Novinky

November 7, 2023

Zažijte vzrušení z MW3 Zombies: Operation Deadbolt v Urzikstanu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Modern Warfare 3 představuje nový vzrušující režim zombie s názvem 'Operation Deadbolt'. Tento epos s otevřeným světem, týmový hráč vs prostředí, se odehrává v Urzikstanu a nabízí jedinečný zážitek ze střílečky. Hráči musí splnit úkoly, vymýtit nemrtvé noční můry a úspěšně se dostat z mapy. Je to komplexní Zombies zážitek, který zahrnuje zcela nové mechaniky, nové způsoby hraní a řadu vzrušujících funkcí.

Zažijte vzrušení z MW3 Zombies: Operation Deadbolt v Urzikstanu

Jedinečné vlastnosti

MW3 Zombies umožňuje hráčům vytvářet výzbroj se směsí pašovaného zboží a zbraní vlastněných hráčem, podobně jako DMZ. Hráči si také mohou vybrat operátory a používat předměty, které se přenášejí ze hry do hry, jako jsou výhody, vylepšení, vylepšení pole, tašky a další vybavení. Navíc jsou k dispozici jedinečná vylepšení pole, která se odemykají, jak hráči postupují o úroveň výš, včetně Energetického dolu, Zběsilé stráže, Healing Aura, Frost Blast, Aether Shroud a Tesla Storm.

Akvizice a schémata

Dva nové prvky v MW3 Zombies jsou 'Acquisitions' a 'Schematics'. Hráči mohou tyto předměty sebrat při nájezdech na COD Zombies a použít je k výrobě speciálních předmětů, které upgradují zbraně Pack-a-Punched a dělají je silnějšími. Speciální předměty se nazývají Aetherium a Aether Tools.

Perk-a-Colas

MW3 Zombies přináší zpět populární 'Perk-a-Colas' z Call of Duty: Black Ops. Tyto Perk-a-Colas poskytují hráčům různé výhody a vylepšují jejich hratelnost. Seznam Perk-a-Colas v MW3 Zombies zahrnuje Deadshot Daquiri, Death Perception, Elemental Pop, Jugger-Nog, PHD Flopper, Quick Revive, Speed ​​Cola, Stamin-Up a Tombstone Soda.

Munice Mods

Podobně jako v předchozích hrách COD Zombies, MW3 Zombies obsahuje řadu muničních modů, které poskytují základní vylepšení, když hráči zabíjejí nemrtvé v Urzikstanu.

Hratelnost a cíle

Ve hře MW3 Zombies je hlavním cílem plnit úkoly, mise, 'úrovně' a 'akty', zatímco hráči prozkoumávají otevřený svět Urzikstan během Zombie apokalypsy. Svět je rozdělen na regiony s různou intenzitou a úrovní ohrožení. Hráči mají svobodu prozkoumávat a zvolit si svou vlastní cestu, ale musí být opatrní, aby je nemrtví kousli.

Hodně štěstí ve vašem boji se zombie!

Pro více novinek Call of Duty navštivte Esports.net.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky