Novinky

October 28, 2023

G2 vs BLG: Worlds 2023 Swiss Stage Showdown

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Pro G2 a BLG je to okamžik, kdy se utkají v posledním kole švýcarské etapy Worlds 2023. Kdo postoupí do další fáze? Pojďme to rozebrat.

G2 vs BLG: Worlds 2023 Swiss Stage Showdown

Přehled

G2 a BLG budou soutěžit v závěrečné Bo3 sérii Swiss Stage, aby si zajistili místo ve vyřazovací fázi. I přes dobrý start obou týmů ukázaly v rozhodující sérii slabá místa.

Výzvy G2

Zdá se, že G2 má nějaké problémy s přípravou návrhu. Ve svých sériích proti NRG a Gen.G se snažili zpomalit hru a čekat na ty správné silové špičky. NRG se ukázalo být silnější a proaktivnější, zatímco Gen.G také představoval výzvu. G2 musí tyto problémy řešit, když jde do série proti BLG.

Výkon BLG

BLG předvedlo slušnou show proti T1, ale nedokázalo porazit korejský tým. Byli zaskočeni výběrem Tahma Kenche a nedokázali se přizpůsobit ve druhé hře. Kromě toho došlo k několika případům nadměrného rozšiřování a nedostatku koordinace v klíčových týmových soubojích.

Klíčové faktory

Výsledek zápasu bude hodně záviset na složení týmu. Meta čtení BLG je solidní a mohou se poučit ze svých zkušeností s T1. G2, na druhou stranu, musí být proaktivnější a najít způsoby, jak vyhrát počáteční hru. Pro Hanse Sama a Mikyxe bude rozhodující zápas ve spodním pruhu.

Předpověď

Je těžké předvídat výsledek kvůli důležitosti výběru strany. Očekávám však těsnou sérii s vítězstvím 2:1 pro obě strany. BLG mohou mít mírnou výhodu díky celkově lepším návrhům.

Předpověď: G2 1 – 2 BLG

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky