Novinky

February 16, 2024

Defend Campaigns in Helldivers 2: How to Win Against the Automaton

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Automaton v Helldivers 2 působí zmatek, s očima upřenýma na naše výzkumníky Super Země. Pokud se chcete zapojit do nového Major Order, zde je vše, co potřebujete vědět o Defend Campaigns v Helldivers 2.

Defend Campaigns in Helldivers 2: How to Win Against the Automaton

Co je Major Order v Helldivers 2?

Major Order je primárním cílem v Helldiver 2's Liberation Campaign. Sleduje postup Helldiverů s novým rozkazem, který byl vydán, jakmile bylo dosaženo dostatečného pokroku v galaktické válce. Ti, kteří chtějí rychle pokročit v příběhu, by se měli držet cílů hlavního řádu.

Jak vyhrát obranné mise kampaně proti Automaton v Helldivers 2

Defend Campaigns jsou specifické automatické operace, které jsou důležité pro vývoj Galactic War. Velení Helldiver se přesunulo z frakce Terminid do Automatonu, protože začal překvapivý útok na několik planet Super Země. Defend Campaign sleduje opakující se misi: 'Doprovázejte a chraňte výzkumníky, když cestují do extrakční zóny.' Každá operace se zvětšuje s odemykáním těžších obtížností, kdy musíte dokončit doprovod a další mise, abyste dokončili celou operaci obrany.

Jakmile je obranné tažení dokončeno, bude se počítat do hlavního rozkazu. Dokončení osmi operací obranné kampaně proti automatu vás odmění 12500 rekvizicemi. Existuje časovač pro dokončení tohoto hlavního rozkazu, než se velení přesune k dalšímu problému, který musí Helldivers překonat.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky