Novinky

November 1, 2023

Porozumění změnám v hodnocení CS2: Průvodce šplháním po žebříčcích

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

CS2 zavedlo nový systém hodnocení s některými důležitými rozdíly oproti CS:GO. Pokud usilujete o vyšší hodnocení CS2, je důležité těmto změnám porozumět, než se vrhnete do soutěžních zápasů. Tento článek vám poskytne tipy, tipy a triky, které vám pomohou zahájit soutěžní stoupání na správnou cestu.

Porozumění změnám v hodnocení CS2: Průvodce šplháním po žebříčcích

Změny v hodnocení CS2

Nový systém hodnocení CS2 přináší oproti CS:GO významné změny. Nejvýraznější změnou je odstranění pojmenovaných úrovní jako Silver, Gold Nova nebo Global Elite. Místo toho nyní CS2 používá transparentní systém ELO, kde jediné číslo představuje celkový počet bodů, které jste získali za postup na žebříčku.

Další velkou změnou je zavedení dvou samostatných žebříčků: Competitive a Premier.

Konkurenční hodnocení CS2

Konkurenční hodnocení CS2 funguje podobně jako CS:GO. Po dokončení stanoveného počtu her o umístění budete zařazeni do zápasů na základě vaší pozice. Na rozdíl od dříve však vaše hodnocení v Competitive CS2 již není celkovým hodnocením pro všechny mapy. Místo toho budete mít samostatnou hodnost pro každou mapu, na které jste hráli.

Tyto CS2 Ranky jsou dodávány s jednotlivými žebříčky pro každou mapu. Pokud máte čas na zvládnutí konkrétní mapy, jako je Nuke, můžete své hodnocení předvést na žebříčku Nuke v Competitive CS2.

Hodnocení Premier CS2

V Premier CS2 máte možnost sledovat celkové hodnocení vaší hry, podobně jako tomu bylo v CS:GO. Premier však zavádí systém výběru/banu map ve stylu turnaje, který se podobá strategiím, které používají hráči CS2 Pro v profesionálních zápasech.

Hodnocení, kterého dosáhnete v Premier CS2, se nazývá vaše hodnocení CS. Odemyká se po vyhraném 10. Premier zápase a už se nedělí na hodnosti jako v CS:GO. Místo toho nyní CS2 používá systém ELO v rozsahu od 0 ELO do 35 000 ELO, rozdělený do 7 barev. Podrobnější informace naleznete v tabulce níže, abyste pochopili, jak jsou vaše hodnocení CS2 v porovnání s CS:GO.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky