Novinky

November 15, 2023

Snoop Dogg expanduje do techniky s Death Row Games: Diverzifikace her a posílení tvůrců

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Rapper Snoop Dogg, známý svou úspěšnou hudební kariérou, rozšířil své podnikání do světa technologií. Po boku svého syna Cordella Broaduse Snoop oznámil spuštění Death Row Games, herního studia zaměřeného na poskytování příležitostí různým tvůrcům a rozšiřování příběhu o hraní.

Snoop Dogg expanduje do techniky s Death Row Games: Diverzifikace her a posílení tvůrců

Diverzifikace obchodního portfolia

Snoop Dogg si v průběhu let vybudoval rozmanité obchodní portfolio s mnoha úspěšnými podniky. Tento týden přidal další pírko do čepice vstupem do technologického průmyslu. Death Row Games si klade za cíl vytvořit prostor pro různorodé tvůrce v herním ekosystému a přispět k rozhodovacímu procesu v tomto odvětví.

Unreal Engine 5: The Foundation of Death Row Games

Death Row Games spoléhají na Unreal Engine 5 (UE5) od Epic Games, komunitní platformu, která tvůrcům umožňuje vyvíjet obsah pomocí open source kódu. Všestranný kód umožňuje vytvářet hry, které jsou funkční na různých konzolích, včetně Xbox, Playstation, PC a zařízení VR. Epic Games účtuje 5% licenční poplatek za vývojáře, kteří prodávají svůj obsah prostřednictvím platformy.

Zapojení Snoop Dogga do hraní

Snoop Dogg se v herním průmyslu pohybuje už poměrně dlouho. Byl součástí esportového herního kolektivu FaZe Clan a dokonce měl vlastní skin v populárních hrách jako Call of Duty a Call of Duty: Modern Warfare. V roce 2019 spustil Gangsta Gaming League, svou vlastní sérii turnajů v esportech. Snoop navíc v roce 2021 vydal exkluzivní kolekci NFT s názvem „A Journey with the Dogg“.

Snoopovy obchodní podniky

Death Row Games se připojují k rozsáhlému seznamu obchodních podniků Snoop Dogg, které mají odhadovanou čistou hodnotu 160 milionů dolarů. Některé z jeho významných podniků zahrnují produktovou řadu pro domácí mazlíčky, společnost rizikového kapitálu s názvem Casa Verde Capital, značku konopí Leafs by Snoop, Snoopadelic Films, řadu ginů Indoggo a další.

Budoucnost her Death Row

I když není jisté, zda Snoop odehraje koncert ve Fortnite jako Travis Scott, v herním metaverzu se již prosadil. Snoop uspořádal virtuální představení a vydal vlastní NFT pro fanoušky v herním metaverse The Sandbox v roce 2021. S Death Row Games se Snoop a jeho syn snaží vytvořit platformu, která představí kulturu a příběhy různých tvůrců, zejména těch z nedostatečně obsluhovaných komunit.

Na závěr, vpád Snoop Dogga do světa technologií s Death Row Games představuje další milník v jeho úspěšné kariéře. Tím, že poskytuje příležitosti pro různé tvůrce a přispívá k rozhodovacímu procesu herního průmyslu, se Snoop snaží rozšířit příběh o hraní a předvést kulturu nedostatečně obsluhovaných komunit.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky