Novinky

February 15, 2024

Twisted Fate: Všestranný a výkonný šampion ovládající League of Legends

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Twisted Fate se nedávno stal dominantní silou v League of Legends, vyniká ve více rolích a získává popularitu jak v hodnocených frontách, tak v profesionální hře.

Twisted Fate: Všestranný a výkonný šampion ovládající League of Legends

Všestrannost a výkon

Jedním z hlavních důvodů úspěchu Twisted Fate je jeho schopnost přizpůsobit se různým herním stylům. Může být postaven jako šampion síly schopností nebo útočného poškození, což mu umožňuje plnit více rolí v týmu. Jeho ikonická Zlatá karta navíc poskytuje spolehlivou schopnost ovládat dav, zatímco jeho ultimátní Destiny mu umožňuje tlačit na celou mapu.

Dopad v Pro Play

Síla Twisted Fate nezůstala bez povšimnutí na profesionální scéně. V roce 2024 byl vybrán již 64krát, přičemž se objevil jako ADC a v horním pruhu. V různých regionech ligy byl také 45krát zakázán.

Odpověď komunity

Komunita League of Legends je rozdělena v otázce dominance Twisted Fate v metahře Season 14. Mnoho hráčů volá po nerfech, aby řešili jeho ohromující sílu. Jakékoli významné změny si však budou muset počkat do příští aktualizace, protože vývojový cyklus pro Patch 14.4 je již téměř dokončen.

Vyvažování zvráceného osudu

Jak se Riot Games postaví k balancování Twisted Fate, se teprve uvidí. Když hraje se zaměřením na sílu schopností, obvykle staví Rod of Ages a Lich Bane, přičemž upřednostňuje svou schopnost Wild Cards. V bot lane se soustředí na levelování Stacked Deck a spěchá dokončit Statikk Shiv a Stormrazor.

Omezený dopad v džungli a podpora

Navzdory své dominanci v jiných rolích měl Twisted Fate minimální dopad v džungli a podpůrných pozicích, v těchto rolích se odehrálo méně než 4 000 her.

Závěrem lze říci, že díky všestrannosti a síle Twisted Fate se stal vynikající volbou v League of Legends. Zatímco jeho dominance vyvolala mezi hráči kontroverze, teprve se uvidí, jak Riot Games situaci vyřeší. Hráči si budou muset počkat na další aktualizaci, aby zjistili, zda byly provedeny nějaké změny, které by vyvážily drtivou přítomnost Twisted Fate ve hře.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky