Novinky

December 15, 2022

10Sázejte na vlně sázení Wake of Esports

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Online sázková platforma 10Bet je připravena po nejnovějším nárůstu sázení na esporty udělat nový skok ve své nabídce. Společnost, která byla zahájena v roce 2003, vždy přijala kulturu nespěchat s novými trendy. Kdykoli však konečně naskočí do rozjetého vlaku, obvykle zaujme vedoucí pozici, a to díky svému výzkumu a preciznímu provedení.

10Sázejte na vlně sázení Wake of Esports

Nyní, téměř tři roky poté, co se sázení na esporty stalo běžným, má 10Bet vše připraveno tak, aby vyhovovalo začínajícímu trhu. Navzdory tomu, že jiné online sázkové weby na esporty vstoupily na trh dříve, má 10Bet klíčové silné stránky, které mu pomohou získat svůj podíl, jakmile se do toho pustí.

Široký globální trh

Ve své nedávné vlně růstu byla 10Bet v ofenzívě, aby rozšířila svou jurisdikci, zejména v Arice. Zřídila obchody v Keni, Ghaně, Tanzanii, Zambii a Demokratické republice Kongo mezi dalšími africkými národy. Tento krok je načasován tak, aby se shodoval s rostoucím internetovým připojením na trhu.

Na rozdíl od jiných poskytovatelů, kteří jsou přístupní z těchto zemí, ale nemají v nich licenci, 10Bet se snažil získat místní licence v každém regionu. To usnadňuje místním sázkařům důvěřovat. Kromě toho toto rozšíření přineslo poskytovatelům přizpůsobené webové stránky v každé zemi, jako je nabídka podpory v místních jazycích a přijímání místních měn a platebních metod.

Jako z velké části současného poskytovatele mnoho lidí v těchto zemích přijme 10Bet jako jedna z nejlepších stránek pro sázení na esporty kdy tyto hry konečně zavede na své sázkové trhy.

Četné platební metody

Aby 10Bet vyhovovala sázkařům na esporty v zemích, kde působí, záměrně pracovala na tom, aby začlenila mnoho poskytovatelů plateb jak je to možné. Místní možnosti převodu peněz usnadňují sázkařům transakce, aniž by jim vznikly mnoho skrytých nákladů. Například v Keni poskytovatel přijímá platby prostřednictvím M-Pesa, mobilní služby převodu peněz, kterou využívá více než 90 % majitelů mobilních telefonů.

Kryptoměna je další úrodnou oblastí, kde 10Bet získává zákazníky. Absence centrálního regulačního orgánu činí kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum poměrně stabilní. Jsou také bezpečným způsobem, jak se lidé mohou zapojit do sázkových aktivit, aniž by prozradili svou polohu. Vzhledem k tomu, jak sázkaři milují své soukromí, je použití této platební možnosti 10bet miláčkem mnoha sázkařů.

Dynamický web

Bohatství zhruba 20 let zkušeností v oboru znamená, že 10Bet zná každý kout sázkařské džungle. Za celou dobu své existence se stránka 10Bet nikdy nezdála zastaralá. Tým odborníků zachoval jeho jednoduchost a funkčnost, i když na sázkový trh přidávají další položky.

Zavedení sázkového trhu esportů žádným způsobem nesnižuje kvalitu webových stránek 10Bet. Uživatelé milují, jak snadné je najít svou oblíbenou konkurenci na webu, který nabízí tolik položek.

Četné sázkové události

Odvětví esportů v poslední době ohromně vzrostlo. Země jako Jižní Korea, Čína, Jižní Afrika, Itálie, Dánsko, Rusko, Nepál a Ukrajina nyní uznávají esporty a sporty. Nová vlna byla poháněna kontinuitou esportů, kdy většina ostatních aktivit byla zastavena opatřeními na zabránění šíření koronaviru.

Tento vývoj posílil esportové soutěže a to jak z hlediska počtu akcí, tak peněženky. Vzhledem k tomu, že se toho děje tolik, přibývá lidí, kteří se zajímají o esporty. To se následně promítá do většího počtu lidí, kteří jsou ochotni podílet se na takových událostech. Jeviště je tak připraveno pro 10Bet, aby uspokojil již tak vzkvétající poptávkový trh.

Sponzorství a budoucnost

10Bets vypočítané pohyby na sázkových trzích jsou předmětem zájmu všech zúčastněných stran v oboru. The nejlepší recenzenti sázkových stránek na esporty často používají hodnocení jako standard, podle kterého poměřují jiné stránky. Vyplývá to z odhodlání poskytovatelů sázek upřednostňovat kvalitu před kvantitou na každém trhu, na který se pouští.

Jak se esports neustále vyvíjí, 10Bet bude také zkoumat cesty, kde může spolupracovat s různými zainteresovanými stranami v tomto odvětví. Má dobré předpoklady stát se sponzorem týmu, sponzorem soutěže nebo sázkovým partnerem pro různé ligy.

V budoucnu mohou sázkaři očekávat trhy s esportovými sázkami na 10Bet pro všechny hlavní soutěže videoher. FIFA, videoverze celosvětově populární fotbalové hry, je jedním z předních titulů na trzích sázení na esporty. Sázkaři považují sázení za snadné, protože základy hry jsou podobné jako u tradičního fotbalu.

MOBA a FPS tituly si získávají pozornost i mezi fanoušky a sázkaři. Call of Duty, CS: GO, Dota 2, Fortnite, Overwatch a NBA 2K jsou hlavní možnosti sázení, které si sázkaři zamilují. Rostoucí frekvence turnajů připravuje půdu pro celoroční a nepřetržité sázení.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky