Novinky

November 1, 2023

Porozumění změnám v hodnocení CS2: Průvodce šplháním po žebříčcích

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

CS2 zavedlo nový systém hodnocení s některými důležitými rozdíly oproti CS:GO. Pokud usilujete o vyšší hodnocení CS2, je důležité těmto změnám porozumět, než se vrhnete do soutěžních zápasů. Tento článek vám poskytne tipy, tipy a triky, které vám pomohou zahájit soutěžní stoupání na správnou cestu.

Porozumění změnám v hodnocení CS2: Průvodce šplháním po žebříčcích

Změny v hodnocení CS2

Nový systém hodnocení CS2 přináší oproti CS:GO významné změny. Nejvýraznější změnou je odstranění pojmenovaných úrovní jako Silver, Gold Nova nebo Global Elite. Místo toho nyní CS2 používá transparentní systém ELO, kde jediné číslo představuje celkový počet bodů, které jste získali za postup na žebříčku.

Další velkou změnou je zavedení dvou samostatných žebříčků: Competitive a Premier.

Konkurenční hodnocení CS2

Konkurenční hodnocení CS2 funguje podobně jako CS:GO. Po dokončení stanoveného počtu her o umístění budete zařazeni do zápasů na základě vaší pozice. Na rozdíl od dříve však vaše hodnocení v Competitive CS2 již není celkovým hodnocením pro všechny mapy. Místo toho budete mít samostatnou hodnost pro každou mapu, na které jste hráli.

Tyto CS2 Ranky jsou dodávány s jednotlivými žebříčky pro každou mapu. Pokud máte čas na zvládnutí konkrétní mapy, jako je Nuke, můžete své hodnocení předvést na žebříčku Nuke v Competitive CS2.

Hodnocení Premier CS2

V Premier CS2 máte možnost sledovat celkové hodnocení vaší hry, podobně jako tomu bylo v CS:GO. Premier však zavádí systém výběru/banu map ve stylu turnaje, který se podobá strategiím, které používají hráči CS2 Pro v profesionálních zápasech.

Hodnocení, kterého dosáhnete v Premier CS2, se nazývá vaše hodnocení CS. Odemyká se po vyhraném 10. Premier zápase a už se nedělí na hodnosti jako v CS:GO. Místo toho nyní CS2 používá systém ELO v rozsahu od 0 ELO do 35 000 ELO, rozdělený do 7 barev. Podrobnější informace naleznete v tabulce níže, abyste pochopili, jak jsou vaše hodnocení CS2 v porovnání s CS:GO.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky