Novinky

February 12, 2024

Vylepšete svou šamanskou hru pomocí Totemické projekce v klasické sezóně objevů WoW

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Ve World of Warcraft Classic šamani hodně spoléhají na totemy pro své schopnosti. S těmito totemy však nelze libovolně pohybovat. Naštěstí druhá fáze Season of Discovery představuje novou schopnost kvality života nazvanou Totemic Projection, která umožňuje šamanům přemisťovat své totemy.

Vylepšete svou šamanskou hru pomocí Totemické projekce v klasické sezóně objevů WoW

Výhody totemické projekce

Totemická projekce je základní schopností pro hráče Shamana ve WoW Classic. Nejen, že vám umožňuje přesunout vaše totemy na požadované místo, ale také to dělá bez spotřeby další many. To znamená, že manu musíte utratit pouze při prvním umístění totemu. Ať už se zabýváte PvE nebo PvP, Totemic Projection vám může pomoci vyhnout se vytahování bossů a zajistit, že budete mít prospěch z totemových buffů, i když jsou mimo dosah.

Získání knihy dovedností totemické projekce

Knihu dovedností Totemic Projection Skill Book lze získat poražením mobů v dungeonech úrovně 30 nebo vyšších. Má šanci spadnout ze všech čtyř křídel Scarlet Monastery (Hřbitov, Knihovna, Zbrojnice a Katedrála), stejně jako Razorfen Downs a Uldaman. I když přesná rychlost klesání není známa, očekává se, že získání knihy dovedností nebude trvat déle než několik běhů. Jakmile ji získáte, nezapomeňte ji použít k odemknutí schopnosti Totemické projekce.

Dívat se dopředu

Ve druhé fázi Season of Discovery získají šamani schopnost Totemické projekce jako jediné zlepšení kvality života. Existuje však možnost, že Blizzard má pro budoucí fáze naplánovaných více podobných kouzel. Bylo by skvělé, kdyby očarování se šamanskými zbraněmi mohlo vydržet déle, čímž by se eliminovala potřeba častého opakování.

Závěr

Se zavedením Totemic Projection ve WoW Classic Season of Discovery mají nyní šamani možnost přemístit své totemy, což jim poskytuje větší flexibilitu a pohodlí při hraní. Získejte knihu dovedností Totemic Projection Skill Book spuštěním dungeonů úrovně 30 nebo vyšší a odemkněte tuto základní schopnost. Zůstaňte naladěni na potenciální budoucí vylepšení, která vylepší zážitek ze Shamana.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky