Novinky

October 28, 2023

G2 vs BLG: Worlds 2023 Swiss Stage Showdown

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Pro G2 a BLG je to okamžik, kdy se utkají v posledním kole švýcarské etapy Worlds 2023. Kdo postoupí do další fáze? Pojďme to rozebrat.

G2 vs BLG: Worlds 2023 Swiss Stage Showdown

Přehled

G2 a BLG budou soutěžit v závěrečné Bo3 sérii Swiss Stage, aby si zajistili místo ve vyřazovací fázi. I přes dobrý start obou týmů ukázaly v rozhodující sérii slabá místa.

Výzvy G2

Zdá se, že G2 má nějaké problémy s přípravou návrhu. Ve svých sériích proti NRG a Gen.G se snažili zpomalit hru a čekat na ty správné silové špičky. NRG se ukázalo být silnější a proaktivnější, zatímco Gen.G také představoval výzvu. G2 musí tyto problémy řešit, když jde do série proti BLG.

Výkon BLG

BLG předvedlo slušnou show proti T1, ale nedokázalo porazit korejský tým. Byli zaskočeni výběrem Tahma Kenche a nedokázali se přizpůsobit ve druhé hře. Kromě toho došlo k několika případům nadměrného rozšiřování a nedostatku koordinace v klíčových týmových soubojích.

Klíčové faktory

Výsledek zápasu bude hodně záviset na složení týmu. Meta čtení BLG je solidní a mohou se poučit ze svých zkušeností s T1. G2, na druhou stranu, musí být proaktivnější a najít způsoby, jak vyhrát počáteční hru. Pro Hanse Sama a Mikyxe bude rozhodující zápas ve spodním pruhu.

Předpověď

Je těžké předvídat výsledek kvůli důležitosti výběru strany. Očekávám však těsnou sérii s vítězstvím 2:1 pro obě strany. BLG mohou mít mírnou výhodu díky celkově lepším návrhům.

Předpověď: G2 1 – 2 BLG

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky