Novinky

November 9, 2023

Tým Activision RICOCHET představuje „Splat“ pro boj s podvodníky v Call of Duty

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Tým RICOCHET společnosti Activision pracuje na vzrušujících aktualizacích pro anti-cheat engine v rámci přípravy na spuštění Modern Warfare 3 a další generace Warzone. V nedávném příspěvku na blogu byli fanoušci Call of Duty informováni o nových funkcích přicházejících do RICOCHET, přičemž jeden konkrétní anti-cheat mechanik vynikal svou veselostí.

Tým Activision RICOCHET představuje „Splat“ pro boj s podvodníky v Call of Duty

Představujeme „Splat“

Vynikající funkce aktualizace se nazývá 'Splat'. Tato mechanika je navržena tak, aby byla hra pro podvodníky nehratelná tím, že se s jejich hratelností pohrává vtipným způsobem. Když je hráč v předzápasové lobby detekován jako podvádějící, zjistí, že vyskočí ze vstupního letadla bez padáku. A pokud je po úspěšném nasazení detekován podvodník, jeho rychlost bude upravena, což povede k pádu z výšky 10 000 stop, který je okamžitě zabije. Je to bizarní, ale účinný způsob, jak se vypořádat s podvodníky.

Bezpečnost a účinnost

Tým RICOCHET zdůraznil, že funkce 'Splat' je bezpečná a aktivuje se pouze u zjištěných podvodníků. Nebude spuštěno hlášením založeným na hráčích. Toto ujištění je důležité pro udržení důvěry hráče v anti-cheat systém. Ve skutečnosti bylo do zabíjení přidáno logo RICOCHET Anti-Cheat, které poskytuje vizuální potvrzení ochrany systému v reálném čase.

Strojové učení pro vylepšenou detekci

Kromě funkce 'Splat' využívá tým RICOCHET strojové učení k identifikaci nového chování podvádění v klientských a serverových datech. Tato technologie jim umožňuje aktivně čelit abnormálnímu chování a chránit komunitu před podvodníky. Analýzou přibližně 700 herních klipů denně tým RICOCHET pracuje na boji proti neustálému přílivu podvodníků v komunitě Call of Duty. Pomocí nového nástroje „Replay Investigation Tool“ dokáže model strojového učení automaticky zkontrolovat až 1 000 klipů denně, přičemž se očekává, že toto číslo poroste.

Závěr

Je povzbudivé vidět odhodlání Activisionu oslovit podvodníky v Call of Duty. Zavedení funkce 'Splat' a použití strojového učení demonstrují jejich odhodlání chránit herní zážitek pro legitimní hráče. I když je stále co zlepšovat, tyto aktualizace jsou krokem správným směrem. Zůstaňte naladěni na Esports.net pro další novinky Call of Duty.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky