Novinky

November 9, 2023

Tým Activision RICOCHET představuje „Splat“ pro boj s podvodníky v Call of Duty

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Tým RICOCHET společnosti Activision pracuje na vzrušujících aktualizacích pro anti-cheat engine v rámci přípravy na spuštění Modern Warfare 3 a další generace Warzone. V nedávném příspěvku na blogu byli fanoušci Call of Duty informováni o nových funkcích přicházejících do RICOCHET, přičemž jeden konkrétní anti-cheat mechanik vynikal svou veselostí.

Tým Activision RICOCHET představuje „Splat“ pro boj s podvodníky v Call of Duty

Představujeme „Splat“

Vynikající funkce aktualizace se nazývá 'Splat'. Tato mechanika je navržena tak, aby byla hra pro podvodníky nehratelná tím, že se s jejich hratelností pohrává vtipným způsobem. Když je hráč v předzápasové lobby detekován jako podvádějící, zjistí, že vyskočí ze vstupního letadla bez padáku. A pokud je po úspěšném nasazení detekován podvodník, jeho rychlost bude upravena, což povede k pádu z výšky 10 000 stop, který je okamžitě zabije. Je to bizarní, ale účinný způsob, jak se vypořádat s podvodníky.

Bezpečnost a účinnost

Tým RICOCHET zdůraznil, že funkce 'Splat' je bezpečná a aktivuje se pouze u zjištěných podvodníků. Nebude spuštěno hlášením založeným na hráčích. Toto ujištění je důležité pro udržení důvěry hráče v anti-cheat systém. Ve skutečnosti bylo do zabíjení přidáno logo RICOCHET Anti-Cheat, které poskytuje vizuální potvrzení ochrany systému v reálném čase.

Strojové učení pro vylepšenou detekci

Kromě funkce 'Splat' využívá tým RICOCHET strojové učení k identifikaci nového chování podvádění v klientských a serverových datech. Tato technologie jim umožňuje aktivně čelit abnormálnímu chování a chránit komunitu před podvodníky. Analýzou přibližně 700 herních klipů denně tým RICOCHET pracuje na boji proti neustálému přílivu podvodníků v komunitě Call of Duty. Pomocí nového nástroje „Replay Investigation Tool“ dokáže model strojového učení automaticky zkontrolovat až 1 000 klipů denně, přičemž se očekává, že toto číslo poroste.

Závěr

Je povzbudivé vidět odhodlání Activisionu oslovit podvodníky v Call of Duty. Zavedení funkce 'Splat' a použití strojového učení demonstrují jejich odhodlání chránit herní zážitek pro legitimní hráče. I když je stále co zlepšovat, tyto aktualizace jsou krokem správným směrem. Zůstaňte naladěni na Esports.net pro další novinky Call of Duty.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky