístup ke kampani MW3, budete si muset předobjednat jakoukoli kopii hry. To lze snadno provést prostřednictvím digitálních obchodů na platformách Xbox, PlayStation a PC. Jakmile si předobjednáte, můžete začít přednačítat MW3 a být připraveni hrát, až se odemkne. Očekává se, že kampaň bude jednou z nejtemnějších v sérii Call of Duty a bude obsahovat intenzivní scény, které předčí nechvalně známou letištní misi z Modern Warfare 2.

Využijte přednostního přístupu

Kampaň MW3 trvá přibližně pět až šest hodin, takže si ji můžete zahrát několikrát, než bude 10. listopadu celosvětově spuštěna multiplayerová část hry. Během kampaně můžete odemykat úspěchy, sběratelské předměty a odměny pro více hráčů. Využijte svůj časný přístup na maximum a začněte hrát!

Nezapomeňte zůstat naladěni na Esports.net, kde najdete další zprávy o esportech Call of Duty.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky