Novinky

May 9, 2024

Zvenův odvážný krok: Připojte se k Dignitas na letním splitu LCS 2024

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Klíčové věci

  • Zven se chystá na velký návrat do LCS jako Dignitas' AD pro letní Split v roce 2024, kdy se vzdálí od svého krátkého působení jako support.
  • Díky své slavné kariéře, včetně čtyř titulů LEC a LCS každý, se Zven snaží zúročit své zkušenosti a případně zajistit Dignitas vůbec první titul LCS.
  • Dignitas posiluje svou sestavu tím, že znovu spojuje Zvena s Islesem, jeho bývalým týmovým kolegou z Cloud9, spolu s podpisem veterána Licorice.

Jesper „Zven“ Svenningsen, který se rýsuje jako jeden z nejzajímavějších tahů na soupisce roku, se údajně vrací do League of Legends Championship Series (LCS), tentokrát obléká dres Dignitas jako jejich AD nosí pro tým. Letní split 2024. Tento vývoj, o kterém poprvé informoval Sheep Esports, signalizuje nejen změnu týmů pro Zvena, ale také návrat ke kořenům v roli AD carry po krátkém experimentu jako podpora v roce 2023.

Zvenův odvážný krok: Připojte se k Dignitas na letním splitu LCS 2024

Pohled na Zvenovu hvězdnou kariéru

Zven, jméno synonymum úspěchu na západní scéně League of Legends, má záviděníhodnou skříň na trofeje s osmi hlavními tituly rozdělenými rovnoměrně mezi LEC a LCS. Jeho přechod zpět do pozice AD ​​carry je svým způsobem návratem domů, jehož cílem je znovu získat formu, díky které vyhrál jarní playoffs LCS 2023 s Cloud9. Navzdory neúspěchu ve finále šampionátu LCS proti NRG a jeho nahrazení Kim „Berserker“ Min-cheol, Zvenův rekord hovoří za mnohé. Je pozoruhodné, že drží rekord pro nejvíce pentakillů v historii LCS, což je důkazem jeho dovednosti a důslednosti na roztržce.

Strategická hra Dignitas

Dignitas ve svém tažení za nepolapitelným titulem LCS udělali promyšlený krok podpisem Zvena. Nahradí Franka „Tomo“ Lama a očekává se, že do týmu přinese bohaté zkušenosti a vítěznou mentalitu. Za pozornost stojí zejména shledání s Jonahem „Islesem“ Rosariem, jeho bývalým týmovým kolegou z Cloud9. Jejich předchozí spojení by mohlo být katalyzátorem, který Dignitas potřebuje ke zpevnění své dráhy bot a posílení týmové synergie.

Přidání Erica "Licorice" Ritchieho do horní příčky počátkem května dále podtrhuje ambice Dignitas. Lékořice, která měla krátkou pauzu po odchodu Golden Guardians z LCS, je dalším ostříleným hráčem, jehož zkušenosti mohou být neocenitelné. Díky základní sestavě, která zahrnuje také eXyu a Dove, se Dignitas staví jako impozantní uchazeč v nadcházejícím rozdělení.

Cesta vpřed

Pro Dignitas by příchod Zvena mohl znamenat začátek nové kapitoly. Tým dlouho toužil po slávě LCS a se směsí ostřílených veteránů a stávajících talentů má šanci přepsat příběhy. Synergie mezi Zvenem a Isles spolu s odolností Licorice v horní linii představuje pro fanoušky Dignitas maják naděje.

Jak se blíží letní Split 2024, všechny oči budou upřeny na Zvena a jeho nové spoluhráče. Mohou využít své společné zkušenosti a ambice k získání prvního titulu Dignitas v LCS? To ukáže až čas, ale jedna věc je jistá: jeviště je připraveno pro elektrizující léto v akci League of Legends.

(První zpráva: Sheep Esports)

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky