Novinky

April 25, 2024

Přes 100 hráčů se utká v TFT Set 11 v prvním poháru zlaté špachtle pro region EMEA

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Klíčové věci

  • První TFT Set 11 EMEA Golden Spatula Cup obsahuje 128 hráčů z regionů EUW, EUNE, TR a CIS, který se koná od 26. do 28. dubna.
  • Vítězové si zajistí přímou pozvánku na finále Rising Legends, které je součástí přepracované struktury esportů TFT.
  • Na rozdíl od Ameriky budou turnaje EMEA GSC přenášeny živě, což posílí zapojení diváků do konkurenční scény.

Teamfight Tactics (TFT) se jako první připravuje na monumentální akci Inkborn Fables Set 11 zlatých špachtlí (GSC) je připravena podnítit konkurenční scénu v regionu EMEA. Společnost Riot Games podnikla odvážný krok při přetváření ekosystému esportů TFT, a to nejen změnou značky, ale také integrací regionů s cílem podpořit soudržnější a konkurenceschopnější prostředí. Nadcházející GSC je více než jen turnaj; je to maják pro hráče TFT, kteří míří za slávou, s pozvánkou na prestižní Rising Legends Finals visící na váze.

Přes 100 hráčů se utká v TFT Set 11 v prvním poháru zlaté špachtle pro region EMEA

The Big Picture: TFT EMEA Esports Scene

Změna prostředí esportů TFT společností Riot zahrnuje více než pouhou změnu názvu z mistrovství světa na Koruna taktika. Konkrétně pro hráče z EMEA zůstává strukturální dynamika organizované hry do značné míry nedotčena. Zavedení pan-regionu kombinující NA, BR a LATAM však okořenilo soutěžní pole a přidělilo sedm semen, která se přidají do konečného zúčtování na Koruna taktika.

Region EMEA bude hostit tři pohárové turnaje, které vyvrcholí v celoregionální finále. Sázky? Určení zástupců EMEA na globální úrovni Inkborn Bajky Koruna taktika.

První pohár zlaté špachtle pro region EMEA: Co potřebujete vědět

První TFT Set 11 Golden Spatula Cup pro EMEA, který je naplánován na 26. až 28. dubna, je bojištěm pro 128 elitních hráčů z regionů EUW, EUNE, TR a CIS. Vítězství v tomto turnaji přináší nejen prestiž a uznání, ale také zajišťuje přímou cestu k turnaji Rising Legends Finals.

V osvěžující verzi pro region EMEA bude vzrušení z turnaje přenášeno živě, což je privilegium, které se nevztahuje na turnaje Tactician's Cup v celém regionu Ameriky. Fanoušci a nadšenci mohou sledovat živou akci na oficiálních stránkách Taktika týmového boje Kanály Twitch a YouTube a také na Lolesports.com, což zajišťuje, že pulzující vzrušení ze soutěže je sdíleno široko daleko.

Formát turnaje: Test strategie a dovedností

Cesta k poháru Golden Spatula Cup je plná výzev, protože hráči se musí nejprve kvalifikovat prostřednictvím umístění v žebříčku, GSC Open Qualifier a regionálních turnajů TFT. Turnaj začíná v přísném švýcarském formátu a během dvou dnů se soutěž omezí na pouhých 32 soutěžících. Poslední den slibuje podívanou na taktické dovednosti, v nichž se představí a Snake Reseeded formát, který testuje přizpůsobivost a dovednosti zbývajících konkurentů.

Look Ahead: The Journey to the Tactician's Crown

Všichni účastníci GSC získávají kvalifikační body, přičemž nejlepší hráči si zajistí svá místa v následujících turnajích GSC. Konečný cíl? Chcete-li získat jedno z kýžených míst v Rising Legends Finals a odtud se prosadit na globální scéně Inkborn Bajky Koruna taktika.

První TFT Set 11 EMEA Golden Spatula Cup není jen turnaj; je to kelímek, kde se kují legendy, testují strategie a pokládají základy budoucích šampionů. Jak se komunita EMEA TFT shromažďuje za svými konkurenty, očekávání je hmatatelné a připravuje půdu pro to, co slibuje nezapomenutelnou podívanou ve světě esportů.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky