Novinky

May 5, 2022

Team Liquid – tým, který je třeba porazit v esportech

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Tým Liquid se rozhodně chystá dále napínat svaly ve snaze prosadit svou pozici nejúspěšnějšího týmu eSports. Od počátku online sázení na eSports je to jeden z nejlepších týmů eSportů, na které lze sázet. S nejlepším vybavením ve své třídě a bohatou zásobou talentů není pochyb o tom, že nadvláda Team Liquid esportu zůstane.

Team Liquid – tým, který je třeba porazit v esportech

Pokud vám to jako sázkaři na eSport zní jako nápad, zde je vše, co byste měli vědět o Team Liquid a co očekávat od šampionů v roce 2022. Nejprve ale něco o historii Team Liquid.

Od skromných začátků ke slávě

Team Liquid byl založen v roce 2000 bývalým hráčem StarCraft: Brood War pro hráčem Victorem „Nazgulem“ Goossensem, který je současným CEO a spolumajitelem, spolu se Stevenem „LiQuiD112“ Arhancetem a aXiomatic. Začalo to jako tým StarCraft II: Wings of Liberty eSports, ale rychle rozšířila svá křídla do dalších divizí.

Od roku 2020 Forbes uvedl Team Liquid jako třetí nejbohatší tým eSports s oceněním 310 milionů $ a odhadovaným příjmem 28 milionů $. I když je Team Liquid třetí v seznamu nejcennějších oděvů, drží rekord v nejvyšších celkových týmových výdělcích poté, co dominoval v nejvyšších soutěžích v několika divizích.

Hry a turnaje

Jednou z výhod sázkařů na eSports, kteří mají Team Liquid na svém whitelistu, je skutečnost, že má pražírny napříč několika divizemi a účastní se více akcí. V době psaní tohoto článku se toto oblečení může pochlubit 60 mistrovskými profesionálními sportovci ve 14 největších světových videohrách.

Ve kterých hrách patří Team Liquid Favorites?

Ale jako každý jiný tým, ani Team Liquid nedominuje všem hrám. To znamená, že sázkaři, kteří si ji přidají na svůj oblíbený seznam, by měli vědět, ve kterých titulech je oblečení nejlepší.

Sázející nikdy neudělají chybu s týmem Dota 2 Team Liquid. Aktuální seznam sdružuje pět nejlepších hráčů Dota 2 z celého světa a synchronizuje je do dokonalého stroje. Pro ty, kdo se zajímají o online sázení Dota 2, jsou to chlápci, kteří chtějí investovat peníze do dominance Team Liquid, protože vyhrál The International 2017. Pokud jde o Dota 2, Team Liquid pokukuje po hlavní ceně, The International XI, ale samozřejmě , existuje spousta dalších akcí, kterých se tým právě účastní.

Další arénou, kde Team Liquid dominuje, je League of Legends. Tým se může pochlubit čtyřmi tituly LCS, a přestože jeho forma v poslední době klesla, Team Liquid je v získávání talentů o krok napřed. Nedávno byl narukován do těžké váhy LoL Gabriël "Bwipo" Rau. Belgičan přináší bohaté zkušenosti z online bojové arény. Již existuje několik turnajů LoL, kterých se Team Liquid účastní, ale vrcholy budou během mistrovství LCS a nakonec mistrovství světa v LoL 2022.

Není pochyb o tom, že Valorant má slibnou funkci, protože videohra FPS stále stoupá. Team Liquid rychle sestavil soupisku, když Valorant vstoupil na eSports scénu. Dnes patří mezi nejlepší týmy, na které lze sázet, pokud jde o Valorant na eSports scéně. Očekávejte, že Team Liquid se utká s těžkými váhami v esportovních turnajích Valorant, včetně tolik očekávaného Valorant Champions 2022.

Mezi další hry, kde má Team Liquid impozantní soupisky, patří Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft, Apex legends a Fortnite.

Sázení na Team Liquid? Zde jsou tipy

Stejně jako u tradičních sportovních sázek existuje několik strategií, jak zvýšit šance na výhru sázkové stránky esport a sázkové kanceláře.

Nejdůležitější strategií je sledovat týmy a probíhající a nadcházející turnaje. V tomto případě je důležité držet krok se vším, co se děje v kempu Team Liquid. Mohou to být nejnovější přírůstky do soupisek, současná forma hráčů, vzájemný souboj atd. Vždy věnujte pozornost aktuální formě týmu a ne minulým exploitům. Naštěstí má Team Liquid aktivní komunitu, takže sázkaři mohou být vždy ve smyčce nedávných událostí, od výsledků po přestupy.

Je také důležité vybrat hru, na kterou budete sázet, moudře. Mnoho hráčů má tendenci propadnout jakékoli hře. Odborníci radí sázejícím, aby vsadili na eSporty, se kterými jsou obeznámeni. Měli by rozumět všemu o této hře, od její hry a pravidel až po sázkové trhy a kurzy.

To je vše, přátelé, shrnutí toho, co lze od Team Liquid jako sázkaře očekávat. No, podle všech indicií je Team Liquid jedním z týmů, které je třeba sledovat, i když ne ve všech divizích. Patří mezi nejlepší týmy eSports v Dota 2, CS: GO, Valorant, League of Legends a Rainbow Six Siege. Ale i když je Team Liquid špičkový pes, je důležité se podívat, co o něm říkají tipy na sázení eSport.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky