Novinky

October 29, 2023

Sezóna Call of Duty League 2024: Konec dlouhé mimosezóny a vzrušující rozpis odhalen

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Mimosezónní Call of Duty League se podle nedávné zprávy konečně chýlí ke konci. Profesionální COD hráči netrpělivě očekávali začátek nové sezóny, protože posledních pět měsíců byli bez konkurence. Zatímco někteří hráči hráli jiné hry, aby zaplnili prázdnotu, očekávání na sezónu Call of Duty League 2024 narůstalo.

Sezóna Call of Duty League 2024: Konec dlouhé mimosezóny a vzrušující rozpis odhalen

Dlouhá mimosezóna

Mimosezóna na esportové scéně Call of Duty je opakovaným problémem. Po šampionátu Call of Duty League obvykle následuje období ticha, kdy se nehrají žádné turnaje. Letošní mimosezónu částečně zaplnila World Series of Warzone, ale na uspokojení soutěživého ducha hráčů to nestačilo.

Rozpis CDL 2024

Jacob Hale, prominentní reportér Call of Duty, nedávno zveřejnil na Twitteru zprávu, která nastínila harmonogram sezóny Call of Duty League 2024. Zatímco zdroje nebyly potvrzeny, Hale má se zprávami o esportech Call of Duty velmi dobré výsledky. Podle jeho zprávy se sezona bude skládat ze čtyř velkých turnajů a mistrovství. Zde jsou termíny:

  • Major I: Kvalifikace od 8. prosince do 21. ledna, LAN od 25. do 28. ledna
  • Major II: Kvalifikace od 16. února do 17. března, LAN od 21. do 24. března
  • Major III: Kvalifikace od 12. dubna do 12. května, LAN od 16. do 19. května
  • Major IV: Kvalifikace od 24. května do 16. června, LAN od 20. do 23. června
  • Mistrovství: 11. až 14. července

Hale také zmínil, že Major I se bude hrát v lednu v Bostonu, což by mohlo přinést zajímavé povětrnostní podmínky. Zdůraznil, že LAN akce budou mít větší váhu než online soutěže.

Oficiální oznámení

Očekává se, že oficiální oznámení pro sezónu Call of Duty League 2024 učiní 2. listopadu Activision Blizzard. Toto oznámení potvrdí, zda je plán navržený Jacobem Halem legitimní.

Prestižní Call of Duty League

Call of Duty League je nejprestižnější turnaj na scéně esportů Call of Duty. Je to místo, kde se korunují mistři světa a soutěží týmy nejvyšší úrovně. V minulé sezóně se New York Subliners ukázali jako trojnásobní šampioni, když vyhráli Major I, Major V a Call of Duty League Championship. V letošní sezóně jsou od kádru velká očekávání, ale bude čelit tvrdé konkurenci ostatních týmů.

Pro další zprávy o esportech Call of Duty sledujte Esports.net.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky