Novinky

February 13, 2024

Jak Fuse Daisoujou s Regenerate 3 v Persona 3 Reload

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

V Persona 3 Reload Elizabeth přiděluje hráčům sérii požadavků a v požadavku 72 mají hráči za úkol spojit Daisoujou s dovedností Regenerate 3. Tento požadavek je sedmý v Elizabethině fúzní sérii a ve srovnání s ostatními je relativně přímočarý. K dokončení tohoto požadavku musí mít hráči správné dvě persony a být alespoň na úrovni 59.

Jak Fuse Daisoujou s Regenerate 3 v Persona 3 Reload

Chcete-li spojit Daisoujou s Regenerate 3, hráči mohou buď spojit Personas přímo, nebo použít kartu dovednosti. Karty dovedností pro Regenerate 3 lze nalézt v Tartarus nebo zakoupit u Mayoido Antiques. Před použitím se doporučuje během dne duplikovat kartu dovednosti ve svatyni Inari v Naganaki.

Pokud se hráči rozhodnou spojit Persony přímo, doporučuje se použít Personu Suzaku (55). Suzaku se učí Regenerate 3 na úrovni 56, takže hráči mohou snadno získat dovednost, pokud mluvili s Bebe a umístili se na sociální odkaz Temperance. Suzaku lze získat spojením Rangda a Succubus. Pokud hráči nemají přesně tyto Personas, mohou zkusit použít jiné ze stejné Arcany na podobné úrovni.

Jakmile hráči úspěšně spojili Daisoujou s Regenerate 3, měli by opustit Velvet Room a promluvit si s Elizabeth, než přistoupí k další sadě požadavků.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky